Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

diusa
8. led 2008

Babenky dakujem ze ste mi radili.
.@ many - ja som hrozna ja pojden za 2 dni testovat, ja to nevydrziiiim.
@ loss- len mi drzkaj palce !!! Ked si mi drzala v oktobry v "priznakoch" tak to vyslo 🙂 😀 Ale skoncilo to velmi skoro ☹ a nestastne . Ale teraz to vyjde.

mysojc
9. led 2008

diusa: Držím palečky,ať je vše ok 🙂

kikimaruska
9. led 2008

Já připojím též zkušenosti s Mamatestem. Dělala sem si test, když jsem v té době byla už ve 2 týdnu, kdy všechny testy vyšly plně Negativní. Tak jsme to tak brali. Byla sem zrovna daleko na 14 dní na školení a bylo mi všelijak, hlavně jsem trpěla příšerným nadýmáním které neustávalo... Když jsem pak týden po termínu nedostala menstrulaci, ale přitom mě bolelo břicho jakoby měla dorazit...udělala sem si jen tak tytéž testy zase. Všechny vyšly plně pozitivní s výraznými čárkami. Další den už na mě kokala z utrazvuku 6 týdenní minižížalka....takže přítelovi sem musela dělat přednášku, jak je možné, že jsem nebyla a najednou jsem Už v 6 týdnu 🙂

diusa
9. led 2008

mysojc: ked ja som taka netrpezliva, a tak som sa tesila, vsetko sme robili ako z ucebnice, ale asi podla priznakov- nepriznakov to na // asi nebude. ☹ Ale nadej zomiera posledna, aj tak si ten test urobim, ale asi az po vikende, nech si nepokazim volno. Dakujem za povzbudenie, pojdem sa vyplackat a pojdem na spät pracovat , aby som este aj bez prace nezostala.

many
9. led 2008

diusa - co je ☹

mysojc
9. led 2008

diusa: Tak se drž....a zbytečně se nestresuj. Ještě jednou: držím palečky, aby bylo vše Ok.

diusa
9. led 2008

many- ☹ je - ze ja sa toho nikdy asi nedockam. Teraz ako naschval 5 kamaratok otehotnelo (mame na to vek) , a dve pojdu na potrat, kazda z ineho dovodu. a to sa mi nezda fer voci tym co po tom tuzia. A mne je tak smutno, uz som mohla byt ak dobre rátam v 16 tt. Snazim sa na to nemysliet ale to nejde. A vtedy som mala take ine priznaky. Stasne ma boleli prsia a teplota bola vysoka. Teraz ma len picha v podbrusku a bolia krize. Nahovaram si ze krize s novych madracov, a v podbrusku pichanie asi zapal- ale to by som musela mat aj zvysenu teplotu? Uz to moc kombinujem. 😅
Ale dakujem a povzbudenie , pomaha to! 🙂

lubik9
9. led 2008

dius..musis hlavne mysliet pozitivne..ja som tiez o babatko prisla (missed som mala 13.7.07 v 10tt,to moje sa malo teraz o mesiac narodit 😔 ),ale nic s tym nenarobime 😖
treba tomu verit a uvidis,podari sa aj nam otehotniet (aj ked ja som dnes dostala mrchu,tak som z toho smutna,ale to prejde a o chvilu zas do snazilkovania)
takze tebe drzim prsteky,aby sa ti to podarilo 😵

mysojc
9. led 2008

diusa, lubik: Holky, to je mi líto, ale určitě vám to klapne, věřte mi. Hlavně, že víte, že to jde, ne? HOrší by bylo, kdyby to nešlo vůbec, ne? Myslím na vás, ať se brzy zadaří další mimís 🙂

lubik9
9. led 2008

mysojc..velmi pekne ti dakujem a ja tomu verim,ze sa to cokoro podari a budem mat svoje vytuzene babanko 😵
ty si tiez zatial snazilka?

many
10. led 2008

holky moc moc držíme pěstičky 😉 😉 😉 😉

lubik9
10. led 2008

many,dakujem si zlata 😵

many
10. led 2008

není zač 😉 já vám to všem moc moc přeju 😀 😀 😀 tak a už se jdu nasnídat,tak pa pa 😀

lubik9
10. led 2008

tak dobru chut a pekny dnicek ti prajem 😅

diusa
10. led 2008

lubik- viem ako ti je, je to strasne, je mi to luto. Urcite si sa aj ty pytala kde si spravila chybu a preco prave ty, ze? Je to nespravodlive. A preco tak dlho cakate? Alebo sa tiez nedari? ☹
mysojc- kolko sa snazite? Uz to vyzera na // tento mesiac?
Inak prajem vam pekny den. 🙂

lubik9
10. led 2008

dius..no kazali nam pauzu min. 3mesiace a tak sme ju dodrzali a teraz sa snazilkujeme uz 3 mesiace a mrcha dosla vcera,tak zacneme 4 a dufam posledny 😵
dius a ty si na tom teraz ako? snazilkujete uz? kolky mesiac? ci uz si snad tehulka? 😉

tebi
10. led 2008

babky možno mi viete poradiť mešká mi menzes už 13 dní...robila som si test večer a vyšiel negatívny...ale menzes mi nikdy takto dlho nemeškal.... môže byť aj z toho že som prechladnutá... snažíme sa o babätko 3 mesiace a zatial nič...môžu byť niektoré tehot.testy nespoľahlivé??

lubik9
10. led 2008

tebi,viem ze je to tazke cakat,ale skus este trosku vydrzat a testnut neskor..
ale samozrejme meskanie mohlo sposobit aj prechladnutie..
tak ti prajem,aby sa aj tebe podarilo cim skor vidiet na testiku // 🙂

tebi
10. led 2008

tak skusim test neskor a dakujem

evitkamalicka
10. led 2008

kocky od vcera mam taky bielo zlty lepkavy vytok a od vtedy chodim casto aj cikat, myslite ze by to mohlo nieco znamenat? Ja sa v tom nevyznam

lubik9
10. led 2008

evitka neviem,ci nie je este skoro na tehu priznaky a ci nie si nahodou prechladnuta..ale ja sa v tom tiez nejak nevyznam 😒

evitkamalicka
10. led 2008

lubik ja uz radsej ani o priznakoch pisat nebudem som z toho zmagorena uz na cisto, kaslem na to, ked bude bude
🙂

lubik9
10. led 2008

evitka..to je asi nejlepsi pristup a potom budes mat o to krajsie prekvapko 😉
ja som sa tiez vkuse pozorovala a mrcha furt dosla a teraz som si povedala,ze stacilo 😠

evitkamalicka
10. led 2008

lubik ved prave

lubik9
10. led 2008

evitka 🙂

mirtur
10. led 2008

Ahoj Holky chtěla bych vás poprosit má tu někdo kdo otěhotněl hned po vysazení Antikonce.?? Rádi bychom mimi a nevím po jaké době to pude a testík asi po očekávané menst. ☹

mysojc
10. led 2008

diusa: Já si právě myslím, že bychom už těhu mohli být, protože na testu slabý čárky jsou, dneska mě začaly bolet bradavky, bolí mě v podbřišku. Byla jsem u doktora a ten mi řekl, že neví, že tam je malá řerná tečka na UTZ, což může a nemusí být zárodečný váček. TAk se chystám na další test, jesti ty čárky zesílí a budou víc vidět

mirtur: To je podle mně různý. Moje ségra měla vysazeno skoro rok, než se to podařilo a některejm holkám hnedle po. Jako časovaná bombička 🙂 Tak se nechej překvapit 🙂

pampuliacik
10. led 2008

mysojc, tak gratulujem, urcite si tehu 😉 ja som mala prvykrat druhu ciarku tiez velmi slabucku, nezmenilo sa to ani dalsi den z ranneho mocu. ale o 2 dni tam bola zase (na inom teste) a o dalsie 2 dni este silnejsia. je to obcas hrozne vsak? tie priznaky tehu su tak podobne prichadzajucemu menzesu a ked sa este sledujeme, tak mame tolko cudnych signalov vlastneho tela, ktore sa snazime interpretovat 😀 ale ono to vyjde, len vacsinou ked sa na to "vykasleme" (aj moj pripad) a prestaneme sa sledovat

jana303
11. led 2008

ahojte kočky neviete mi poradit, meškala mi asi 3 dni ked som robila prvý test cez den potom druhý den večer a na tretí den z ranného moču to už bol rapi clear test ten ružový mám ho v fotoalbume podla mna to vyzerá na tehu ale dnes som mala tvrdu stolicu a ked som sa utierala tak tam bolo kus krvi teraz neviem či došla oneskorene mrcha alebo či sa niečo nepobabrala, mrknite sa niektorá na tie testy a skúste poradit čo mám robit. Dík Mimochodom dnes mám ist na usg takže váham.

kitty68
11. led 2008

Byl to kus krve nebo smouha?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru