Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

many
16. led 2008

tebi - tak si kup jiný test 😉 a ozkoušej,třeba je tady ten naprd 😉

loss
16. led 2008

cau many ako sa mas?
tebi suhlasim s many skus citlivejsi o 2dni

many
16. led 2008

ahoj loss - super a co ty 😉 taky jo,že jo 😀

loss
16. led 2008

no malinka kope kazdy den ja mam teraz problem htrdne mi brucho bola som v nemocnici a dnes idem zase pokial sa to nezlepsi musim tam ist lezat ja len dufam ze sme OK

many
16. led 2008

jééééééééé ☹ tak doufám,že tam nebudete muset 😉 já mám brát magnezium - 3 tablety ale polykám jen dvě,já bych to tvrdnutí asi ani nepoznala 😒

loss
16. led 2008

ale ano brusko cele ostane ako skala a strasne to spanuje
ja tiez uzivam magnezium

many
16. led 2008

a to nějak škodí miminku 😉 já o tom právě nic moc nevím 😒

loss
16. led 2008

miminecko to citi nie je to pre neho take neprijemne ale pokial stahy neustupia hrozi predcasny porod a na to je este cas 😔

many
16. led 2008

aha ☹ tak držím pěsti,ať je vše OK 😉

sluninka
16. led 2008

tebi...já jsem to měla podobně, jen první test mi vyšel pozitivní, druhej negativní a týden na to už byl pozitivní a dr.potvrdil 😉 kdy jsi měla poslední MS?

tebi
16. led 2008

sluninka poslednú MS som mala začala 2,12,2007???

bubinko83
16. led 2008

tebi ahoj,to som ja minuly tyzden sme pisali spolu.Pamatas sa?????????? Tak ja som tehu,robila som si aj test aj lekarka mi to potvrdila.A ty stale nic moja.Bola si aj na gynde? 😒

tebi
16. led 2008

ahoj jasné že sa pamatám..... jejejeje tak gratulujem som strašne rada že to vyšlo...idem až v pondelok na gyn. robila som si dnes test ale vyšiel že negatívny....ale prsia mi rastú a pobolievajú a vidiš ten test....neviem čo si mam o tom myslieť...potom ti dám aj ja vedieť v pondelok....a som straaašššnnnee rada že si tehu...

sandrika
16. led 2008

bubinka aj ja sa pripájam ku gratulácii 😉tebi koľko dní po meškaní si si robila test? Mne ukázal až po tom akomi meškali 9 dní a kuk album

bubinko83
16. led 2008

Aj ja som stastna,mne doktarka povedala,ze to nemusi ukazat hned,tak mozno si aj ty.Ja mam len strasne fajnovy nos,ziadne ine priznaky zatial.Zajtra idem na sono a v piatok mi da knizku.Som velmi zvedava na teba a drzim ti palce....tak sa ozvi,pa pa

sandrika
16. led 2008

bubinko príznaky prídu buď až okolo 12 tt, alebo nemusia vôbec 🙂

tebi
16. led 2008

ok potom dám vedieť papa

skrecok
22. led 2008

Ahojte, tak dnes som robila treti krat test a druha ciarka je coraz silnejsia. 😵 Som objednana k doktorovi na 31.1., snad bude vsetko v poriadku. Mam trochu obavy.

zuzpolka
22. led 2008

gratulujem všetkym tehulkam 😀 😀 😀 prajem vam nech mate bezproblemove tehulkovanie 😀

sylvka
22. led 2008

Ahoj ,tak abych se vyjádřila k tématu,MS jednou v neděli a v pondělí mě napadlo,že bych si mohla koupit test,jen tak...no a byla tam slabounká druhá čárečka,jak jsem to nečekala,tak jsem málem dostala infarkt-radostí.No a nyní jsem teprve v 6TT a vůbec mi nechutná nic sladkého 😖 tak mi všichni tipují chlapečka 🙂

mabe
22. led 2008

Ahojte holky, kdyz se bavime o priznacich. Je mozne abych tyden pred ocekavanou MS me pobolival podrisek jako pred MS? Muze to byt priznak? Nebo je to jenom psycho? Diky za odpoved. 🙂

pipinka
22. led 2008

ahoj holky, já měla příznaky taky, byla jsem v nemocnici na udržování, měla jsem den menstruaci a teď jsem v poho. testy mi vycházejí pozitivně, tak nevím nevím.

mabe
22. led 2008

Pipinko, drzim palecky. 🙂 Ja prave nevim, jestli jde o tehu. Mozna je to psycho, ale boli me v krizi a popichava v podbrisku a mam ho takovej citlivej. Jako pred MS nebo strevni potize.

pipinka
22. led 2008

mě chvilkama bolí na pravém vaječníku.-takové píchání, je mi těžko a mám stašné návaly horka. Děkuju. A kdy jdeš ty k doktorovi?

mabe
22. led 2008

S tim jeste vubec nepocitam. Jsem teprve 25DC. Takze je to jeste predcasny. Treba to vubec nevyjde, ale je to zvlastni. Jenom tak si premyslim, moc se na to neupinam. Jelikoz me tehu uz jednou nevyslo (8tt), tak jsem opatrna. Je to uz delsi dobu, tak se moc tesim na dalsi tehu. Mela jsem aji problemy s cyklem.

pipinka
22. led 2008

ajajaj. Držím palce aby to co nejdříve vyšlo

mabe
22. led 2008

Dekuju, tobe taky. Hodne stesti 😉

pipinka
23. led 2008

holky, počítá se prosím test, který vyšel po limitě?

nemo1985
23. led 2008

Ahojky holky, já MS čekám v pondělí 28.1.
O první mimi jsem přišla v 8tt (zamlklé těhotenství)
Hrozně mě bolí prsa, každý den vypiji půl litru mléka, a to mléko já nemusím, pobolívá mě trošku v podbříšku.
Je to už půl roku, co jsem po revizi. Včera jsem zkoušela test, a je tam jen jedna čárečka.
Ale předtím mi test ukázal až 3dny po zpožděné MS

pipinka
23. led 2008

ahoj holky, tak těhu nejsem,mimi se neudrželo, no ale když to šlo jednou, podruhé to půjde taky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru