Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

mywiel
13. lis 2007

Nadad blahozelam nie je dovod sa strachovat, pekne si zacni uzivat tehu. Bude coskoro babo uvidis vsetko bude ok. 😉

medulynka
13. lis 2007

mywiel: Diky moc za povzbuzeni, doufam, ze test a Ty 🙂 mate pravdu. Radej uz si dalsi delat nebudu a pockam, do prostiho tydne, co bude. Dr. mi rikala, ze za ni mam zajit az tak 10 dni po pripadnem vynechani MS, coz bude az koncem listopadu, a pripada mi to teda dost dlouha doba 🙂 O mimco se snazime od srpna 07, predtim jsem 6 let brala HA. Byla by to parada, kdyby to vyslo, ale zatim se teda pro jistotu moc neraduju, kdyby nahodou 🙂
Tak si uzivej to svoje tehu!

verynek
13. lis 2007

ahojky holky,byla jsem u pana doktora vse je v pohode hcg pozitivni a brisku se uz neco rysuje 😉 🙂 Doufam,ze se mate vsechny fajn a v pohode???

verynek
13. lis 2007

Nadad:moc ti gratuluji,vim,ze jsi se hodne bala,tak ti i dal preji hodne moc stesticka!!!! 😉

mywiel
13. lis 2007

Verynek tak blahozelam a prajem pekne tehu. 😉

loss
13. lis 2007

verynek aj ja ti gratulujem a zelam vesele brusko cele tehu 😵

poleva
14. lis 2007

dievčatá a bolelo vás len brucho ? či aj iné príznaky ste mali ?

miriamka
14. lis 2007

Moje priznaky boli - zvacsene prsia a mega citlive bradavky,a pobolievalo ma troska brusko.

poleva
14. lis 2007

jáááj miriamka aj tu si ? a nie si v práci , či hej ?

lucenek
14. lis 2007

mě bolely dudlíky, a píchalo v břušku

miriamka
14. lis 2007

Poleva...som v praci,relaxujem tu 😀

poleva
14. lis 2007

však aj ja

macka80
14. lis 2007

caute baby...tak ja som si urobila pre istotu este jeden test 😉 a boli tam hned 2 //...takze som si ista na 90 %, ze som tehu...k lekarke mam ist za 2 tyzdne....chcem sa este opytat...strasne rada pijem caje, mozem pit vsetky alebo len niektore?..okrem alchimilkoveho?

mywiel
14. lis 2007

Alchemilkovy caj sa neodporuca pit v prvom trimestri, najlepsie urobis ked budes pit ovocny a zeleny caj, tym nic nepokazis. Tak ja uz padam k dokimu na krv drzte palce, dam potom vediet. pa 😉

macka80
14. lis 2007

vdaka mywiel..vela stastia..daj potom vediet..hned si idem urobit cajicek...mnam...

annase
14. lis 2007

Macka gratulujem k // a budem držať palce aby o dva týždne bolo všetko tak ako má byť 😉

Mywiel kiež by si mala pravdu ale toto je ozaj už tak tak to dostať. Nuž ked to dostanem možno budem mať darček pod stromček v podobe // 😀

Verynek tiež gratulujem k pozitívnym správam od dokyho aj chcem také dobré správy 🙂

Medulynka gratulujem k // 😀

miriamka
14. lis 2007

Macka,gratulujem k //...kup si v lekarni caj HIPP pre tehotne,ten je dobry a ma vitaminy 🙂

macka80
14. lis 2007

annase-vdaka
miriamka, vdaka za tip, pojdem si ho este dnes kupit....a aj ty ho pijes?pozeram ze tiez si novacik...a este otazka...pijes aj kavu alebo sa jej stranis?

miriamka
14. lis 2007

Macka...ja ten HIPP caj pijem,celkom mi chuti.A kava co som tehotna mi uplne prestala chutit,uz len pri jej voni ma napina 🙂

macka80
14. lis 2007

aj mne prestala chutit, ja len ze ked som v praci dost unavena tak ze´co mam robit...predtym som si dala kavu a bolo.....

mywiel
14. lis 2007

Ahojte zienky, tak som sa vratila od doktorky, povedala mi, ze babo je pekne velke, ze som naozaj v 9 tyzdni, zobrali mi krv, no a prve sono mam az 7.12. tu to robia az v tretom mesiaci, tak si musim este pockat. Pytala sa ma ci chcem aj test na trizometriu, ja velmi neviem, lebo vraj ak by sa ukazalo, ze je vysoky risk potom musim robit amniosyntezu no a pri tomto vysetreni je vraj 0.5% risk potratu, tak neviem asi nechcem vediet naco?

nadad
autor
14. lis 2007

mywiel, tak to je radostná zprávička 🙂 Moc, moc ti gratuluji. Co je to ten test na trizometriu?

mywiel
14. lis 2007

Diky, no to je na malformaciu ako sa to hovori slovensky uz ani neviem debilne dieta no, fuj tak skarede to znie.

annase
14. lis 2007

mywiel tam sa nerobia afp testy čo tady. Inak ja vás obdivujem čo ste v zahraničí tehu ja si to ani predtaviť neviem 😕 Gratulujem k dobrým výsledkom a ku krásne velkému bábatku 😀
Nadad ako sa cítiš?

macka80
14. lis 2007

jej, mywiel, tak to sa uz urcite nevies dockat...blahozelam...a s tou trizometriou...no neviem...velmi som ti nepomohla, co?

poleva
14. lis 2007

mywiel super
to vyšetrenie robili aj mne

mersinka
14. lis 2007

miruskaaa
ja som na tom rovnako, M som mala dostat minuly piatok a nic, bolia ma prsia a v bruchu picha ako ked mam dostat M a vcera som si spravila test a vysiel pozitivny.

macka80
14. lis 2007

mersinka, tak aj teba vsétko dobre ku 2//, vitaj medzi nami, novacikmi 😉

mersinka
14. lis 2007

dakujem macka80, som tu novacik a normalne sa mi kruti hlava z tolkych informacii zo vsetkych stran a for

macka80
14. lis 2007

tak to sme viacere na tom tak isto ako ty...ver mi.....aj ja stale neviem ze co a ako a tak 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru