Příznaky jsou díky vyvolávací injekci nebo těhu?

aaandrejka0
5. pro 2011

Ahojky holky, půl roku neberu antikoncepsi a MS sem měla jen jednou v říjnu. Před 10 dny jsem byla u dotorky a ta mi udělala ultrazvuk a dala mi vyvolávačku, ale MS se nedostavila. Ale bolí mě pořád v podbříšku, mám pocit, že se mi zvětšily bradavky a taky mě bolí. Mám i zvýšenou teplotu. Myslíte, že to je tou injekcí nebo bych mohla být těhu když sem neměla téměř žádnou menstruaci?

pajiskazemlyna
5. pro 2011

Ahojky, tak zkus udělat nějaký citlivý testík a hned budeš vědět, na čem jsi, držím palečky ! 😵

blondynka400
5. pro 2011

Udělej test a uvidíš. 😉 Agolutin (vyvolávačka) dost často právě pomůže vyvíjející mu se embryjku zanidovat... To, že jsi neměla skoro žádnou menstruaci nevadí, na otěhotnění stačí jedna ovulace 😀

jop
5. pro 2011

přála bych ti těhu, ale osobně to spíš vidím jako reakci na injekci.

petkave
5. pro 2011

Ako píše @blondynka400 buď sa ti dostaví MS, alebo tá vyvolávačka podporí vývoj miminečka...

Keďže MS nemávaš poriadne, je ťažké určiť, kedy testovať... test stojí pár korún, na tvojom mieste by som skúsila hneď zajtra, prípadne potom zopakovala testovanie neskôr. Ak sa MS nedostaví do týždňa, tak by som bežala za mudr...

No píšeš, že ti robila utz a asi na ňom nič nevidela. Inak by ti nepichla vyvolávačku... Tak zrejme tehotná nebudeš, iba máš nejaké poruchy v cykle alebo také niečo...

verunka1991
16. dub 2013

ahojky,nezlobte se ze otravuji ,ale snazime se o miminko uz dva roky stale to nejde ☹ v pondeli 8 brezna mi pichali injekci ,nevydrzela jsem o sest dni pozdeji tedy v sobotu jsem si udelala test byl pozitivni druha carka ale slaba tak jsem letela k lekari udelal mi krevni obraz a samozrejme nic jako doposud muze tedy injekce zpusobyt falesny test?a jaka je sance ze bych mohla otehotnet nez dostanu ocekavanou MS mnela by prijit nekdy okolo 23 dubna dekuji a poradte.

mililihaus
2. říj 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo taky takové zkušenosti....měla jsem teď spoždění asi 14 dní, tak jsem šla k dr, ta mi dělala ultrazvuk, řikala že tam mám nějakou bublinku asi plnou "vody" že to může být ta ms co nedorazila...a že to vypadá, že těhotná asi nejsem. Píchla mi vyvolávačku a že do 14 dnů by měla dojít MS. Třetí a čtvrtej den jsem slabě špinila a teď už zase nic ( je to týden od vyvolání) ale od píchnutí mám dost silný bolesti v podbřišku...vždycky tak dvakrát třikrát za den. ☹ Trvá to třeba i půl hodiny v kuse...je to normální??? 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru