Příznaky těhotenství?

simca96
2. kvě 2016

Ahoj zdravím vás 🙂

Mám k vám dotaz,poslední dobou hodně čtu příspěvky tady na konikovi tak jsem si řekla, že se vás zeptám na zkušenosti/názory.
S přítelem se momentálně snažíme o miminko.Plodné dny byly 21.-27.4 ( ovulace 26.4) dle výpočtu v kalendáři,MS mám pravidelnou.
Od 27.4 večer jsem měla [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | bolesti v podbřišku]],které v menší intenzitě jsou do dnes,bolí mě prsa,často chodím na malou,30.4-jsem se malém pozvracela když jsem si dala malé pivo.
Na testovani je si myslim ještě hodně brzo ale zajímá mě jestli moje "potíže" jsou normální v eventuálním těhotenství a některá z vás to také takhle brzo po ovulaci měla ??
Kdy testovat ? Další MS má být 10.5,četla jsem,že lze udělat test již 9 dní od ovulace to vychází na 5.5..má cenu testovat ,obávám se že do úterý další týden nevydržím 😃
DĚKUJU ZA ODPOVĚĎI.

simca96
autor
13. kvě 2016

@andreaandrejka ještě je čas na gratulaci ale diky🙂 ozvu se vám kolem13:30 to už budu oddoktora a budu moudřejší i když se mi to zda brzo na prohlídku 😀 ale rikala,že snad něco půjde vidět tak snad jo :-O

andreaandrejka
13. kvě 2016

@simca96 Jj. Ve 4+1tt jsem měla bublinku 🙂

peetulkka
13. kvě 2016

@simca96 jj aspon budes moudrejsi🙂Moje holcicka je taky o 11dni mensi nez podle ms.Taky mi to tam hapruje🙂

simca96
autor
13. kvě 2016

@andreaandrejka
@peetulkka tak uz mam po vysetreni .Dle doktora je sliznice zvetsena a nalez bublinky o velikosti 1,3mm na 90% se podle nej jedna o normalni tehotenstvi,dalsi kontrolu mam 30.5 odber krve a ultrazvuk .

peetulkka
13. kvě 2016

@simca96 No tak to je parada ne??Tak hodne stesticka preji Tobe i tve bublince.🙂

simca96
autor
13. kvě 2016

@peetulkka No tak snad se to toho 30. Potvrdi :-O

peetulkka
13. kvě 2016

@simca96 Ja myslim ze snad jo kdyz uz ti rekl tohlecto.Nebo myslis ze ne??

simca96
autor
13. kvě 2016

@peetulkka tak nikdy nevíš co se může stát..ale řekl že na 90% je to nitroděložní těhotenství vzhledem k pozitivním TT,meskajici MS,zvětšené sliznici a nálezu bublinky 1,3mm no :-O objednal mě do své druhé ambulance,že tam má lepší ultrazvuk 🙂

ms.neomagic
13. kvě 2016

Ahoj holky,nechci zakladat dalsi diskuzi tak se zeptam tady,v jinych diskuzich mi ani neodpovi...minuly tyden jsem mela hrozne bolesti podbrisku,naladovost,unava,ale v nedeli jsem dostala ms...orvala jsem to..jenze ouvej,ms po 2dnech skoncila (1den hodne silna,2den slabsi a pak uz nic)..vcera opet bolesti podbrisku,pichani v prsou,ana toal.papiru hlen jakoby s kapickou krve,odpoledne mi bylo i na zvraceni..dnes uz je to lepsi..ale neni to ono..tt negativni...myslite,ze muzu byt tehu? mam zkusit ten ovu test,kdyt tehu je negativni? dekuju za kazdy nazor.

peetulkka
13. kvě 2016

@ms.neomagic Ahoj,jj zkus ho.Zato nic nedas.Ja taky pri prvnim mela ms cca 3dny a pak jsem to nejak neresila a dalsi mesic jsem byla 8tt.Takze jsem otehotnela a mela normalne ms.

ms.neomagic
13. kvě 2016

@peetulkka tak jsem ho zkusila a nic...asi jsem uz blazen..v pondeli jdu k.dr.tak uvidim co to zase bude ☹

peetulkka
13. kvě 2016

@ms.neomagic Tak to mi je lito☹Ale urcite to brzo prijde.Budu drzet pesti🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru