Přerušovaný sex. Mohla jsem otěhotnět?

lenulka20
5. lis 2011

Maminky těhulky, prosím o radu, když jsem měla styk necelé dvě minuty, ale neudělal se do mě a měl do toho daleko , je možné, že jsem otěhotněla? Předem vám moc děkuji za odpovědi a pokud mě miníte někdo urážet, slovně napadat, tak ani psát nemusíte, že jsem hloupá o sobě ví.m

mamkamarketa
5. lis 2011

@lenulka20 ja myslim,ze ne.
ale nevis kdy mas plody dny?

lenulka20
autor
5. lis 2011

jde o to ze to je zpetne uz mam syna a ono je to slozitejsi vis a ja se chci ujistit ze to neni toho koho si myslim:(

mpavlinka
5. lis 2011

Ahojky, taky si myslím že ne, a přeji, ať se ti vše dobře vyřeší. Jen, neber to prosím ve zlém, ale asi bych si ptala více anonymně s ohledem o co se jedná, tohle všechno zůstává v historii internetu - dá se to vygooglit, máš tu fotku...

mamkamarketa
5. lis 2011

@lenulka20 aha. tak otcostvi potvrdi jedine DNA test. pokud nevis,kdo je otcem,tveho miminka,mela bys to zacit resit. uz kvli alimentum. az bude malej vetsi bude se ptat na tatu....

lenulka20
autor
5. lis 2011

to uz mame rozjednane a prave se obavam ze malej bude toho skim jsem mela ten styk necele dve minuty ale neudelal se a mel do toho daleko

mamkamarketa
5. lis 2011

@lenulka20 no tak drzim palce,ale male bys mit jasno....uz kvuli synovi

apollo11
6. lis 2011

@lenulka20 Myslim, ze je to hodne nepravdepodobny.. pokud teda vis jiste, ze se ejakulace ani neblizila (tzv. preejakulacni kapka), tak spis uplne nemozny, ale cert nikdy nespi 😉 (to usuzuji z toho, ze mate rozjednane testy, takze spis si nejses jista)

ivasad.
6. lis 2011

No nemožné to není, ale je to málo pravděpodobné. Taky záleží, jestli už ti po porodu přišla ovulace. Tak třeba já jsem hned první měsíc bez antiko, pouze při použití metody přerušované soulože otěhotněla. To vůbec není antikoncepční metoda... Teda je, ale hooodně nespolehlivá a vhodná jen pro ty, kterým by případné těhotenství nevadilo (můj případ 🙂 ) 😅 No z tvého dotazu je znát že těhu být nechceš, tak přeju ať to dopadne podle tvého přání 😉

sisip
6. lis 2011

Ahojky , nám se to tak bohužel stalo, ikdyž manžel stříkl vedle i tak jsme bya těhotná. dr na gyndě mi vysvětloval, že sperma vyjde z penisu ještě před vyvrcholením a chlap o tom ani neví takže od té doby bez ochrany ani ťuk.

januzza80
6. lis 2011

Ahojky nam se to takhle povedlo dvakrat,ale u nas je to jiny pripad,protoze deti mam s manzelem,ja nemohla otehotnet rok a pul u prvniho syna a tak jsem pak pred druhym a tretim snazenim vysadila antikoncepci a meli jsme prerosovany styk a taky nevime,kdy se nam to stalo.Ja myslim,ze pokud je to nahodny styk s nekym koho neznas nebo sex na jednu noc,tak se chranit za kazdou cenu,uz nejenom kvuli otehotneni,ale i kvuli nemocem.Drzim palecky,at it ot dopadne dobre.

apollo11
6. lis 2011

Myslela jsem nemozne, pokud to nebylo tesne pred ejakulaci - autorka dotazu pise, ze ne. Jinak samozrejme prerusovany styk neni antikoncepce, to je jasny 😅 (z toho duvodu, ze vytazeni nemusi byt vcas)

januzza80
6. lis 2011

prave se nevi,kdy je to presne vcas.Ja prerusovanemu styku neverim.To radeji tu antikoncepci,nez stresovat.

dana3262
6. lis 2011

A muzu se ja zeptat na neco jako uplnej blb? Prerusovana souloz tedy znamena, ze partner ejakuluje mimo partnerku, ano? Ale to je dost ochuzujici pro oba ne?! Prave resim nejakou neskodnou antikoncepcni metodu, ale jsme s partnerem zvykli, ze vyvrcholime zaroven a predstava, ze o to do konce zivota budem prichazet je docela na prd :-/ Vam, ktere tuto metodu pouzivate to nevadi? Mam 2 deti, jsem stara hruza, zadna dvacitka, ale tohle mi proste neni jasny..

ronyx
6. lis 2011

No je to málo pravděpodobné,ale těhotná být můžeš.Při pohlavním styku se chlapovi uvolňuje sperma,takže i za tu malou chvíli tě mohl oplodnit.Ale je to fakt dost nepravděpodobné. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru