Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

loss
28. lis 2007

macka je to normalne ja sa tiez bojim a asi budem az kym sa malinke nenarodi

macka80
28. lis 2007

tak si drzme navzajom palce...

loss
30. lis 2007

jasne macka neboj vsetko dobre dopadne 🙂

sanik
29. pro 2007

ahojte tehulky, pridavam sa k vam. Je to este pre mna novinka, dozvedeli sme sa to len na Vianoce, takze pocity mam zmiesanie, na jednej strane sa velmi tesim, na druhej strane sa bojim, aby vsetko bolo ok. ale to je asi normalne. zle mi nebyva, akurat ze prsia trochu pobolievaju. Vam bolo zle od zaciatku tehotenstva? ja viem, ze to je velmi individualne. Ked mi teraz nie je zle, moze to potom este prist? dufam ze nie 🙂

danulik
29. pro 2007

sanik - sup k nam do augustoviek: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😉

loss
29. pro 2007

sanik mne zacalo byt zle na konci 13tt a trvalo to do 17tt takze uvidis

sanik
29. pro 2007

ahoj danulik. ok idem teda k vam 🙂

danulik
29. pro 2007

ok, cakame ta 😉

gabi78
30. pro 2007

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? 😉 Sice těhu nemám ještě potvrzené UZV (3.1. jdu na něj), ale testy mám pozitivní a příznaky jsou taky. 18.12. byla na prvním testu druhá slabounká čárka, 21.12. už silná, tak bych asi taky patřila do srpnovek - augustoviek 🙂

loss
30. pro 2007

gabi srdecne gratulujem 🙂

lisounek
30. pro 2007

ahoj holky, tak to vypada, ze jsem taky tehu, ikdyz na sobe teda porad nic moc nepozoruji 😕 jen pozitivni testiky, bolest prsou a podbrisku no jo hlavne, ze je dobre 😵

many
30. pro 2007

to bříško mě taky bolívá a poslední dobou víc ☹

ella1111
30. pro 2007

chcem sa opytat,mam 9dni do menzesu a mam poriadny predmenstruacny syndrom,bolia na prsia podbrusko,krize tahaju.mala to niektora pred pozitivnym testikom?

lisounek
30. pro 2007

ella: no je to mozny, ja to mam totiz porad 😉 - je to tezko rozeznatelny od priznaku tehu a taky jsem si myslela, ze to dostanu, ale mela jsem porad vysokou bazalni teplotu, tak to me trochu utvrzovalo, ze mozna prece jenom.....

gabi78
31. pro 2007

Ahoj Loss, moc děkuji 😉 I já vám gratuluji a přeji,ať je vše v pořádku 😉

loss
31. pro 2007

gabi 🙂
a vsetkym vam zelam nech je pre vas rok 2008 tym najlepsim

gabi78
31. pro 2007

I Vám krásný pohodový rok 2008 🙂

loss
31. pro 2007

gabi a kedy si zmenis pas na tt?

sanik
31. pro 2007

ahojte, aj ja Vam prajem Vsetko dobre v Novom roku 2008!!! a hlavne vela zdravych a krasnych babatiek.

ella: ja som tiez mala akoby predmenstruacny syndrom, dokonca este aj teraz mam pocit, akoby uz uz mala prist MS, ale uz je to trochu slabsie ako v termine MS. a o bolesti a citlivosti prs, ani nevravim.

loss
31. pro 2007

baby ja mam vzdy cez mrchu krce v pravej nohe som za polovicou a ked pride den ze som mala dostat vzdy ma ta noha boli

gabi78
31. pro 2007

Loss,až to budu mít potvrzené od dr. z UZV 😉

loss
31. pro 2007

jaj dobre uz sa tesim a aj na fotku miminka

lisounek
31. pro 2007

holky to s tim pasem nechapu?? chcete rict, ze se musi menit? vzdyt ja ho mam sotva mesic 😲 menila jsem ho po svatbe .... (nebo nemyslite pas jako pas??) 😕

sjuzocka
31. pro 2007

Ahojte 🙂 Tak naposledy som mala menstruaciu 22.11. a na stedry den (24.12.) som si spravila test. Bol negativny. Avsak mestruacia neprichadzala, pocity mnou vsak lomcovali kadejake. Tri dni na to sme kupili dalsi test. Nemohla som verit svojim ociam! Po dvoch minutach sa tam objavila slabunka druha ciarka. Najprv nas napadlo ze to asi je nekvalitny test lebo to presvita, aby som teda upresnila, my sme sa o mimi nesnazili vobec :P len ja zvyknem pri vynechani hned upodozrievat seba sa ze som v tom... A tentokrat prvy raz v zivote zrazu sa objavila este jedna ciarka. No riadne nas to sokovalo. Priatel hned skocil kupit druhy. Ze sa testnem rano. Tak som sa testla na druhy den a ciarocka este jasnejsia. To uz som aj sama citila ze asi to tak bude, hoci neplanovane, ale take byvaju vraj najkrajsie :P aj ked urcite kazda ma svoje dietatko to najkrajsie. Nedalo nam to a hoci som hned naskocila na rezim tehulky (ziadne pitie na silvestra sa konat nebude), tak pochybnosti ma zaviedli na gynekologiu. Dnes mi robila sono, ale nevidela vobec nic. Myslim, ze mozem byt tak v tretom tyzdni. Povedala mi ze mi tehotenstvo ani nepotvrdzuje ani nevyvracia a pichla mi vyvolavacku. Vraj ked sa menstruacia dostavi (btw neviem do kolkeho dna mam na nu cakat), tak nist a ked sa nedostavi tak o dva tyzdne nech pridem. Normalne ma ta doktorka vykolajila, ze co ak to vazne nie je tehotenstvo, co ak mi len daco bluzni v tele... aj ked... uz tyzden pocity ako tesne pred menstruaciou a nist, jest chcem stale, ale ked sa najem, je mi zle, chuti mi mrkva, ktoru som predtym neznasala a prsia mam dost citlive. Stale smädna, pijem tu dojcensku vodu a beham na WC :D Nedalo mi to , kupila som si dalsi test. A aj ked bol najlacnejsi a aj ked uz davno nebolo rano so svojim rannym mocom, spravila som si ho hned. A cuduj sa svete - dve velmi jasne ciarky! Som si na 99,8 % ista, ze som tehotna, len stale mi hloda v hlave taka malinkata pochybnost, ci to nemoze byt nieco ine, lebo to nemam potvrdene od doktorky.

loss
31. pro 2007

sjuzocka urcite si tehulka mozno nema pani doktorka taky dobry ultrazvuk aby videla malicke uz v skorej tehotnosti,takze sa neobavaj pekne sa o vas staraj ved mas v brusku fazulku 😵

sjuzocka
31. pro 2007

Uff, a teoreticky by to vazne nemohlo byt nic ine? Su to take nove pocity, som z toho cela paf. Panecku, malilinkate nieco sa vo mne zrodilo, wau...

loss
31. pro 2007

co ine by to malo byt ja si myslim ze len este nic nevidela v skutocnosti si tehotma taky mesiac a babo vidno asi v 7tt takze 3tyzdne mas este cas

lisounek
31. pro 2007

sjuzocka: vazne je moc brzy aby neco videla na ultrazvuku, ale testy jsou na 99% spolehlivy, takze zrejme vitej v klubu - byla a porad jsem stejne vyjukana .... to je normalni ... ja byla na ultrazvuku v 5tt a nic tam jeste nebylo, takze fakt normal

cukruska1920
31. pro 2007

Test mam negativny a mrcha nechodi...mozem byt tehotna ?

loss
1. led 2008

cukruska jasne ze mozes byt tehu este to nevzdavaj a pockaj a hlavne sa nestresuj nech je malicke v poriadku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru