Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

pepina001
8. led 2013

@icek aj ja pri Shrekovi cez Vianoce

piacere
8. led 2013

@bebinko nezobral ti ani krv na hcg? Testy boli jasne pozitívne? Nešla si na gyndu príliš skoro? Vieš, či nemohlo byť veľmi skoro na ultrazvuk. Ten zachytáva tehotenstvo až od hcg cca 1000. Nehádzala by som flintu do žita 😉

bebinko
8. led 2013

piacere Ahoj ja jsem asi udelala chybu ze jsem sla tak brzo rodice mi to tez porad rikala, jsem blba no :( krev mi nevzal a pichl mi vyvolacku a rikaji mi ze to neni dobre jeste na zacatku kdyz do tebe stouraji ale co uz, uvidime a testy byly pri prvni minute pozitivni (ta druha carka byla jen o trosku slabsi ale byla videt), dekuji za odpoved

megy
8. led 2013

@bebinko tak za mě ti mohu říct, že cysta ti neudělá jasně pozitivní testy 🙂 já měla při zjištění těhu cystu 6cm a dříve mi to nikdy pozitivní test neudělalo. nevím, z čeho usoudil dr., že nejsi těhotná :-/ nevím, proč do tebe hned píchal agolutin :_o to je podle mě nehoránost. zajdi si na krev do laboratoře jako samotplátce a uvidíš, pak bych to předhodila tvému milému dr.

bebinko
8. led 2013

megy Ahoj priste se odnaucim za blbost se plati, shanim noveho dr. tak uvidim

vendy1407
11. led 2013

Ahoj holky, chtěla bych se s váma poradit. V prosinci jsem vysadila HA a hned jsme se začali snažit, jelikož jsem neznala své cykly netušila jsem kdy mám očekávat MS, soustředila jsem se teda na cyklus který byl při HA a to 28dní. Den předtím než jsem to teda nejspíš měla dostat byl test negativní, nechala jsem to teda tak a čekala co bude, po týdnu jsem ale testla znovu a slabá čárka se objevila, teď do konce týdne i zesílila. Podle data poslední mestruace bych měla být někde v 5.týdnu. Těhu příznaky zatím žádné, krom sem tam píchnutí v podbříšku. Kdy se nahlásit k doktorce? Nechci plašit, třeba by ještě nic neviděla...

adelkav
11. led 2013

@vendy1407 Ahoj, já jsem na tom podobně. Poslední ms byla 10.12 a shodou okolností jsem byla dva dny po očekávané menstruaci u lékaře a říkala jsem mu, že mám pozitivní test a udělal mi i ultrazvuk a zatím na něm nic neviděl, mám přijít znovu za dva týdny, to prý něco bude vidět.

vendy1407
11. led 2013

@adelkav no já to vidím tak, že ji asi v pondělí zavolám a uvidím co řekne.Každý totiž jak to čtu doporučuje něco jiného. Jen tam nechci jít brzy, zatím to tajím a jakmile začnu chodit každý týden na gyndu tak se to v práci určo provalí :-/

adelkav
11. led 2013

@vendy1407 já byla při minulém těhotenství na první kontrole v 7+3 a bylo to akorát. Už bylo vidět vše, co mělo být. A neboj, v práci se to neprovalí, protože pokud je vše ok, tak se nejdříve chodí na kontroly jen po měsíci. U mě v práci se to provalilo až po tom 12.týdnu když jsem chtěla aby se to provalilo.

vendy1407
11. led 2013

@adelkav no to sice jo, jednou za měsíc, ale abych tam nemusela teď na krev a pak někdy za týden na ultrazvuk to už by bylo podezřelé že donesu 2 lístky z gyndy...

adelkav
11. led 2013

@vendy1407 tak to jo. My lístky nemusíme nosit a nikdo mě v práci ani nehlídá. Já se ptala doktora jestli mi vezmou krev a říkal,že to nemá smzsl,když to ukázal test🙂

vendy1407
11. led 2013

@adelkav A myslíš že je normální, že nemám žádné pořádné příznaky?hodně holky píšou o nevolnostech, bolest prsou. Mě bolely asi 5 dnů ale to bylo někdy o svátcích a od té doby nic...

lucie777
11. led 2013

@vendy1407 Je to normální,že nejsou příznaky,já bych taky počkala do nějakého 7tt ,jestli vydržíš,aby tě doktor zbytečně neplašil.. 🙂

adelkav
11. led 2013

@vendy1407 to je úplně normální. Buď ráda, že je ti dobře a užívej si to🙂

vendy1407
11. led 2013

@lucie777 takže myslíš ani mu zatím nevolat?mám nachystaný ještě ten digitální test co má ukázat i týden v kterém jsi, tak jsem zvědavá.

lucie777
11. led 2013

@vendy1407 A kdy jsi měla poslední ms? Já bych zatím testovala,jestli čárka sílí a k doktorovi volala by chvíli předtím,než bych k němu chtěla jít,jako těhotnou tě vezme,i kdyby měl jinak plno,teď by stejně nic neviděl,tak si to fakt zatím užívej a jez kyselinu listovou ! 🙂

adelkav
11. led 2013

@vendy1407 záleží jak dlouhé má objednací lhůty. Já tenkrát volala, když jsem byla asi 4+2 a sestřička mě objednala až na 7+3 aby bylo něco vidět a říkala mi, ať se do té doby chovám jako těhotná. Teď jsem tam byla zbytečně, jenže já potřebovala změnit doktora a udělat cytologii,jelikož jsem byla na gyndě naposledy po šestinedělí někdy před rokem a půl. A objednávala jsem se dříve než jsem si dělala těhotnský test🙂 Ale za zavolání určitě nic nedáš, brnkni tam a řekni sestřičce, kdy jsi měla poslední ms a ona tě podle toho objedná. Každý doktor to má jinak.

vendy1407
11. led 2013

@lucie777 no poslední ms byla od 4 - 6.12.. testuju od 6.1 to jsem zkusila a objevila // a celý týden sílí. Kyselinu listovou jím od vysazení HA. K mé doktorce jsem se nemusela nikdy objednávat, věděla jsem že u nás ordinuje v úterý tak sem šla a vyčkala řadu.
@adelkav no ty objednací lhůty nevím, netuším jestli má nějaké jiné podmínky pro těhotné, vždyckyy příjdu v danou hodinu a den co ordinuje a vyčkám řadu. Zkusím brnknout příští týden, podle kalkulačky bych už měla být v 6 týdnu.

adelkav
11. led 2013

@vendy1407 tak tam skoč příští týden, to už bude něco vidět a budeš mít jasno. Jinak pravidla pro těhotné má každý lékař jinak. Někdo objednává do poradny, kterou má třeba jedno dopoledne v týdnu a jiný doktor žádnou poradnu nemá, ale má napsáno, že těhotné bere přednostně, ale to většinou nerespektují ostatní čekající🙂)))

katka_mel
11. led 2013

@vendy1407 Já jsem zjistila že jsem těhotná v 7 tt. A celé těhu žádné příznaky krom rostoucího bříška. Vždy jsem říkala, že nemít to potvrzené od dr. tak o tom vůbec nevím. Kolem toho 7tt jde už vidět na utz i srdíčko, tak to máš akorát na příští týden. No každopádně bych min. zavolala sestře a ta by ti řekla, kdy máš přijít, abys nemusela chodit na 2x. 😉

vendy1407
11. led 2013

@katka_mel
@adelkav holky díky za rady 😉 . tím že nemám žádné příznaky mi to asi ani pořádně ještě nedošlo 🙂

katka_mel
11. led 2013

@vendy1407 Taky jsem neměla fakt. 🙂 Dokonce mě nebolely prsa a ani podbřišek, prostě nic. Jen jsem prostě nedostala menzes a vzhledem k tomu, že to bylo hned po vysazení HA, tak jsem pořád čekala, že příjde. Jak se mi to zdálo už fakt dlouho, tak jsem si udělala ten test a bylo. 🙂

bebinko
11. led 2013

ahoj chci se zeptat zda mate zkusenost stim ze cysta muze ovlivnit tehotensky test??? mela jsem i predtim cysty vzdy mi pichli agolutin a cysta zmizela ale nikdy jsem nemela pozitivni test, jsem zoufala a to cekani je nejhorsi, dekuji

ewkaa2012
20. srp 2014

Ahoj lidi chtěla bych septat boli me pod briskem a vynechávᡠMS tak sem si skousela dělat tes ukazalio se pozitiv ale tadruha carka je strasne slaba pak jsem si po 2 hodinach skousela jiny test atam mi ukazala negativ jsem ztoho zmatena prosim poradte mi

bajana
21. srp 2014

@ewkaa2012 najlepsie su vysledky z ranneho mocu...asi si netestovala na tej istej vzorke? 😉 ... testni zase hned rano...kolko ti uz meska MS?

andrejkaaa1995
1. únor 2016

Ahoj holky chtěla bych se vás zeptat mnela jsem dostat 20 menstruaci minuli měsic a dotet nic baby test sem si dělala a ukazuje semi úplně slabá druhá čárka furt mne bolí pod brisekem jako kdyby sem to mnela dostat jinak žádný příznaky nejsou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru