Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

icek
8. lis 2007

To víš že to dobře dopadne!!! 😉

annase
8. lis 2007

Ahojte
nadad gratulujem k tehu určite ti to dnes len potvrdia. 😉
Icek neboj sa vek veru dnešnej dobe vôbec nieje prekážkou a budem držať palce aby MS nedorazila.
Baby chcem sa Vás opýtať či može byť hnačka jedným z príznakov tehu. Na test je ešte skoro ten by mi nič neukázal MS mám dostať až na budúci týžden a už 4 dni ma preháňa. Skúšala som všetky možné receoty starých mám ale nič nepomohlo dokonca ani čierne uhlie a smecta. Inak ešte kojím a okrem unavy a toho že sa mi večer nedá spať čo som mala aj pri prvom tehu iné príznaky nemám teda ešte ma bolí bruško ako pri ms

nadad
autor
8. lis 2007

annase - myslím, že by to mohl být jeden z příznaků, ale je na to moc brzy to hodnotit. Zkus nějaký test s vysokou citlivostí- od 5. dne početí. Jenom radím, protože mě samotné tento test nic skoro neukázal a mamates byl už pozitivní...

icek
8. lis 2007

holky víte co je zvláštní, jak může být nějaký test tak citlivý, když se všude píše, že test Ti může ukázat až při prvním dnu skluzu ms, myslím že je to jen tahání peněz, z nás co jsou nedočkavé. Opravdu je lepší počkat. JinaK ty příznaky můžeš mít i takévé, nojo každá jsme jiná "ORIGINÁL" Který test si myslíte že je nej?

verynek
8. lis 2007

nadad-budu drzet palce at to dneska dobre dopadne.Ja si dneska udelala rano treti test a carka je uz zase silnejsi a brisko me uz neboli.Tak snad to uz bude pravda!!! 😉

nadad
autor
8. lis 2007

verynek- tak to gratuluji!! Určitě jsi těhu 🙂 Já už jsem jak na trní, za hodinu vyrážím k doktorce, tak pak dám vědět, jak jsem tam dopadla 😉

litsea
8. lis 2007

Nadad, Verynek, tak to je super, že jsou ty vaše // silnější !!!! Myslím, že už je to jisté, takže gratuluju moc a držím palce!!! Zároveň doufám, že se k vám brzo připojím 😉

mywiel
8. lis 2007

Nadad, ja mam bolesti v podbrusku ako ked cakam na mrchu, ine priznaky vobec nemam. Kupila som si test a som v tehu v 7 tyzdni. Takze si myslim, ze aj ty si v tehu. V kazdom pripade ak je test pozitivny a druha ciarka je aj slaba si v tehu. Test sa nemoze pomylit, len v negativny test nie je isty na 100%, pozitivny ano. 😀 Drzim palce.

mywiel
8. lis 2007

Icek su testy co ukazu do prveho dna meskania MS, ale su aj take co ukazu od 10 odo dna pocatia nezavisle od MS, ja si myslim ze tie su lepsie hlavne pre tie co maju nepravidelnu MS, tie maju vacsiu sancu ukazat vysledok skor aspon u mna to tak bolo.

verynek
8. lis 2007

Souhlasim,myslim Nadad,ze jsi tehotna!!!At to dopadne dobre.Po pravde ja budu taky klidnejsi,az to vsechno potvrdi gynekolog!!!!!

annase
8. lis 2007

verynek tiež gratulujem

nadad budem moc moc držať palce aby si prišla zo samými dobrými správami 🙂

icek ja používam mama test ale dobré su aj pepino 😉

litsea
8. lis 2007

Mywiel, který test to pozná ihned? Dík 🙂

nadad
autor
8. lis 2007

Ahoj holky, tak jsem se vrátila od doktorky. Nabrala mi krev na HCG-zítra budou výsledky. Dělala ultrazvuk, ale nic tam nebylo vidět( je prý brzy ) , akorát říkala, že mám vysokou děložní sliznici a že je tam vše v pořádku, žádná cysta apod. Pak mě prohlídla a prohmatala a říkala, že je tam vidět trochu ten nahnědlý hlen ( špinění )a předepsala mi utrogestan. Tak už mám jeden v sobě.
Pokud budou výsledky z krve pozitivní, mám přijít za týden na utz, mělo by tam být už něco vidět.
Mám z toho všeho smíšený pocity 😉 A stále doufám, že mimísek bude...

Mywiel- ty bolesti mám někdy fakt takový, že si myslím, že už musí ta mrcha přijít ☹ Ale jsou nárazový.

helca76
8. lis 2007

nadad: moooc držím palečky a zítra dej vědět 😉

zuzanoska
8. lis 2007

Ahojte tehulky neviete poradiť ako sa zbaviť alebo aspon zmierniť nevolnosti a hlavne únavu...v jednom kuse spím je to dobré??

helca76
8. lis 2007

zuzanoska: na nevolnosti prodávají těhotenská lízátka, ale mě teda moc nepomohly. Taky je prý dobrý dát si k posteli suchary a ráno než vstaneš tak nějaký schroupnout 🙂 Mě trochu pomáhala coca-cola, vždycky jsem si dala tak decku a bylo mi líp 😉 A proti únavě je asi jenom spánek 😀

verynek
8. lis 2007

zuzanoska: ja jsem taky strasne unavena,od jeny jsem spala az do ted a taky tu unavu nedokazu specifikovat.Citim se jako bych mela mit chripku.
NADAD:MOC DRZI PALECKY 😉

monikaz
8. lis 2007

Tehulky, viete mi povedat, kedy ste zbadali prve priznaky tehotenstva a ake boli? ci to bolo este pred ne/ocakavanou menzes alebo uz po? Dakujem za kazdu odpoved

zabka1003
8. lis 2007

Monikaz, ja až po vymeškaní MS..

annase
8. lis 2007

MOnikaz ja v prvom tehu tiež až po vynechaní MS tento krát to ale vyzerá že ak som tehu tak to je ešte pred vynechaním 😉

Nadad neboj sa všetko bude ok a určite mimisek tam je len sa mu ešte nechcelo predvádzať 🙂

bambul
8. lis 2007

Ahoj holky, minuly tyden si manzel nedal pozor 😅 menstruaci mam dostat az za dva tydny a uz tri dny me boli bricho a prsa jako bych to mela dostat a jsem hrozne unavena. Vim ze asi zbytecne plasim, ale myslite, ze je mozne mit priznaky tehotenstvi takhle brzy?

annase
8. lis 2007

BAMBUL poznám baby ktoré majú príznaky hned čo sa vajko uhniezdi. 😉

bambul
8. lis 2007

annase, tos mi udelala radost🙂 miminko planujem tak za rok, ale ja bych chtela klidne hned, no ale radej si zatim nebudu delat moc velke nadeje🙂

monikaz
8. lis 2007

Holky ja mam dnes 19 DC ale uz tri dni ma boli podbrusko - ako keby som mala mat ovulaciu a dnes mam cely den take pichlave bolesti do asi vajecnikov - ako keby mi ihlo niekto pichol...
Mimochodom beriem clostilbegyt na stimulaciu ovul.

mywiel
8. lis 2007

Litsea, ja zijem vo Svajciarsku a tu mi v lekarni ponukli test "Viola" od Care diagnostika firmy, je to test nezavisly od menstruacneho cyklu funguje 10 dni od oplodnenia, cize nemusis cakat na prvy den predpokladanej mrchy, treba pockat len 10 dni kym sa vajicko v maternici zahniezdi, inac ti test ukaze ze je negativny ak ho urobis skor. Tento mi uz vysiel pozitivny. 😉 Ja som sa bala ze mam mimomaternicove tehu, lebo vtedy je test tiez negativny, ale vlastne prvy co som si robila bol rok po expiracii to preto a robila som ho skor ako tych 10 dni. No a teraz som v 8 tyzdni. 😵 drzim Co sa tyka priznakov, tak bolesti v podbrusku ako pri mrche, placem ako dazd ked vidim nieco dojimave v telke a mam zapchu, tak asi tak.
Tak palce aj vam. pa pa

miriama
8. lis 2007

baby, mam taky dotaz...je mozne, ze...v sobotu som mala dostat menzes ale nedostala a na druhy den sa mozno "smyklo"...myslite, ze je mozne otehotniet a ak aj hej..dostanem este tie blbe dni? 😕 lebo uz sa mi spustaju tyzden... 😖 ..uz je piatok...

poleva
9. lis 2007

podľa mna nie mám to otestované

mywiel
9. lis 2007

Ahoj Verynek,
vidim, ze ti si julovka, tak to mame blizko, ja som junovka. 😀
Uz si bola na prvom vysetreni? Ja mam ist v stredu na odber krvi, vsetky testy mam pozitivne, vyslo nam to na prvy pokus. Inac aj ja vkuse spim aj 10 hodin dokazem spat. 😀

macka80
9. lis 2007

ahotje baby. som tu nova..teda s prispievanim do tohto fora...aj ja som asi tehu...len sa este nevyznam vo vsetkych tych skratkach a tak...meska mi to uz vyse tyzdna, robila som si aj testiky, objavili sa mi tam ciarky...najprv ich nebolo vidiet, a na letaku pisali ze do 3 min, tak som ho skoro isla zahodit, som si myslela ze nic a potom sa pozreim blizsie a bola tam, slabucka ale bola...tak teraz neviem, ci to plati...chcem vyskusat este na buduci tyzden ...

poleva
9. lis 2007

jééj ahoj
a dlho ste sa snažili ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru