Příznaky těhotenství? Píchání v podbřišku, hlen

bobisek90
2. kvě 2014

Ahoj,
chtěla bych se zeptat. Od cca 4DPO mě píchá podbříšek, 6DPO jsem měla trošku růžovo-hnědého hlenu, eplota 7DPO vyskočila ještě výš než byla po ovulaci. 8DPO jsem jej měla zase zbarvený hlen, ale jen trošku a navíc mě začly píchat bradavky. 9DPO ráno zase zbarvený hlen, dnes, 10DPO zase ráno zbarvený a ted odpoledne je hlen čistý, ale občas se v něm objeví malinkatý kousek červené sliznice (takové ty vlásečnice, ale bez krve - velikost asi jako zrnko písku) T Klasické špinění nemám, toaleťák i kalhotky jsou vždy čisté. Myslíte, že by to mohlo [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | vyjít]]? 🙂 Minulý měsíc jsem 10DPO už klasicky špinila, teplota byla níž a další den spadla a došla MS...

majkylove
5. čer 2014

@zdeni1111 noo,dotykem 🙂))

bobisek90
autor
6. čer 2014

@zdeni1111 protože ho zkoumám 🙂 bud cítím otvor nebo ne, u té tvrdosti je to horší, ta mi občas dělá problém, ale polohu a otevření v pohodě 🙂

majkylove
6. čer 2014

@bobisek90 tak já už to dostala,ale teda s takovýma bolestma že takový sem měla naposledy ve 14 než sem začala brát HA,to mám radost jestli to tak bude probíhat každej měsíc :-/ sem nemohla ani vylízt z postele a manža mi musel donýst prášek,no hnus.Každopádně čípek skoro nedosažitelnej,ale tvrdej a zavřenej tak já už se v tom vážně nevyznám 😀

bobisek90
autor
7. čer 2014

nekdy se totiž otvírá až pár hodin po tom, co žena ms dostane. mě se třeba otvíral dřív, ale vím, že některé holky to tak mají

bazarky
22. lis 2019

Čauky holky, ovulační nebo těhotenský výtok/hlen?.. 12tyho byl sex chceme miminko.... Testy jsou zatim negativni...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru