Příznaky těhotenství po embryotransferu. Kolikátý den?

martina.bebe
8. črc 2008

Ahojda kdo máte jakou zkušenost s příznaky po Et a kolikátý den se u vás projevily? 🙂

nikoza
31. kvě 2012

@beldab aha tak to mi je moc líto. Jsem si to asi špatně spočetla to já jse teprve 6 den mám zavedené dvě expandované blastocysty. Je to už moje třetí IVF i s KETama dohromady 5-tý pokus takže vím jak ti je. A tvůj je to kolikátý pokus?

beldab
31. kvě 2012

Muj je to prvni pokus. No expandujici blastocysta je nej ne? To se urcite podari!!!
Ja asi budu premyslet o tom zavedeni dvou embryjek pokud dve budou.

25saxana
15. říj 2012

ahoj holky chci se zeptat jake mate zkusenosti jsem 11den po ketu jinak obcas poboliva bricho prsa sice mam otekla a napla ale jinak nic ani nespinim a nic mi to nedela menstrulaci sem meda dostat pred 3 dnema ale nedostavila se zkousela sem test a je negativny prosim o radu jak jste natom byly vy a po jaky dobe byl test pozitivni moc dekuju za odpovedi

25saxana
16. říj 2012

ahoj holky prosim o radu mate nikdo zkusenost ze zavedenim 2 embrii jestly se muze nebo povedlo nikomu aby se chytlo aspon 1 moc dekuji za zady

kathryn123
27. lis 2013

ahojky holky.
chci se zeptat. byla jsem na ivf 2 embrya 8bb 20.11. 3 denni kultivace. dnes test negativny. mam to brat ze to nevyslo.dekuji za odpoved

elana
27. lis 2013

@kathryn123 no po týdnu od ET nebývá test pozitivní ani u exp. blastocysty ještě...a 8 buněčný je malinkatý. Nejmíň 5 dnů ještě netestuj, nemá to cenu, stejně se nic nevyřeší a na co hledat nějaký pofidérní duchy.

kathryn123
27. lis 2013

@elana kdyz je to hrozi.brucho mne bolelo od stredy do nedele a ted nic.prsa mne taky boli.ja se tak bojim nevim co delat

elana
27. lis 2013

@kathryn123 je to těžký, ale nic jinýho než vydržet Ti nezbývá-na co koukat na negativní testy? (kor v době, kdy negativní jsou ať už těhotná jsi nebo ne, protože prostě i sebelepší embryo nedokáže v této době vyprodukovat tolik hcg, aby ho test chytil). Na břicho a další příznaky vůbec nekoukej, půlku z toho dělají uměle dodávané hormony, druhou půlku psychika. Já mám spíš zkušenost od sebe, že kdykoli jsem si myslela, že jsem těhotná, tak to byla jen sugesce a naopak. Takže najdi si nějaký program, přestaň to pořád řešit...stejně už je rozhodnuto. Tak hodně štěstí.

kathryn123
1. pro 2013

ahojte holky. som 12 den po et. hrozne mne boli brucho a krvacim je to silne jako vytok a tmava krev. mam to brat ze to nevyslo. a jeste taka otazka je mi to trapne ale beru CRINONE gel a uz druhy den mam prujem jedna holka psala ze ked otehotnela tak mala prujem nevim ci to mam pripsat tomu gelu anebo je tu moznost ze jsem tehotna.dekuji

ajulka11
13. dub 2014

ahoj jsem tu nová byla jsem v uterý na embryotransferu dali mě dvě emb. za jak dlouho můžu na sobě poznat příznaky jestli se to povedlo zatím nic necítím.díky aja

ajulka11
13. dub 2014

holky v uterý jsem byla na ET a a je neděle a vůbec nic nepozoruji je to možné že bych nemusela nic cítit?mam strach Aja

78marcela
13. dub 2014

@ajulka11 urcite nemusíš nic cítit. Je to hrozně individuální. Někdo má bolesti, někdo ne. A vyjít to může u obou. Zatím je brzy.

ajulka11
14. dub 2014

@78marcela ahoj co jsem akorát zjistila bylo že mi dvě kamarádky na sobě nezávisle řekli že vypadám jinak v obličeji ale já na sobě nic nepozoruji možná akorát se mi chce víc spat dopoledne. kdy myslíš že bych si mohla udělat test?

78marcela
14. dub 2014

@ajulka11 no někdo to pozná třeba ý - 8 den po transferu, někdo třeba až 10.den. normálně se bere krev 12-14 den po transferu. Ale já jsem v tomhle trochu šílená, testuju třeba už šestý den🙂

ajulka11
14. dub 2014

@78marcela tak já jdu na kontrolu až 23.4 a to bude akorát 15.den po transferu. a vyšlo ti to už ten šestý den nebo jak na tom jsi? mam nutkání si ho udělat ale zarověn i strach.

78marcela
14. dub 2014

@ajulka11 já měla ducha myslím 7.den po transferu. Už si to přesně nepamatuji. Myslím že to mám ve svém blogu. Den transferu se nepočítá. Když jsi byla v úterý, zkusila bych to tak ve středu. To je rozumná doba. Ale sama podle sebe vím že bych já testovala dřív. Ale nejsem stresařka a vím že bych nepanikařila, kdyby tam nic nebylo. Takže je to má tobě. Rozumné je počkat tak do té středy. A i to může byt ještě brzy.

ajulka11
14. dub 2014

@78marcela zkusím vydržet do středy a pak se uvidí může mě slabě pobolívat hlava? ☹

78marcela
14. dub 2014

@ajulka11 může a nemusí. Každá to má jinak. Uvědom si, že tělo má v sobě spoustu hormonů, každá reaguje jinak.

ajulka11
15. dub 2014

@78marcela tak jsem to nevydržela a udělala si test a nic jedna čárečka ☹

78marcela
15. dub 2014

@ajulka11 Je brzy...hlavně bud v klidu

ajulka11
15. dub 2014

@78marcela je tam druhá čárečka ale strašně slabunká

78marcela
15. dub 2014

@ajulka11 no tak to je dobře, jak staré bylo embryjko když ti ho dávali?

ajulka11
15. dub 2014

odebírali mi ho ve čtvrtek a v uterý zaváděli tak nevím

gabrielelias
12. kvě 2014

Ahoj holky ja jsem 3.den po et 1emrya. A zadny priznaky nepozoruju. Jen mam citliva prsa-ale to.je.jiste z tech hormonu. Doufam, ze to vydrzim do odberu krve su neudelat test🙂 to cekani a nejistota je desny!

colita.22
8. črc 2014

Ahoj,ráda bych se také přidala .) dnes je to 8 dní od ET je to mé 3 ''ET,tak snad už se to povede :'( V den ET mi byl píchnut i pregnyl 5000.Včera jsem si dělaqla test,abych zjistila,zda se mi stále drží v těle.Byl hodně slabě vidět.Tak jsem ho zkoušela i dnes...dnes byl test silnější než včera.To asi už nebude pregnyl že????Nemůže být přece silnější.Bla mi dána 2 embryjka.Beru utrog.,estr.acidum folicum.Tak co ,yslíte vy?Může to být těhu'?Dnes ráno jsem trošku špinila ale opravdu jen slabounce a od té doby nic.Test stále pozitivní.Na krev mám jít až 15.7.Ráda bych si psala s některou na emailu,abych se mohla podělit o své těhu a tak samo to čekám z druhé strany 🙂 Colita.22@seznam.cz

erikagunarova111
28. srp 2014

dobrý den chcela by som sa opitat som 7 den po et . a od prveho dna et v noci ma pobolieva bruško bolia ma križe ospalost . neviem ci ej to dobré cakam ci mi vidu dvojičky dakujem 😒

erikagunarova111
28. srp 2014

babi ozvite sa mi aspon jedna som neista mam len 19 rokov 😒

erikagunarova111
31. srp 2014

som desiaty den po et. a robila som si test a ukazali sa dve ciarky jedna silnejsia a druha slaba ale vidno ich obe ide o tehotenstvo 🙂

katerinakrizova
9. říj 2015

Ahoj holky,
jsem rada,ze jsem narazila na tuto skupinu.Potrebuji se poradit.Byli jsme po prve na ET minuly tyden ve stredu 30.9.2015 a dneska jsem 9 den od ET.Ted me 3 dny hodne boli podbrisek i jsem trochu spinila coz je normalni(pry se tak emryo uhnizduje).Tak jsem si dneska rano zkusila udela teh.test a zatim mi vysla pouze jedna carka.Je to 9 den a co tu ctu tak nekomu tam vybehly obe carky uz ted.Zacinam byt hodne nervozni.Ve stredu to bude 14 dni a jedeme na krevni testy a mam si rano Peš teh.test,ktery mi dali v Gennetu.Je mozne,ze to muze byt i testem koupila jsem si v lekarne nejaky obycejny a je otazka zda je ten pravy kvuli citlivosti.Dekuji Vam za zpetnou vazbu. ☹

zuzikk83
15. říj 2015

@katerinakrizova ahoj, tak jak jsi dopadla? já testovala osmy den po ET a byly tam //....jinak jsem byla na ET 5.10.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru