Pozná se těhotenství na ovulačním testu?

sluneccnicee
22. únor 2014

Holky po přečtení pár komentářů že na ovu testech se těhu taky pozná jsem dnes vyzkoušela.Je tam duch.Jsem 21DC a ovu byla 13 DC. Tak jak je to ??? 🙂 Platí to nebo ne ?? 🙂

nonnni
22. únor 2014

Ne, tehotenstvi se potvrdit na ovulacnich testech da, ale funguji jinak, nez tehotenske. Tudiz, abys mohla ovulacni test povazovat za pozitivni z hlediska tehotenstvi, tak druha / musi byt minimalne stejne silna, jako kontrolni, lepe jeste silnejsi. U tehotenskych by ti takovyto duch stacil.

gepe
22. únor 2014

Osobne bych urcovala mozne tehotenstvi podle tehonskeho testu, ktery je k tomu urcen. Ovulacni testy povazuju v urceni mozneho tehotenstvi za 0% prukazne. Kup si radsi tehotensky test, napr. obyc Gravitest, skoda ovu testu. Mj. ovulace nemusi byt ve vseobecne zname pravdepodobne dobe po ms. Otehotnely zeny i primo pri ms 🙂

sachmettttt
22. únor 2014

Ak by si byla tehu ovu test je pozitivní..Mne ovu test ukazoval celý měsíc ducha a tehu jsem nebyla...Čárka musí byt silnejší než testovací nebo stejna. Pak budeš možna tehu.Držím palce.

xdany
22. únor 2014

Jak říkají holky, ty čárky by musely být stejně silné...mám v albu pro porovnání ovulační a těhotenský test - ovulační den před očekávanou MS a těhotenský v den očekávané MS.

simculajs
22. únor 2014

Jak píšou holky, ta čárka by musela být silnější, nebo stejně silná jako kontrolní. Já to tak aspoň měla, když jsem těhotenství potvrzovala i ovu testem 😉

heliik
23. únor 2014

Já jsem se testovala i na Ovu testu, a jak píši holky, ta 2 / byla stejně výrazná jak ta testovací.

alenka_p
25. únor 2014

Já měla těsně před MS ovu test i pozitivní (čárka byla mnohem silnější než kontrolní) a těhotná jsem nebyla...takže ne, poznat se to podle ovu testu nedá...v průběhu celého cyklu je v těle navíc LH přítomný (který je právě ovu testy detekován), proto ovu test bude ukazovat ducha, klidně i slabší čárku, klidně celý cyklus...

markyska82
8. bře 2014

Čárka na ovu testu při těhotenství nemusí být stejně silná nebo silnější.Každopádně rozhodně né duch.Prostě většinou stačí silnější čárka.Testuji několik měsíců a po ovulaci mívám po pár dnech na testech sněhobílo.Minulý měsíc jsem otěhotněla a 18DPO byl ovu test překvapivě s výraznou čárou(né pozitivní).Udělala jsem TT a byly tam //. Bohužel se vajíčko nakonec odloučilo

karolina_kleinova
Autor odpověď smazal
Zobraz
karolina_kleinova
30. čer 2021

Holky chtěla bych se zeptat zda ovu test může ukázat těhotenství po přečtení nějakých komentářů jsem se rozhodla napsat a zeptat se tady

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru