Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

mywiel
9. lis 2007

Kisska no to je super, tak blahozelam, tak aspon nie som tu sama 30-tnicka.

gabib
10. lis 2007

kisska a to si mala priznaky este pred menzes? a ked pred menzes, tak kolko asi?
Ja mam cca tyzden pred menzes a bolesti v podrusku, bolesti prs a niekedy tak mndloby - mozu to byt priznaky tehotenstva? test asi nic este neukaze, takze ho robit ani nebudem...

poleva
11. lis 2007

ten čaj je vraj dobrý k otehotneniu a na úpravu menzesu
čo si myslíte mám šancu na otehotnenie 8,9,10, dní po menzese ?

mywiel
11. lis 2007

Jasne, ze mas ja som otehotnela na 9 den po menzese.

mywiel
11. lis 2007

Vlastne na 14ty ako to radam od zac. MS.

loss
11. lis 2007

mywiel srdecne gratulujem a zelam krasne tehulkovanie

mywiel
11. lis 2007

Dakujem aj ja vam prajem pekne tehulkovanie. 😀

mywiel
11. lis 2007

Je to super pocit, vediet, ze sa tvori novy zivot uz sa neviem dockat na ultrazvuk aby som ho videla, alebo ju. 😀

poleva
11. lis 2007

no mne začal menzes 2.11
po menzese ideme bez ochrany ! čiže aj dnes a to je 10 deň

loss
11. lis 2007

mywiel a kedy ides k lekarovi na kontrolu?

mywiel
11. lis 2007

No najvacsia pravdopodobnost je medzi 12-16 dni po menzese, ale tiez to tak nemusi byt kazdy mesiac to zalezi od cyklov, nam to vyslo na prvy krat. Na kontrolu idem teraz v stredu. 😉

poleva
11. lis 2007

ahoj mywiel graf za minulý mesiac mám 14,15,16, - ovulka
ale ako hovoríš...však uvidíme ako dlho sa udržia spermie v tele ?

mywiel
11. lis 2007

Ked som volala na gyndu, tak sa ma spytali na poslednu MS a ci som immunna proti toxoplazmoze, samozrejme nie som, ale som vegetarianka a nemame doma macku takze nic nehrozi, sestricka sa ma este spytala ci som mala pozitivny tehot. test hovorim jej ze som robila dva a oba su pozitivne a ona mi vravi, ze som v 8tyzdni. Ako je potom mozne ako som tu niekde citala, ze su holky co mali pozitivne testy a na prvej kontrole sa tehotenstvo nepotvrdilo?! Sa toho trochu bojim... 😒

mywiel
11. lis 2007

Myslim, ze spermie sa udrzia v tele v pohode 48 hodin aj viac. Tak drzim palce poleva. 🙂

poleva
11. lis 2007

mywiel ja som bola minulý týžden na to vyšetrenie čo spomínaš
teraz čakám na výsledky
čoho sa obávaš ? však si už bola u lekára

mywiel
11. lis 2007

Nie este som nebola, no bojim sa, aby sa to potvrdilo, kedze holky mali pozitivne testy a neboli tehotne, nachapem ako je to mozne?!
Mne sestricka povedala, ze moja doktorka ma vezme na vysetrenie len od 8 tyzdna, ze skor neberie tak to bude v stredu pomaly 9ty uz.

poleva
11. lis 2007

to nemyslíš vážne,,,však na krv si mohla ísť !!
koľko testov si robila ? a merala si bazalku ?

mywiel
11. lis 2007

Nie ani na krv skor neberie, testy su pozitivne a poslednu MS som mala 9.11. odvtedy nic ani spinenie, a placem ako dazd vraj hormony mi vsetci hovoria. 😀

evitkamalicka
11. lis 2007

kocky ako sa robia tie grafy?

poleva
11. lis 2007

9.11 ? 9.10 a koľko testov si robila ? teplotu si merala ?????????

mywiel
11. lis 2007

MS posledna 11.09. som uz cela zmylena, robila som 3 testy rozne znacky, prvy vysiel negativny to bolo asi este skoro a bol aj rok po zaruke a dalsie dva uz vysli pozitivne. Teplotu som nemerala.

poleva
11. lis 2007

takže bez debaty...mešká ti 2 mesiace, no na 99,99 % si tehu
blahoželám,,,,jééééééééééj aj ja chcem

mywiel
11. lis 2007

Jeziiiis tak je to pravda nemozem stale tomu uverit je to ako sen. Tak sa uz tesim na tu stredu, nech mi uz zoberu krv a povedia ano ste tehotna. Prajem aj tebe Poleva, aby ti to rychlo vyslo mne to vyslo na prvy krat to mi kamoska povedala skus medzi 12-16 dnom od menzes a vyslo to neuveritelne.😀

poleva
11. lis 2007

dakujem,,uvidím vieš my chceme až od januára
lebo v apríli máme svadbu
ale ako vidím tak môj drahý sa nebráni

mywiel
11. lis 2007

Tak to blahozelam to su tiez pripravy ale krasne clovek rad nato spomina, ja som mala kamosku co sa vydavala v septembri a v marci rodila. Mala sice male brusko ale aj s tym to bola krasna nevesta, ja si myslim, ze je to pekne tehotna nevesta. Ja som tiez oslavila teraz 8 vyrocie svadby. Tak si to pekne vychutnaj v tom aprili, rychlo ten den ubehne, este ze mame fotky a film.

verynek
11. lis 2007

ahoj holky,chci se na neco zeptat.Mam takovy problem.Jsem v 5tt a od rana jsem zacala mit vytok a mirne bolesti bricha.Mam strach,aby to neco nebylo...

evitkamalicka
11. lis 2007

verynek
ak ti mozem poradit, chod hned zajtra k lekarovi, mne sa totiz v 6tom tyzdni stalo to iste a prisla som o babo. Bolo to pred mesiacom ☹

nadad
autor
12. lis 2007

Verynek- radši si zajdi k lékaři. Já jsem tam klusala hned, jak jsem špinila, na utz nic zatím neviděl, je brzy, ale měla jsem lepší pocit. Dostala jsem utrogestan. někde jsem se tady dočetla, že výtoky jsou v těhu normální. Občas taky něco cítím, rychle běžím na záchod, bojím se, aby to nebyla mrcha, ale přijde mi to trošku jako výtok. Bolesti v podbříšku mám tak nějak pořád. 😒

Jinak, z výsledků krve ( dělali mi to ve čtvrtek ) mám hcg pozitivní-685 a zítra jdu ještě na jedny náběry a pak už by mě objednali na utz...

poleva
12. lis 2007

neviem prečo nejdeš k lekárovi
,,,verynek

maia
12. lis 2007

no tak ako, nadad, mame nejake novinky? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru