Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

asmk
23. led 2008

pipinka to mi je luto ale presne ako pises ak to islo raz pojde to znova, vela stastia

nikitaf
23. led 2008

ahoj baby,
citam si tu diskusiu a neda mi neprispiet. Tento mesiac s drahym skusame prvy krat, prvy mesiac si meriam BT a ja mam pocit ze som v tom. Aj ked nepoznam podla BT moj cyklus, uz peknych par dni sa mi drzi teplota 37 - 37,1. Som v 24DC a ja mam tak hrozny tlak v podbrusku, ze ked sedim tak si citim celu maternicu. Vcera som si robila test cez den a samozrejme negativny. Trochu mi je niekedy nevolno, ale uz sa zacinam moc sledovat. Inak nemam ziadne priiznaky, nebolia ma prsia, nemam citlivejsi nos (aj ked ja ho mam od prirody hoooooodne citlivy 🙂 ), nechodim casto na wc. Len ten tlak sa mi zda divny, lebo to som nikdy nepocitila, teda len jediny raz a to ked mi meskala 4 dni a ani vtedy az takto nie... co si myslite?

sylvka
23. led 2008

nikitaf,když jsem se ze začátku snažila o mimi,prví den opožděné MS jsem měla všechny příznaky těhu 😅 bohužel to ale bylo tím,že jsem na to čekala...no ale taky záleží jestli si brala ANK a tak...udělej si testík v den očekávané MS,mě se ten den ukázala druhá slabounká čárečka,ta držím palečky 😉

evitkamalicka
23. led 2008

sylvka aj podla mna je na testik este skoro, mne sa ukazala az v den MS slabulinka ciarocka len taky tienik

bubinko83
23. led 2008

ahoj,ja som si robila test az na 10den meskania a uz som mala druhu palicku krasne vidno.Netreba sa nahlit,ja som to vobec necakala a prislo to.Treba len kopec trpezlivosti...........ono to raz vyjde 😉

nikitaf
23. led 2008

dakujem baby za nazory. Tiez som si x krat povedala nech to necham tak, ale ked ja mam tak sfuknute brucho, ze to som nikdy predtym nezazila. Tym ze ho stale citim, tak na to skoro v jednom kuse myslim. Som fakt zvedava... Urcite dam vediet ako som dopadla a dakujem velmi ze na mna myslite 🙂

gabriell
23. led 2008

ahojky 🙂

asmk
23. led 2008

ahoj nikitaf, pridam sa tiez k tebe, my sa tiez pokusame o drobca uz 3 mesiac uz predchadzajuce dva razy som mala zarucene priznaky tehotenstva 😀 😀 fakt je to asi psychika ale tentokrat mam tiez presne take iste stavy ako ty bolesti v podbrusku, sem tam take ako keby mi na nom niekto stal niekedy ma len picha bud na jednej alebo druhej strane a o tom ake ho mam nafuknute ani nehovorim ale tiez som sa dnes testovala ale menzes mam dostat az v nedelu tak som si povedala ze je to asi este skoro mal by to byt asi 10 DPO tak dufam ze z toho tento mesiac nieco bude. Drzim palce aj tebe uz ked sa nepodari mne tak aspon nech si uspesna ty. Potom pozriem ako si dopadla 🙂

nikitaf
24. led 2008

ahoj asmk,
velmi na teba budem mysliet, aby ti to vyslo. Ja sa snazim si do vyhnat z hlavy, aj ked je to velmi, velmi tazke. Ja by som mala dostat od dnes do cca utorka. Mam tak ciklus od 25-30 dni. Tak uvidime. Dnes rano sa mi dost zvysila BT. Mam 37,3 a pritom nie som ani chora, ani ma nic neboli a som sa docela dobre vyspala. Tak uvidime, ale asi umriem od zvedavosti dovtedy 😀

pipinka
24. led 2008

holky prosím vás, když je žena těhotná, musí mít pokaždé zvětšenou sliznici? Nevíte?

nikitaf
24. led 2008

neviem ti pipinka poradit...

pipinka
24. led 2008

docela by mě to zajímalo, protože si myslím, že kdyby mimi zaniklo, tak že mi píchne vyvolávačku a ne že mi bude brát zase krev, nebo se snad mýlím?

mimusik
24. led 2008

Kočky, poradíte čím testujete? S rapiclear nemám dobré skúsenosti a u nás v lekárni okrem neho a babytest (vraj absolútne nespoľahlivý) nie je veľká ponuka. Dnes som 28 DC a chcela by som skúsiť testnúť niečím veľmi veľmi spoľahlivým 🙂

asmk
24. led 2008

ahoj skus mamtest velmi ho tu chvalili alebo modra sprava....

mimusik
24. led 2008

Áno, o mamateste viem, len ho neviem nikde zohnať. A mimochodom, sú lepšie testy (pásik, čo sa namáča do odobratého moču), alebo testovacia kazeta s kvapátkom na 5-6 kvap.? Ďakujem za všetky odpovede 🙂

asmk
24. led 2008

tak to neviem ono je to asi jedno ale tie kazetove su tusim zbytocne drahe, mne vyhovuju tie pasiky.....

elenita
24. led 2008

mimusik, je to uuuplne jedno, aj co sa tyka znacky......ak si tehu, ukaze Ti to akakolvek znacka............hovorim z vlastnej skusenosti 😉

g.johnson
25. led 2008

Ahojky všem.Jsem tu úplně nová a tak jsem vás chtěla poprosit o radu.Už devět let se snažím otěhotnět a teď,když jsme se s manželem rozhodli,že podstoupím mimotělní oplodnění,tak to přišlo.Před dvěma měsíci jsem si udělala test a byl pozitivní.Jenže druhý den jsem začala silně krvácet a když jsem volala doktorovi,tak mi řekl,že je to normální a že se tomu říká spontánní potrat.No a v úterý jsem měla nějaké tušení,tak jsem si udělala mamatest a bum,bylo to tam.Čekala jsem,že se bude opakovat stejná situace a tak jsem ve středu ráno očekávala menzes,jenže ono nic,tak jsem udělala druhý test a znovu pozitivní.Volala jsem doktorovi a ten mě ještě na ten samý den objednal a na ultrazvuku mi ukázal,že mám zvětšenou dělohu a je tam jen malilinkatá bublinka,ale že je předčasné soudit,že z toho bude těhu,že je možné,že už je to zaniklé vajíčko.Tak mi nabral krev a teď čekám do středy.Už jsem si udělala další test a stále pozitivní.Za celých devět let jsem neměla ani jednou dvě čárky.Jen mám strach a moc bych si přála,aby to vyšlo.Mám děsně nateklá prsa a nafouklé bříško a večer mi bylo zle,také jsem dost unavená.Máte některá stejnou zkušenost?Potřebovala bych podporu.Děkuju a zatím se mějte krásně a buďte zdravé. 🙂

kalka
25. led 2008

g.johnson

Dobré ránko

V první řadě musím říct, že těch devět let je teda síla. My se snažíme třetím rokem a už jsem z toho na palici. Každopádně jednou se mi stalo, že jsem měla slabě pozitivní test a nakonec přišla mrcha.. o pár dní později. Přičítám to taky samovolnému potratu. Snaž se být v klidu a moc věřit tomu, že ta maličká bublinka je miminečko, který se těší až na tebe juknu🙂 Držím ti pěsti ty znamenají štěstí! A dej vědět jak jsi na tom! pa

maculik
25. led 2008

Ahoj g.johnson, drzim palce, nech to tentokrat vyjde. ak si pri tom prvom ultrazvuku bola este len kratucko tehotna, tak je mozne, ze videl len zvacsenu maternicu a plodovy obal. Uvidis viac teraz z testov. A ak si stale tehotna, mal by Ti dat nejake lieky na udrzanie plodu (kedze uz to raz skoncilo samov.potratom) a vypisat ta.
Hlavne teraz oddychuj aspon do toho 10-12tt co najviac a vobec sa nenamahaj. Tiez som to tak robila.
Drzim palce! 🙂

nikitaf
28. led 2008

Tak pre info.. dnes som testla, lebo priznaky neustupovali, naopak silneli a tak som dnes rano nasla takyto krasny darcek 😵 kuk album

lu82
28. led 2008

nikitaf:Gratuluju 🙂

evitkamalicka
28. led 2008

nikitaf gratulujem 😀

nikitaf
28. led 2008

dakujem. zajtra skusim znovu testovat, ale ja citim ze je to tam. Proste som to citila uz tyzden pred ocakavanou mrchou. ale ze to vyjde na prvy sup som teda necakala...

nikitaf
28. led 2008

Evit teba som trosku sledovala len som neprispievala... moc ti drzim vsetky prstiky 😉

g.johnson
28. led 2008

Maculik a Kalka

Moc vám oběma děkuji.Myslím,že tenhle cipísek se drží zuby,nehty.Už přišly i nevolnosti a celé volno jsem prospala.V práci se také nepředřu,jen sedím a ťukám do počítače.Ve středu budu vědět víc,tak dám v pátek vědět.Děkuji moc za radu,optám se svého ošetřujícího lékaře.Mějte se krásně a Kalko držím pěsti,ať se to konečně podaří.

kharratka
29. led 2008

Ahojte....aj ja som mala priznaky, ktore som si nepripustala a dnes rano sa mi ukazalo toto....vid album 😎

effi
29. led 2008

ahojte holky, nemely jste nahodou nektera spineni tyden pred terminem MS ??

lenamen
28. říj 2008

ahoj, narazila jsem na tyhle stránky náhodou, ale dobře se mi tu četlo. Pak se mi stala jedna věc a potřebovala bych poradit, tak jsem si vzpoměla na tyto stránky, tak jsem se rozhodla sem napsat, doufám, že mi třeba některá z Vás poradí 🙂
Takže, beru antikoncepci cloe, brala jsem prvni plato, ale po prvnim a pul tydnu jsem je prestala brat (zapomela jsem a potom jsem byla i nemocna atak jsem si rekla ze je nachvili vysadím), vim , že to byla blbost, protože jsem si to vsechno rozhazela ze. Ale to chci říct, že jsem spala s přítelem , bez ochrany a to jsem ty prasky tyden uz nebrala, tak se chci zeptat jestli je mozné byt tehotna.no a po tom dni jsem to dostala, ale pry je to ze jak jsem vysadila ty prasky, ze telo nemelo ty hormony tak jsem to dostala.
Tak nevím jestli je to možné.!? 😖

kuliskaa
28. říj 2008

Já si myslí že je to možné,ale pokud jsi to už dostala 😕 tak asi ne....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru