Příznaky mám, těhotenský test negativní. Poraďte

vojanda00
3. říj 2013

Jsem po revizi,snažíme se měsíc.MS jsem měla naposledy 2.9.2013,dnes by to měl být 32 DC.Pobolívají mě prsa,píchá v podbřišku a bolí záda.Dělala jsem si tt a bylo tam bílo.Včera jsem měla na záchodě jen pár kapek ,ale červené jako krev při MS nebyly. Spíš taková ředěná ,jako by broskvová barva.Dneska odpoledne taky ,teď už nic.Nevím,co mám dělat.Ještě čekat? Poraďte ☹ ,nevím co dělat?!

maki73
3. říj 2013

@vojanda00 úplně to samé jsem měla minulý týden, myslela jsem, že je to jasný zpoždění týden, všechny příznaky těhotenství a ...nic, dnes jsem to dostala prostě zpoždění a to se mi nestalo poslední 3 roky, antiko jsem vysadila už na začátku června, nebo tak nějak :-/. Být Vámi, ještě bych počkala, neradovala se předčasně, ale držím palce, aby Vám to vyšlo 🙂

ajka04
4. říj 2013

@vojanda00 Ja bych taky jeste pockala. Jak dlouhy mate normalne cyklus? Tech 32 dni? Testy uplne spolehlive byt nemusi. U prvniho tehotenstvi jsem mela negativni test i v 6tt.

vojanda00
autor
4. říj 2013

@ajka04 teď mám MS přesně po 28 dnech

ajka04
4. říj 2013

No tak to vypada nadejne 🙂 Tak drzim pesti, aby to vyslo. Urcite dejte vedet, jak jste dopadla. Me by MS mela prijit ted o vikendu. Testy zatim vysly negativne, delala jsem si dva. Tohle cekani je pro me nejhorsi. Prijde, neprijde....

niky91
18. říj 2013

Ahoj holky
já mam pravidelný cyklus 28 dní. Od července 2013 neberu antikoncepci a od září se snažíme o mominko. poslední ms jsem měla 16. září. ted 14. října se měla dotavit Ms. ale dne je 18 a pořád nic. Jenže včera ráno jsem si dělala test a byl negativní :,( poraďte prosím

haninka69
18. říj 2013

a co zkusit lékaře? Nějaké testy jsou na prd. Za nás nebyly, chodilo se k lékaři a vědělo se hned co a jak........

niky91
18. říj 2013

to jo ale tak to mi přijde ještě brzo chodit k lékaři

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru