Přichází měsíčky nebo jsem těhotná, je lepší počkat?

puoip
5. lis 2013

Dobrý den, mám nepravidelnou menstruaci, prakticky je každý měsíc pouze jednou za tři měsíce se zapomene a musím k paní doktorce na včelku. Po ní jsou zase minimálně tři měsíce měsíčky pravidelné. Tyto tři měsíce mi vyšly na září, včelka pomohla, ale v říjnu zase nic vzhledem k tomu, že už je další měsíc a stále nic udělala jsem si těhotenský test - ten byl negativní. Takže jsem bez váhání navštívila lékaře. Čekala jsem obyčejně včelku ta bez pochyb přišla, ale ještě před ní mi paní doktorka řekla, že nejde poznat na ultrazvuku zda jdou měsíčky nebo jsu v začátku těhotenství. Miminko by jsme si přály. Vážně si nevím rady, a vím že je v těchto situacích lepší počkat, ale jsu člověk co musí mít nad vším kontrolu.

puoip
autor
9. lis 2013

test ze včerejška nejsem si jistá zda vidím dobře, omlouvám se za fotku foťák fotil s bleskem a to už bylo úplně na nic, co si o tom prosím myslíte?

zuzaczech
9. lis 2013

Já tam vidím ducha, gratuluju 🙂

bajana
9. lis 2013

a v com chces poradit? co sa potrebujes rozhodnut? podla toho, co si pisala, som to nepochopila, ak si tehotna, vyvolavacka (to je ta vcelka?) babatku neublizi....test je podla mna negativny, ale som prekvapena, ze ti dr. nebrala krv na test HCG, ak mala podozrenie, ze si tehotna...skus este iny test o par dni, ale zda sa, ze ti neostava nic ine, len cakat a spravat sa zodpovedne, tj. akoby si bola tehotna
drzim palce!

pisisvori
9. lis 2013

@puoip duch na testu je, často jsou tady fotky méně zřetelných 🙂. Nevím jak to může vyvolávačka ovlvnit nebo ne. Já když jsem měla duch, tak jsem vždy těhu byla. souhlasím s @bajana proš ti dr nevzala krev, výsledky jsou za pár hodin a vyvolávačku mohla píchnout až druhý den.

bublinka1980
9. lis 2013

Já jsem měla ducha - a MS nakonec přišla, těhotná jsem nebyla (nebo se to nakonec neuchytlo). Nezbývá Ti než počkat, pokud jsi těhotná, tak bude čárka sílit.

puoip
autor
9. lis 2013

o krvi se ani nezmínila, hned mi dala tu vyvolavačku a poslala domu. Takže jsem doma seděla se smíšenými pocity a nevěděla kudy kam, na ultrazvuku jde plod vidět v kterém týdnu?

bajana
9. lis 2013

ja som bola v 7tt a uz bolo aj srdiecko....ale ak by videla plod, tak neverim, ze test by nebol pozitivny....ja som testovala 28dc a dialnica to bola ukazkova, ziadne pochybnosti, ciarky rovnako silne......ale v ktorom tt by si bola ty, ked mas cyklus taky rozhadzany? a tiez nechapem, ako sa neda na ultrazvuku rozoznat rozdiel medzi MS a tehotenstvom...ale zase nie som mudr, mam len sedliacky rozum - bud tam je cierna machulka, pripadne aj s bodkou, alebo nie....

nonnni
9. lis 2013

@puoip vyvolavacka by pripadnemu tehotenstvi neublizila, prave naopak, takze se neboj.
@bajana velmi ranne tehotenstvi na UTZ neuvidis. Na ranne by odpovidal i test, kde druha carka sice je, ale slaba...coz vsak nic neznamena, nejak se zacit musi.

Takove duchy jsem mela jeste pred ocekavanou MS, nekde kolem 3+4, cili ve ctvrtem tydnu tehotenstvi a to neni videt nic. Poznamka, ze se neda nic poznat me spis navadi na fakt, ze sliznici jsi mela vysokou, coz by na tehotenstvi napovidalo.

Udelej si dalsi test za dva, tri dny...mela by silit.

Kdy jsi mela posledni MS a jak dlouhe mivas cykly? Take muzes byt dal, ne kazda zena filtruje HCG do moci stejne, ale pokud bys fakt nevedela co se sebou, tak si dojdi na krev jako samoplatce a budes mit jasno hned🙂

puoip
autor
9. lis 2013

poslední MS byli 24.9, a cyklus je 31 dní, ale jednou za 3 měsíce je musíme vyvolat a právě ty v tom září jsme vyvolávaly, takže měly minulí měsíc přijít normálně, ale do dnes nic.

bajana
9. lis 2013

@nonnni to ma logiku, dik za vysvetlenie 🙂

bajana
9. lis 2013

@puoip tak podla toho vysvetlenia by si tehotna mohla byt...tak hold len cakaj a testuj....a ine priznaky nemas? bolave zvacsene prsia? nevolnost? zvysenu unavu?
inak skus si aj previest tu fotku s testom do negativu, vtedy tam je druha ciarka zretelnejsia...no a ja som si ju teraz skusila zvacsit a zda sa, ze ten duch tam ozaj je .... tak potichu blahozelam 🙂

nonnni
9. lis 2013

@puoip tak pri cyklu 31 dni bys mela zpozdeni 2 tydny a to by neco videt tedy uz zarucene byt melo, ale je dost realna sance, ze jsi mela opozdenou ovulaci, coz by odpovidalo i opozdeni MS...zkus si test zopakovat za par dni. Kazdopadne ta vyvolavacka by tehotenstvi neuskodila.

puoip
autor
10. lis 2013

test sem si dělala dnes ráno sice byla čárka vidět lépe než minule, ale nějaký zázrak to není, také si myslím, že byla zpožděná ovulace na vyvolávačku jsem dostala před týdnem uvidíme co udělají další dny, vím že by neměla nic udělat miminku, mamka mi kdysi říkala, že jí dostala když čekala mě a v pohodě 🙂 . Během příštího týdne si zajdu na tu krev jako samoplátce 🙂 děkuji Vám za všechny rady 🙂

nonnni
10. lis 2013

@puoip nechces sem hodit fotku dnesniho testu?

puoip
autor
10. lis 2013

nahoře je ten z 8.11 dole dnešek, foceno telefonem takže tady není už vůbec nic vidět ...

nonnni
10. lis 2013

@puoip tak ja vim, kde ji hledat, takze ji vidim, ale celkove je to spatna fotka, podle toho se ridit fakt nelze🙂

cabalkova
10. lis 2013

@puoip Vyvolavacka ti nic neudela, je to jen progesteron, tedy to same co duphaston nebo utrogestan, které se na udrzeni tehu davaji, takze malému skutecne nic neudela, jen mu vylepsi delozni sliznci. Ja tam teda duchy vidim, tak moc drzim palce.

didinna
23. led 2014

Ted uz to urcite vis jestli jsi tehotna,jen myslim ze jsi tehotna.me se stalo preste to same a tehotna jsem byla.jestli tak ti gratuluju

loafeer
23. led 2014

@bajana asi byla vysoká sliznice, tak nevěděla, zda přijde MS a vysoká sliznice odkrvácí nebo je to kvůli těhotenství, třeba to bylo ještě hodně brzo, že nebyla ještě ani dutinka

puoip
autor
13. bře 2014

těhotná vážně jsem 🙂 testík s prvním duchem byl v 2 tt 🙂

livand
13. bře 2014

🙂 Tak to gratuluju! Já jsem tuhle diskusi vyhledala, protože jsem na podzim loňského roku vysadila prášky, první i druhá MS přišla vzorně a teď už cca 14 dní nic... Doktorka má dovolenou a pak ji mění okna, tak jsem obědnaná až na konec měsíce. Sice jsem teď měla náročné stresové období a těhotně se necítím, ale beru prášky, které bych v těhotenství musela vysadit, takže asi zítra půjdu pro své první těhu testy 🙂 Nějaké rady?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru