Poznaly jste těhotenství pár dní po styku?

lentilka28
8. bře 2011

Ahojky těhulky, mám takový dotaz, který se týká příznaků těhotenství. Je tu některá z vás, která poznala, že je těhotná (nebo, že by mohla být těhotná) pár dní po pohl.styku? Pokud ano, jaké jste měly příznaky? Hned druhý den po pohl. styku cítím napětí v podbřišku a pobolívání vaječníků. Nejde o ovulaci! Trvá to skoro týden....Dělat si těhotenský test je zatím zbytečné, jelikož by určitě nic neukázal.....Jen by mě zajímalo, jestli jste se s tím už někdo setkal.....Děkuji🙂

zuzimme
8. bře 2011

Ahoj, tak jsem na tom stejně jako ty a taky by mě to zajímalo 😅 Mě se navíc dneska ještě záhadně zvětšily prsa a celkem mě pobolívají a podbřišek mě taky pobolívá.

lentilka28
autor
8. bře 2011

@zuzimme Ahojky, to jsem ráda, vím,že u mě to ovulace není....tak mě zajímalo,jestli to má někdo podobný....nevím no, asi budu muset čekat až jestli přijde MS nebo ne......měla by dojít až koncem března, do tý doby s tím nic nenadělám...prsa jsou u mě OK, jen ten podbřišek je divnej🙂

zuzimme
8. bře 2011

@lentilka28 Mě by měla MS přijít v pondělí tak jsem hrozně napnutá. Ale cítím se celkově tak nějak divně, ale bojím se, aby sem si to nšechno nevyvolávala jen psychicky, tak se snažím na to nemyslet. 🤐

lentilka28
autor
8. bře 2011

@zuzimme jasně, taky si říkám,aby to nebylo spíš psychický, nechám to plavat a nakonci března uvidíme, akorát nevím, kdy mám MS přesně očekávat, jelikož mám cyklus rozhozenej....tak mi pak musíš dát vědět.....asi by tohle téma mělo přijít mezi snažilky,ale chtěla jsem se zeptat na názory těhotných, jestli se s tím třeba nesetkali....Ale tobě by to test už určitě ukázal, jestli jsi anebo nejsi,ne? 😉

lucy222
8. bře 2011

@lentilka28 tyden po otehotneni-velka unava.. To,ze jsem tehu, jsme zjistili az o 14 dni pozdeji...

zuzimme
8. bře 2011

@lentilka28 Já popravdě zatím nemám odvahu testovat a ovu je u mě až kolem 16 DC, takže si myslím, že by se to ještě neukázalo. Asi budu testovat poprvé až v pátek ráno, jestli teda seberu odvahu 😉 Ono je ale těžký to nechat plavat a nemyslet na to. Já na to musím myslet nejmíň desetkrát denně jestli to vyšlo 😅

lentilka28
autor
8. bře 2011

@lucy222 unaveně se taky cítím,ale třeba jsem si to jen vsugerovala a nic z toho nebude, jen ten podbřišek mi nedá spát🙂 A za 14 dní jsi to zjistila z těhotenskýho testu?

zuzimme
8. bře 2011

Jo to já jsem taky šíleně unavená, ale to přikládám práci na diplomce a jarní únavě 😔

lentilka28
autor
8. bře 2011

@zuzimme já vím,že je to těžký, ale my se teprve začínáme snažit, takže to nehrotím, jen jsem se potřebovala někoho zeptat, jak je to úplně v začátku těhotenství,jestli je to vůbec možný,aby hned druhej den po styku cítil,že by mohl být v tom....tak už se těším, až mi podáš zprávičku, jak si na tom🙂

zuzimme
8. bře 2011

@lentilka28 My se taky snažíme první měsíc 🙂 A určitě dám vědět, ale nejspíš až v to pondělí

lentilka28
autor
8. bře 2011

@zuzimme my právě taky první měsíc 😀 Proto mě to zarazilo,že by tak rychle....jak dlouho ti ten podbřišek trvá?

zuzimme
8. bře 2011

No asi týden, začalo mi to druhý den po ovu nebo tak nějak. A tobě?

lentilka28
autor
8. bře 2011

@zuzimme já to nehrotím, kdyby se zadařilo, bylo by to krásný, v červnu se vdávám, tak bych byla i ráda těhotná....tu diskuzi jsem založila, protože bych tak ráda poznala holčiny s podobným "problémem"🙂

iluzionistkaa
8. bře 2011

Ahojky, tak já jsem na tom uplně stejně... :D akorát včera mi začala tect vodička z praveho prsu a dneska už i z levého. Měla jsem to takhle i na začátku prvního tehu. Ale ted taky nevim. Naposledy jsem to měla od 13.2. a konec 18.2. a hned ten den nechráněný styk a začlo mi to 3 dny po styku.

zuzimme
8. bře 2011

@iluzionistkaa No řekla bych, že výtok z prsa je celkem jednoznačný příznak 😉

lentilka28
autor
8. bře 2011

@iluzionistkaa mně MS skončila 2.3 a 3.3 jsem měla nechráněnej styk a od tý doby ten podbřišek, prsa zatím OK....jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂

iluzionistkaa
8. bře 2011

Jako dneska mi přijdou i tak nějak větší :D...S tím, že mi teče "cosi" z prsou jsem četla, že je to mozný změnou hormonu...Já mám už 3 den od styku pocit, jako že jsem, ale řikam si, že to není možný, abych to takhle hned cítila...Zase na druhou stranu každé těhu je jiné tak nevim 😲

zuzimme
8. bře 2011

@iluzionistkaa No já mám právě taky ten pocit, že jsem ale snažím se to potlačovat v sobě, protože se bojim, abych si to jen nenamlouvala... Ale celkem mě povzbuzuje, že je na tom někdo stejně jako já 😉

zuzimme
8. bře 2011

@iluzionistkaa Mimochodem máš moc hezkou dceru 😀

lucy222
8. bře 2011

@lentilka28 tohle byla takova unava,ze jsem fakt musela davat pozor,abych v poledne nemela obtisklou klavesnici na cele 😅
ano, cca 10 dni pote jsem to zjistila z testu.. S MM jsme tomu zpocatku nevenovali pozornost, unavu jsme prisuzovali prave probehnute svatbe..ale ono to neprechazelo, pak jsem zacala patrat po posledni MS...a ted ty // co jsem nasla na testu krmim 😵

lentilka28
autor
8. bře 2011

@zuzimme je to tak jak píšeš, než jsem založila tuhle diskuzi, tak jsem si tady různě četla a hledala něco, co by odpovídalo i mému stavu, ale že by někdo psal,že těhotenství poznal na sobě hned, tak to jsem tu nenašla...jasně, i já si můžu něco namlouvat a těhotenství to být nemusí,ale jak píšeš, jsem ráda,že je na tom někdo stejně.... 😉

zuzimme
8. bře 2011

@lentilka28 🙂

iluzionistkaa
8. bře 2011

@zuzimme Jéééé děkuju...Ted ty prdolce bude už 9 měsíců...Strašně to letí...Takhle brzo jsme druhé mimi neplánovali, ale jestli to je opravdu těhu, tak to berem všema deseti :D Furt si řikam, co by za to ostatní dali. Navíc jestli opravdu jsem tak budu netrpělivě čekat na ultrazvuk jestli tam náhodou nebudou dvě.Z mé strany jsou v rodině 3krát - můj pravý otec, můj děda a můj praděda jsou z dvojčat(vždy dva kluci) a z manžela strany jsou taky, ale to nevim, jak tam jsou přesně.
Ani nevim , kdy teda budu testovat. Asi budu muset počkat až do konce března, když mám tak dlouhej cyklus. A tam už by to pak snad mělo ukazat :(, ale je to strašně dlouhá doba...

lentilka28
autor
8. bře 2011

@lucy222 tak takovou únavou zase netrpím 😀 ale prostě jen cítím,že nejsem tak úplně ve své kůži, já uvidím až nakonci března, to se do tý doby můžem s přítelem ještě snažit, ale nějak na to teď nemám náladu, jak se necítím...

zuzimme
8. bře 2011

@iluzionistkaa Ty jo, dvojčata. S mámou sem se před časem bavila a taky říkala, že je někde v rodině máme, ale ne rozhodně tolik a tak blízko příbuzný jako ty. To nevím, jestli bych zvládla 🤐 Ale stejně by mi nic jiného nezbylo 😉
Aspoň by měli děti k sobě blíž, když bys je měla tak blízko za sebou 🙂

lucy222
8. bře 2011

@lentilka28 no, ja byla K.O. fakt dost,ale jinak pohodove tehu-nemit pupik,tak ani nevim,ze jsem tehotna. Drzim palce at to dopadne. 😉

iluzionistkaa
8. bře 2011

No to jo, ale představa 3 mě opravdu děsííííííííí :D...Jestli už jsem tak at tam je jedno a ne hned takovej mazec :D...Třeba to zrovna já pokazim....:D ale moje sestřenka (naši tátové jsou dvojčata) má taky holčičku tak uvidime při snaze o druhý ...
My jsme se chtěli začít snažit příští rok v lednu. Jsem si řikala, že Barunce, by pak bylo víc , jak dva roky, tak pohodička, ale ted opravdu nevim nevim 🙂

lentilka28
autor
8. bře 2011

u nás je můj děda z dvojčat 😀

iluzionistkaa
8. bře 2011

Já jsem si je vždycky přála, ale to jsem asi neměla rozum :D

lentilka28
autor
8. bře 2011

mějte se holčiny a díky, jsem ráda,že se najde někdo kdo je na tom podobně 😉 Budu sem chodit, tak se zase spojíme🙂Páááá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru