Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

mabe
1. led 2008

Ahoj sjuzocka, aby bylo videt neco na ultrazvuku je jeste prilis brzo. Takze zadny pochybnosti. Ta vyvolavacka ti taky nemuze nijak ublizit, neboj. 😉 - vim z vlastni zkusenosti. 🙂

vysocanka
3. led 2008

ahoj holky, potřebuji radu... 😎 snažíme se něco přes půl roku s manžílkem o mimi, ale zatím bez úspěchu.
už třetí den mě nehorázně bolí prsa a to mám dostat MS až 13/1. Nemohu se jich ani dotknout jsou jak kdyby mi měly prasknout a podprsenka je pro mě doslova utrpení. Jsem celkově po těch svátcích nějaká úplně mimo, bolí mě celej člověk jako bych měla chřipku, prostě klouby, hodně záda, svaly... tak nevím. pochybuju že když by se zadařilo mohlo by se to projevit už takhle brzo? přece jenom mám týden do MS.. takhle jsem svoje prsa nikdy neproklínala jsou jak kdyby vážila tunu a já je nemohla unést 🙂 dál mě tak zvláštně bolí v podbřišku něco jako bolest při MS a zánět močáku je to hnusný. nemáte s tím nekdo zkušenosti? já jsem totálně vyřízená v práci "přežívám". Díky moc
😖

loss
4. led 2008

ahoj vysocanka
tehu mozes byt kludne uz mozes mat priznaky moja segra uz skoro od prveho dna vedela ze je tehu lebo ju boleli prsia,skus den pred ocakav.mrchou otestovat

maruska39
4. led 2008

Klidně může jít o těhu,já měla taky bolavé prsa už týden před očekávanou mrchou,ale žádné příznaky jsem na sobě necítila,spíše jsem jim nevěnovala pozornost,protože jsem si byla jistá,že to nevyjde 🙂
Test jsem dělala 3 dny před očekávanou mrchou a byl pozitivní,takže si myslím,že klidně můžeš být těhotná,zkus testnout před mrchou den nebo dva a uvidíš 😉 Držím palečky 🙂

many
4. led 2008

já mívala bolestivá prsa,ikdyž jsem těhotná nebyla 😉 to jsou taky příznaky,když má přijít M 😉 prsa začínají spíš víc bolet když se začnou v těhu zvětšovat a to není hned zezačátku 😉 bříško taky roste později 😉 ale těhu můžeš být 😉 já si test dělala až když jsem měla týden spoždění,nechtěla jsem plašit,abych z toho pak nebyla hotová,že zase nic 😉

weroni
4. led 2008

babulky k tym priznakom: mne nebolo doteraz vobec nic, akurat ma prsia zacali boliet lebo mi akosi zrazu narastli o jedno cislo 😀 no ked to takto bude pokracovat do konca tehu tak fajn 😀 😝 😀
ale inac mi nebolo ani zle, ani cudny pocit v ustach proste nic, len meskajuce kramy a to som tiez tri dni len vydrzala a potom som hned testovala 🙂
jedine co je na mne teraz pocas tehu ine je, ze staaaaaaaaale spim. Vsade kde sa len da 🙂

drzim palce vsetkym cerstvym aj "starsim" tehulkam 🙂

mysojc
4. led 2008

Ahoj holky,
chci se zeptat, stejně jako několik přede mnou...mám zpoždění 121 dní. Test jsem zkoušela...udělala se na něm fakt skoro neviditelná čárka...2x a pokaždý až po těch " předepsanejch" třech minutách...tak fakt nevím. Pobolívá mě v podbřišku, snažím se pozorovat...možná, že chodím na WC o trochu častěji a s prsama fakt nevím...Máte někdo zkušenosti, že ten test neukazoval skoro nic a přesto jste byly těhu? Já totiž normálně problém s MS nemívám - teda máme od srpna vysazený prášky a říkala jsem si, že kdyby to bylo vaječníkama nebo něčím podobným, že by se to snad ukázalo....jsem nějaká zmatená

weroni
5. led 2008

mysojc: no ja som tu citala a aj pocula velmi vela bab ktore mali takmer neviditelnu ciarku a boli tehu 🙂 takze by som urcite zasla k dokymu ten ti na stopro potvrdi alebo vyvrati 🙂

poleva
5. led 2008

aj naša prvá čiarka bol tienik po limite
a čiarka na druhý den bola krásna 🙂

loss
5. led 2008

poleva tesim sa s tebou 🙂

teri3
5. led 2008

mysojc, možno si typ, ktorému stúpa ten hormón len veľmi pomaličky a vajíčko možno putovalo do maternice dlhšie - aj to je možné, čítala som o tom jeden lekársky článok. Takže kľud, aj ja som mala čiarku slabšiu, ale ak nemáš hormonálne poruchy a neberieš lieky, tak podľa všetkého si tehotná, tak vitaj v klube 😉

sanik
5. led 2008

ahojte,

mne na prvykrat nevysla druha ciarka. test som hodila do kosa, asi po hodine som tam sla nieco vyhodit a pozeram na teste sa vytvorila slabunka ciarocka. a to som testovala uz asi tyzden po vynechani. potom asi po styroch dnoch som si to testla este raz, ale rano a uz boli 2 krasne viditelne ciarocky hned po minute.

tak vam vsetkym prajem, aby ste mali tiez 2 krasne ciarky a fazulky v brusku 🙂 🙂 🙂 🙂

loss
6. led 2008

sanik gratulujem 🙂

sanik
6. led 2008

dakujem loss,

pozeram,ze ty sa uz pekne zaokruhlujes 🙂 🙂

loss
6. led 2008

ja teda ano uz mam 10kg navyse 😀

vejinka
6. led 2008

ja som tiez nemala ziadne priznaky len dnes ma boli zadok nohy brucho a chrbat 😠

sanik
6. led 2008

jeeeej loss, tak to len pekne papkaj dalej, nech takto krasne priberas 😉
ja mam momentalne obdobie, ked mi nic nechuti, len take blbosti - puding, kompot...atd. a pritom som hladna, no z toho sa velmi nenajem a normalne jedlo mi nechuti, no snad to rychlo prejde, lebo inak umriem od hladu 😝

vejinka
6. led 2008

mne momentalne chuti skoro vsetko..dokonca take co by som za beznych okolnosti v zivote do huby nedala..jedli ste uz jazyk??? je to specialitka a hlavne mi to chutilo 😀

apfele
6. led 2008

Ahoj, potřebuji poradit. Dělala jsem si dvakrát testík, v pátek a dnes, obě čárky vyšly hrozně slabě, ale byli tam, jenže mě stále bolí bříško jako kdyby měla přijít mrcha. Jsem 31 den od poslední menstruace, ovulace nevím kdy přesně byla. Myslíte si, že můžu být těhu nebo mě testy klamou. Jsem z toho docela nervozní a bojím se, že mrcha dorazí.

vejinka
6. led 2008

apf...sanca ze si tehu tam je..aj mne bolo hrozne zle..a cakala som ju ale nechodila a nechodila..pockaj este aspom do 10.1 sprav si test..malo by sa uz nieco ukazat 😉

mysojc
6. led 2008

Ahoj holky, díky za odpovědi, tak zítra porazím k doktorovi a uvidíme. Moc si od toho neslibuju, abych nebyla zklamaná....Tak mi držte palce 🙂

mysojc
7. led 2008

Tak mi pan doktor řekl, že mám zvětšenou děložní sliznici nebo co, že tam je malá tečka, co může a nemusí být zárodečný váček...ale že je ještě brzo na to, říct něco konkrétního a že si mám prej za tejden udělat test.. ☹ Tak nevím.... 😖 Jsem z toho nějaká zmatená

sluninka
7. led 2008

ahojte, holky mám otázečku... minulý týden jsem si dělala ze zvědavosti test, první mi vyšla slabá druhá čárka, ale kontorlovola jsem to až po 15min,protože jsem na to zapomněla, o víkendu jsem si dělala druhej a nic, jen jedna /
MS už se mi pozdí o týden... kdybch byla těhu,tak mi ty čárky naběhnou bez problému,že? 😒

diusa
8. led 2008

ahojte, chcela by som sa opytat ci mozem byt tehu, alebo si zase len priznaky vsugerovavam. Mam 21DC a moja teplotka je 36.7 , ale pri predchadzajucom tehu / skoncilo MA/ som mala teploty 36.8 az 37.0. A strasne ma vtedy boleli prsia , teraz vobec, len ma svrbia bradavky. Ale v podbrusku ma velmi picha, zo zaciatku /asi 4-5 DOO/ na strane lavej , teraz na strane pravej. Neskutocne ma nafukuje a strasne ma bolia krize a podbrusko ako pred mrchou. Mali ste taketo priznaky? Mam skusit najcitlivejsi test alebo pockat do MS ?

petka015
8. led 2008

ahoj diusa mna tiez bolelo podbrusko ako keby som ich mala dostat stale som si myslela ze pridu ale na 41den od zac menzesu som si spravila test a bola som tehu. ale prsia ma neboleli ale kazdemu sa to prejavuje inak. prvy krat ked som bola tehu ma tiez boleli prsia a tiez sa to skoncilo MA. tak urob si test a uvidis.

diusa
8. led 2008

A zabudla som ze cikam stale. A som aj cez den unavena ale v noci mi nejde zaspat. Skratka uplne ine poriznaky ako predtym. Nikto mi nevie odpovedat?

many
8. led 2008

no prsa bolí normálně když má přijít menstruace,to nezačnou bolet kvůli těhu hned na začátku 😉 to až později 🙂
a jak dlouho máš zpoždění

diusa
8. led 2008

nemeska mi. Som len 21 DC a mavam 27- 28 dnovy. Takze mam este cas. Ale vtedy sa nam to podarilo na prvy krat. Teraz sme robili vsetko ako hodinky a bolo to bez nervov a mali sme dovolenky. Takze som si bola ista ze to vyjde. Ale neviem ci to budu // ☹ , kedze mam -nemam taketo priznaky. Mna totizto prsia vzdy bolia po ovulacii az do skoncenia MS. A teraz vobec. A to brusko a ta bolest v krizoch? Len som chcela vediet ci to moze byt ono. Ked v predchadzajucom tehu som mala ine priznaky?

many
8. led 2008

bůh ví 😒 třeba budeš těhotná 😉 tak si zkus test,jestli to nevydržíš 😀 ale nevím jestli není brzo,spší ještě počkej 😉 já fakt nevím,ráda bych ti poradila,ale 😒 držím pěstičky ať ti to výjde 🙂

loss
8. led 2008

diusa skus este chvilku pockat testuj tak den pred MS,tehu mozes byt ale na test je este skoro,drzim ti palce nech ti to vyjde a nech si na teste najdes // 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru