Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

tinni
15. lis 2007

gabi, ja este popri materskej aj pracujem a s dvoma detickami by som uz vobec nemohla... 😖

sah
15. lis 2007

Tatiana82, já podezření nemám nijaké. Jen prostě nevím, co si mám o tom myslet. Po telefonu mi řekl, že to asi normální není, že možná nejsem dobrá adeptka na Duphaston. Počkám,co mi řekne. Ale jsem z toho trochu paf a jelen dohromady 😀

hasimaa
15. lis 2007

SAh: Ahoj, ja mam cysty porad. Vzdy velke.Kdyby byla vetsi, tak bys to poznala celkem jednoduse :pri milovani to picha, kdyz se ti chce na malou, tak tesne nez se vycuras, tak to pichne. To je takove nejvetsi voditko. Ale kazdy to muze mit jinak. Treba kdyz je mala, tak to ani nemusis zjistit. Ale jak mala, tak velka cysta (tedy podle druhu) se daji bez problemu zvladnout. Ja jsem ted tehotna a zas tu mrchu mam. Vetsinou se casem vstrebaji...takze hlavu vzhuru. Ja jsem po vysazeni HA necekala na menstruaci a hned otehotnela, takze v tom ti neporadim. 😉

rezetka
15. lis 2007

Ahoj holky, jdu si pro radu. Celý život trpím na výtoky (prý jsou neškodné, nejsou zánětem ani infekcí), tak se chci zeptat, jestli můžou přetrvávat i v těhotenství. A když mě moc bolí v podbřišku a prsa, můžu to považovat za příznak? 😕
Díky

hasimaa
15. lis 2007

Rezetka, myslis priznak tehotenstvi?? Ja osobne ze zacatku zadne priznaky nemela.. az okolo 4-5tydne me bolela prsa a chtelo se mi spat. Nekde jsem cetla,ze v teh. muze byt trochu silnejsi vytok a je to naprosto v poradku. Tak pokud to neni zanetlive, tak si tim nelam hlavu..🙂

gaba3
15. lis 2007

hmm Tinni: tak to by byla čára přes rozpočet, tak ať to dopadne, jak si přeješ 😉
Sah: uvidíš u doktora, mě to někdy taky blbo, někdy normální menzes, někdy jen špinění. Cpali do mě různé hormony, na tohle i proveru a utrogestan nebo tak nějak se to jmenuje...A pak mi zjistili problémy s ovulací a bylo to.....

rezetka
15. lis 2007

Hasimaa, děkuju. Já jsem teprve 8 DPO,a le děsně mě právě bolí prsa a několik dní v podbřišku, tak nevím. Moc tomu nevěřím, ale nevím, čím to je...

tinni
15. lis 2007

Gabi, dakujem 🙂

hasimaa
15. lis 2007

Rezetka, stat se muze cokoli 🙂 ale kdyz te poboliva v podbrisku, tak bych si radsi dosla k doktoru. Ten bude vedet, jestli jsou to priznaky nebo jestli si treba nepristydla.

rezetka
15. lis 2007

No, to je ten problém, nejbližší termín měli na gyndě 11.12., čili musím čekat 🙄

sah
15. lis 2007

Gabi, a taky jsi měla tu zvýšenou poševní sekreci? To jako způsobuej ten Duphaston, jo 😕 ? No to je teda na palici.

hasimaa
15. lis 2007

to preci neni mozne, abys sla k doktoru az za mesic, kdyz mas potize ted??To te preci musi vzit, ne? 😖

gaba3
15. lis 2007

Sah, já už si moc dobře nevybavuji, dávali mi ještě hormony na tu ovulku, to si jen pamatuji, že mě hodně píchalo na vaječníkách.. neboj, třeba jsem těhule a není to žádná porucha 😉

rezetka
15. lis 2007

hasimma, jak vidíš, nemusí 😀

many
15. lis 2007

ale musí,jestli máš nějaké bolesti,tak hned ráno jak tam jsou tě musí vzít 🙂 protože kdyby se ti něco stalo,tak je můžeš pak žalovat a oni z toho mají strach

many
15. lis 2007

já to taky tak udělala,ale šla jsem odpoledne,sestra po mně vyjela,že jsem nepřišla ráno,jenže já tam byla nová a nevěděla jsem jakou má pracovní dobu doktor,protože jsem chtěla chodit k doktorce a ta tam zrovna byla odpoledne,to jsem měla od sestry napsaný,ona že ale mají plno a poslala mě do jiného města do nemocnice,tam kroutili hlavou,že mě musí vzít pokud mám problémy,tak jsem hned sestře volala zpátky,že mě v nemocnici nevezmou,kdy teda můžu přijít,dostala bobky a řekla,tak přijeďte hned,byla jsem z toho chování taky hotová,brečela jsem,co to je za bordel ☹

rezetka
15. lis 2007

Jenže ona tam ráno nebývá, ona je normálně v Olomouci, tady má jen bokovku 😉
Ale to je jedno, uvidím, ještě počkám

many
15. lis 2007

však i ta bokovka tě musí vzít,pokud jsou tam spolu tak mají stejnou kartotéku,to je tak i u nás v Uničově

macka80
28. lis 2007

ahojte baby...tak ja dnes idem k lekarke a ta mi definitivne povie ci som alebo nie som tehu...dufam ze to bude ANO...tak drzte palce...potom dam vediet....

elenita
28. lis 2007

ahoj macka, sme zvedave 🙂

katka_25
28. lis 2007

macka80 ... držím palce, snáď to bude pozitívna správa 😀

loss
28. lis 2007

macka drzim palce 🙂

katka_25
28. lis 2007

macka by sa už mohla ozvať, ako dopadla... 😎

adicka111
28. lis 2007

ja som si robila 5 testov a vsetky boli negativne, moj drahy bol z tohto ovela viac smutnejsi nez ja, nakolko ja som bola v tom, ze nemozem otehotniet hned ako vysadim tabletky /tie som brala 5 rokov/, pretoze organizmus sa musi "ocistit" od mnozstva hormonov, ale opak bol pravdou, otehotnela som hned na "po prve" a napriek tomu, ze som uz v 20-tom tyzdni, stle tomu nemozem uverit 🙂 ked som sa na to pytala mojho gynekologa, pvoedal mi, ze prave naopak, najvacsia sanca pre zenu otehotniet je, ked vysadi antikoncepciu, takze opat som o daco mudrejsia 😉

macka80
28. lis 2007

cauuuuttteee.....tak som TEHU...huraaaa...sa tak strasne tesim.....lekarka mi povedala ze vidi srdiecko a krasne bije a o tyzdne idem zasa...baby ja sa tak tesim...dufam ze vsetko bude OK....... 🙂

elenita
28. lis 2007

jeeej, macka gratulujeeemeee 😵 .
Jej, takze uz aj bolo vidno srdiecko? Krasa....aj Ti ho doktorka ukazala? V kolkom si tt? A preco o tyzden uz zasa? A prestav si pas 😀

macka80
28. lis 2007

srdiecko som sice nevidela ..zatial...a zaciatkom decembra mam prist do poradne a na celkove vysetrenie a dostanem tehu knizku...asi...dufam 😅 a som v 8 tt...idem si prestavit ten pas....

macka80
28. lis 2007

elenita...mozno budeme rodit v tom istom case 😀

loss
28. lis 2007

macka tak vidis srdecne blahozelam a zelam krasne tehulkovanie super 😵

macka80
28. lis 2007

jej, baby ja som taka stastna .....ale sa aj trosku toho vsetkoho bojim...ale to je asi normalne, nie? 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru