Příznaky těhotenství, nebo užívání HA 4 měsíce v kuse?

peetulka83
26. bře 2013

Ahoj, beru již 4 měsíce bez pauzy antikoncepci (beru již delší dobu, ale 4 měsíce bez pauzy) a mám v plátičku poslední 3 prášky, přesto již mám 2 dny předmenstruační příznaky: bolest v podbřišku, jsem nafouklá, dneska mě tam i píchlo a za poslední měsíc se mi zvětšily prsa a břicho (ale to může být i tím, že už tolik nesportuji, protože píšu závěrečnou práci a sedím víc za pc). Udělala jsem si dneska test, ale vyšel negativní. Zkusím udělat zítra ráno další. je to spíše způsobené tím, že jsem brala tak dlouho antikoncepci - tento měsíc plánuju udělat pauzu, nebo může jít o těhotenství? Jsem i unavená. Děkuji 🙂

speedygon
27. bře 2013

Prý užívání bez pauzy by vadit nemělo, ale každé tělo je jiné...já bych doužívala zbylé tbl a potom pauzu udělala a počkala, zda přijde MS. Pokud ne, udělej si těhu test a dle výsledku uvidíš. Pokud těhu nebudeš, doporučila bych asi po každém využívání platíčka tu pauzu....

janicka85
27. bře 2013

peetulka83
na cenap@cenap.cz odpovídá doktorka na dotazy ohledně antikoncepce, pokus se jí napsat, ona to hormonálka není zrovna OK tak dlouho, jistě ti poradí

jankadudova
27. bře 2013

Je to jiste tim, ze uzivate bez pauzy. Mela jsem to podobne..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru