Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

aja2001
6. lis 2007

ja nevim ale ja osobne jsem spinila a mela jsem jen tenoukou carku tu druhou no a byla jsem tuhu nejlepsi je si zajit na krev tam ti to proste reknou dost jasne jsi nebo ne ale ja osobne bych asi tipovala ano kdyz se podivas tak v nekterych albech maji holky testy s daty a tak nejdriv je slabsi a pak silnejsi podle toho jak roste hladina hcg v krvi ja mela poprvi ceco kolem 336tis. jednotek a pak snad kolem milion jednotek

zabka1003
6. lis 2007

Nadad aj ja si myslím, že si tehu..ja som tiež mala na začiatku len slabučkú čiarku..ved kúp ešte jeden test, inej značky a skús sa testovať ráno..
Ráno je najvyššia koncentrácia HCG..

mm1
6. lis 2007

Nadad ja som mala tak slabulinku ciarku, ze som obvinovala test, ze to urcite presvita... ale podla mna tehu si. tak ako radi zabka, skus kupit inu znacku a testnut rano prvym mocom.

nadad
autor
6. lis 2007

Ahoj holky, děkuji za odpovědi 🙂
Měly jste nějaké příznaky? Já se spíš cítím jako před mrchou 🙂

deina
6. lis 2007

Aj ja som mala prvykrat na teste iba slabu ciarku, ona o par dni zosilnie, uvidis. Pre istotu vyskusaj este aj iny test a potom skoc k lekarovi na krv.

loss
6. lis 2007

nadad aj ja si myslimze si tehu a priznaky tie sa dostavia neskor mna zacali prsia boliet v nejakom 9tt a dovedy som mala pocit ze mrcha dorazi no nastastie nedosla a som tehu

deina
6. lis 2007

Nadad, jediny priznak, ktory som mala, bol, ze mi bolo zle po Kofole. 😀 A este sa objavil taky bielo-zltkasty vytok, to bolo vsetko, prsia som dodnes nepocitila, nebolia, len rastu.

mm1
6. lis 2007

no ja som mala bolesti brucha ako pred mrchou skoro dva tyzdne.... chodila som na zachod ako sialena.. prsia ma zacali boliet neskor akurat boli citlivejsie.... ale ziadne vracanie, ziadne zavraty, nic podobne...

icek
6. lis 2007

Ahoj holky, jsem tu prvně a chci se zeptat. Myslíte, že je na testík brzy, když mám Mrchu dostat až zítra, bolí mě dost prasa, jsem unavená, a mám přecitlivělý čich, skoro každé masité jídlo mi doslova smrdí. O mimi se pokoušíme 4 měsíce. Máte také podobné problémky?

petul.a
6. lis 2007

Nadad, já jsem žádné příznaky neměla, jen zvýšenou BT. Taky proto jsem si dělala testík celkem brzy - mrška mi meškala 3 dny. Druhá čárka byla taky slabá. I já jsem použila Mamatest. Je to prý nejspolehlivější značka. Za dva dny byla čárka silnější 🙂 Poradila bych ti koupit si test s co největší citlivostí a udělat ho ráno. Osobně si taky myslím, že jsi těhu 😉 Už se těším, až to sem oznámíš se 100%ní jistotou 😲

mm1
6. lis 2007

icek: no ak si tehulka, tak test ti to uz potvrdi.... 🙂

icek
6. lis 2007

Jejda děkuji za odpověď, ten testík si půjdu koupit hned po práci!!

icek
6. lis 2007

Je normální i přehnaná přecitlivělost? Bulela bych i při animované pohádce 😀

deina
6. lis 2007

Icek, to zalezi aj od toho, kedy sa ti babo uhniezdilo a kedy bola ovu. Ja som mala pozitivny test uz asi dva dni pred mrchou. 🙂 Takze moze byt, ze sa to uz ukaze.

nadad
autor
6. lis 2007

Petula - já jsem si nikdy BT neměřila. Vůbec se necítím jako těhu, spíš jako že má mrcha dorazit. Akorát mě matou ty 2 testíky. Kdykoliv jindy jsem je dělala, tak byly vždy negativní. Teď je to poprvé, co tam ta čárka je. 🙂 Mamatest to ukázal. Dnes jsem zkoušela ještě nějaký citlivý od 5. dne početí a tam to bylo hodně málo viditelný /skoro neviditelný /. nebylo to z ranní moči, tak proto asi nebylo nic moc vidět.
Holky, já bych si to konečně tak přála 🙂 Trošku jsem z toho nervózní.

poleva
6. lis 2007

ahoj nadad daj nám vedieť
dúfam že si tehu 🙂

miriamka
6. lis 2007

No ja som si test robila z vecerneho mocu,a boli tam hned silne //,a to som bola 17 den po ovulke 😉
A priznaky?Jedine plne prsia,inac nic.

nadad
autor
6. lis 2007

poleva- určitě dám vědět. Počkám do pátku a pak bych asi zašla na krev. ta nejistota není zrovna příjemná 🙂

icek
6. lis 2007

Tak to Ti moc gratuluji Petulo, jak dlouho se o mimi pokoušíte? Ani já si BT něměřila. Deino, tobě děkuji za odpověď, moc si mimíska přejeme 🙂

maia
6. lis 2007

ak tam tá čiarka je, nemáš čo riešiť 🙂 to nevadí, že je slabo viditeľná. Keď tam raz je, znamená to, že máš v moči hcg a ten máš, len keď si tehu 🙂 gratulujem

nadad
autor
6. lis 2007

Maia, děkuji ti za podporu, snad máš pravdu a jsem těhu. Strašně moc bych si to přála, ale jsem pěkně nervózní 🙂 🙂

poleva
6. lis 2007

ráno robíš test ? potom napíš hurá dalšia tehulka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nadad
autor
6. lis 2007

poleva, zátra ráno ne. Testnu až v pátek.Zkusím to vydržet 🙂

litsea
6. lis 2007

Nadad, nerada bych se pletla, ale taky si myslím že jsi těhu. Jakmile je ta čárka aspoň trochu vidět..! Držím palce 😵

veronique83
6. lis 2007

Nadad, jestli tam ta čárečka byla, tak si určitě těhotná a musím ti říct, že mě se stalo to samé... s tím záchodem 😲 Hned jsem šla k dr. a ta mi napsala prášky na udržení, ale u mě se to stalo až v 7tt.
Držím palečky ať všechno dobře dopadne 🙂

cervena_ciapocka
6. lis 2007

Ahojte 😉
ja prave vaham ci si spravit test hned alebo az rano.
dnes je den kedy by som mala dostat MS, ale nic. A pobolieva ma v podbrusku uz par dni a kde to obcas pichne a posledny tyzdem zacinam citit strasny hlad. A doteraz somnevedela co je to byt hladna ani ked som cely den nejedla.

litsea
6. lis 2007

Ještě bych pár dní počkala.. Jinak je test lepší dělat ráno..
Jinak já mám hlad pořád 😀

mobina
6. lis 2007

Nadad já si dělala těhu test až 18dpo a taky jsem neměla žádné těhu příznaky. Vlastně jsem testovala jen díky BT. Příznaky vlastně přišly až týden na to v podobě svědění bradavek. Jinak mě pobolívalo v podbřichu jako na MS, což je celkem normální. Zkus test v pátek a pokud tam čárka bude, tak se objednej k dr. ale určo mu řekni o slabém špinění 😉

anamor
6. lis 2007

nadad podla mna by si mohla byť tiež tehu...
ja osobne som mala este priznaky - k tej bolesti v podbrusku ako pred menzesom,bolesti krizov, zvacsene a bolestive prsia, citila som sa ako keby na mna liezla chripka, taka nesvoja ....

chjo
6. lis 2007

Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat jaká je možnost při prvním pohlavním styku
bez jakékoli ochrany otěhotnět? někde jsem se dočetla že je to velmi malá
pravděpodobnost prosím odpovězte mi co nejrychleji za měsíc mi bude 16 let a
souložila jsem v 18. dnu menstruačního cyklu ☹
děkuji moc 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru