Poznaly jste těhotenství pár dní po styku?

lentilka28
8. bře 2011

Ahojky těhulky, mám takový dotaz, který se týká příznaků těhotenství. Je tu některá z vás, která poznala, že je těhotná (nebo, že by mohla být těhotná) pár dní po pohl.styku? Pokud ano, jaké jste měly příznaky? Hned druhý den po pohl. styku cítím napětí v podbřišku a pobolívání vaječníků. Nejde o ovulaci! Trvá to skoro týden....Dělat si těhotenský test je zatím zbytečné, jelikož by určitě nic neukázal.....Jen by mě zajímalo, jestli jste se s tím už někdo setkal.....Děkuji🙂

iluzionistkaa
8. bře 2011

A pokud se nespojíme, tak alespon napište, jak jste dopadly. Držím palečky 😉

lentilka28
autor
8. bře 2011

@iluzionistkaa jasně,ale neboj, spojíme🙂

hamiks
9. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem na tom asi podobně jako vy 🙂 . Dnes jsem 27 DC, do MS zbývá jen pár dní, měla by dorazit v neděli. A pocity těhu ve mě vyvolává především to, že minulý měsíc se to nepovedlo a odešlo to s MS krví ☹ a samozřejmě i příznaky, které na sobě pozoruji. Včera mě hodně bolely prsa, tak jak ještě nikdy, ani jsem nedovolila příteli, aby mi na ně šáhl, pobolívá mě v podbříšku a v sobotu jsem celé dopoledne proležela, jelikož mě přepadla šílená únava, což u sebe neznám. A dnes se u mě objevilo mírné špinění. Tento příznak je shodný s tím minulým cyklem, kdy se to nakonec nepovedlo. Tak uvidíme, jak to dopadne 🙂 . Všem držím palečky, ať vysněné // brzy najdou!

yamdena
9. bře 2011

Ahoj, doufám, že Vám to všem vyjde 🙂 já jsem také zvědavá, jak to bude.. dnes jsem 28 DC, pobolívá mě v podbřišku, v bedrech, mám stále žízeň a i citivá prsa. Jenže mám dlouhé cykly a MS čekám až tak za deset dnů 😕 OVU mohla být kolem 14-18 DC a od 22 DC jsem měla několik dnů růžový výtok 😲 nebo i to mohla být ovu, když mám ty dlouhé cykly..ale růžovou jsem ještě takhle nezažila.. Prostě zmatek. BTW mám také divnou chuť v puse a občas pocity na zvracení, ale to se u mě objevilo už i minulé dva cykly, tak to připisuju PMS.

lentilka28
autor
9. bře 2011

@hamiks tak ten minulý měsíc mě mrzí ☹ Ale neboj, tentokrát to určitě vyjde 😉 Můžu se zeptat, ten minulý měsíc si měla stejné příznaky? Jinak taky držím palečky 😉

lentilka28
autor
9. bře 2011

@yamdena tak jak píšeš, mně dnes od rána bolí i bedra, piju taky víc než normálně, v noci mě vzbudilo chvilkové napětí v prsou,ale jinak jak jsem psala - prsa jsou OK....a dnes jsem pracovní dobu celou prozívala, tak uvidím časem....nevím, jestli je to těhotenství, ale co vím, že se se mnou něco děje....

yamdena
9. bře 2011

@lentilka28 moc Ti přeju, abys byla těhu 🙂 já momentálně uvažovala, jestli se pozvracím či ne 😀 někdy zvlášť v mhd si musím vzít i žvýkačku, abych to překonala, ale myslím, že u mě je to PMS.. ani nemám na nic náladu, je mi furt zima (včera jsem měla trochu i zimnice a měla jsem citlivou pokožku), nejradši bych zapadla někam do peřin. Nevím ani, kdy testovat..jestli čekat skoro dva týdny nebo to zkusit v nejbližších dnech..přiznávám, testovala jsem včera, ale samozřejmě bílo 🙂

hamiks
9. bře 2011

@lentilka28 Ten minulý měsíc jsem nepociťovala právě vůbec nic, protože jsem ani nečekala, že by to mohlo vyjít, neřešila jsem to. Až dva dny po vynechání jsem cítila křeč v podbříšku a později mě bolel jako bych to měla dostat, jinak nic. Teď se právě více sleduji, tak si myslím, že je to jenom vsugerované. Ale jak si psala na začátku Ty, taky mě pobolívá podbříšek už od ovulky. Tak snad nám to tentokrát výjde oběma 🙂 .
A kdy Ty (ne)čekáš MS?

hamiks
9. bře 2011

I když teď si ještě vybavuji, že 25 a 26 DC se u mě objevilo růžové špinění, což, jak jsem se dočetla na netu, by mohlo být nidační krvácení, tedy uhnízďování oplodněného vajíčka v děloze. Toto špinění mám i dnes, ale spíše čekám, že neustane a MS se rozjede nakonec.

lentilka28
autor
10. bře 2011

@hamiks ahojky, no já očekávám MS nakonci března,ale přesný datum nevím, protože jsem v únoru měla MS o dost zpožděnou kvůli velkýmu nachlazení, takže tím se mi to nějak rozhodilo, protože jsem to měla dostat začátkem února a dostala jsem to až nakonci února, jinak půl roku předtím jsem ji měla docela pravidelnou, ale teď ani nevím, kdy má být ovulka 😒 nebo jestli už byla, teď těžko posoudím, když mě bolí vaječníky a podbřišek už skoro týden, jo a tíž se mi tlačí, když potřebuju na velkou 😀 a jde ze mě bílej hlen....to je děs, člověk o tom ví prd, když těhotenství nikdy nezažil, takže to člověka hlodá....uvidíš, třeba se nerozjede, máš to dostat teď někdy?

marjama
15. bře 2011

@lentilka28 Ahoj, mně se teď stalo něco podobného jako Tobě. S manželem se snažíme o druhé mimi, snažení není úplně tak snažení, prostě tomu necháváme volný průběh. Nepočítám žádné plodné dny, ani moc nesleduju ovulaci. Ale teď proběhlo "snažení" 7.3. , tzn. asi týden po ovulaci, takže bych těhotná být neměla, ale už od 9.3. mě pobolívá v podbřišku jako kdybych měla dostat MS. Ty bolesti trvají dosud ☹ Nevím, co si o tom mám myslet ☹ MS jsem měla dostat už 13.3. a nic. Jsem z toho dost nervózní, bojím se, aby něco nebylo špatně ☹ U prvního těhotenství jsem tyto bolesti měla taky, ale až někdy ve 4. týdnu těhotenství. Jsem fakt zmatená ☹

eviss
15. bře 2011

@zuzimme AHOJKY, mela jsem ten samy problem, neustale jsme na to myslela a to jsem pritom ani nechtela :(..kazdny mesic byl strasne dlouhej,az ted jsem mela dostat tu cervenou potvoru 6.3. a rano me silene bolelo bricho,tak jsem rikala aaa je to tady zase :(..no a kupodivu ani vecer nic neprislo 🙂...Tak ti preju hodne stesti

lentilka28
autor
15. bře 2011

@marjama ahojky, tak s tím ti bohužel neporadím, každá to máme asi jiný, u mě to byla nejspíš ovulace, u tebe nevím...zkus si udělat těhotenskej test, a jestli MS nepřijde, tak si skoč na gyndu....jak to bylo u tebe s prvním těhotenstvím? 😉 Příznaky atd.... 🙂

lentilka28
autor
15. bře 2011

@eviss no jo, ono je fakt těžký na to nemyslet, i když nechceš 🙂

rehonka
15. bře 2011

Zdravím... Jsem také na straně snažilek a ne zasloužilých maminek, ale přidám své prožitky, které mám dost intenzivní... Minulý týden jsem byla na IUI a od té doby mám tlaky v podbřišku, stále "prdím". Už jednou se nám zadařilo otěhotnět (i když zůstalo jen u "ducha") a probíhalo to úplně stejně... takže i to asi může být projev... 🙂

marjama
21. bře 2011

@lentilka28 Ahoj, tak hlásím, že těhotná nejsem ☹ MS přišla o týden později, takže nic. O prvním těhotenství jsem vůbec nevěděla, test jsem si udělala docela pozdě po vynechání MS. Břicho mě bolelo jako na MS asi od 4. týdne těhu a hodně, ale fakt hodně se mi zvětšily prsa. Je fakt, že teď jsem na prsou nepozorovala žádnou změnu. Tak snad to vyjde příští měsíc 😎

eviss
28. bře 2011

@marjama ahoj, nic si stoho nedelej, je to zklamani ja vim :(...Ale ono to jednou vyjde 🙂

barbarosi94
27. bře 2016
veverkamaminka
29. dub 2016

Ahoj podobnou diskuzi jsem zavedla. Mam 9 měsíčního syna a chceme holku da se poznat těhotenství 7 den po sexu? 3 dny před ovulaci jsme se mazlili a dneska je 4 den ovulace . Tak jsem na tom podobně a přestala jsem kojit došlo mléko.

007pani
27. zář 2016

Ahojky holky potřebovala bych radu 🙂 dne 20.9 jsem spala s přítelem udělal se do mě a to 3 měsíce beru kyselinu listovou poslední mesicky jsem měla 9.9 je to 3 dny co mě bolí v podbrisku jako před MS mám křeče a lichá mě od pupiku dolu spíše k levé straně chodím často na malou cca 3-4 do hodiny. Dnes mám břicho jak kdybych spolkli slona a cejtim v podbrisku tlak a jako bych tam něco měla a tlacilo by mě to.
Přijde mi i ze mě bolí kost mohla bych být těhu? 🙂 prsa mě nebolej zatím a po jídle mi není zrovna 2krát nejlépe děkuji za rady 🙂

gepe
27. zář 2016

@007pani pockej do terminu menstruace a udelej si pak test, pokud neprijde a mas ji pravidelnou. Tehotenske priznaky se velmi lehce nejednou vsugeruji, stejne jako falesna brezost napriklad.

scvrcek
27. zář 2016

Ja nynejsi tehotenstvi poznala treti den po styku naprosto s prehledem... Nevim jak, proste jiny pocit. A menstruacni bolest, kterou jsem v zivote mimo menstruaci a tehotenstvi nezazila. Samozrejme, ze jsem vedela, ze to nemusi vyjit, ale vedela jsem, ze je neco jinak a neco se deje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru