Příznaky těhotenství po embryotransferu. Kolikátý den?

martina.bebe
8. črc 2008

Ahojda kdo máte jakou zkušenost s příznaky po Et a kolikátý den se u vás projevily? 🙂

silviecb
26. říj 2015

Ahoj, jsem 11 den po ET a na testu jsem měla dva prouzky, jeden trochu světlejší. Na druhem testu o par hod pozdeji opet dva proužky, jeden trochu světlejší, jen ne uprostřed, ale oba pri pravém okraji okének. Tak nevím, jestli se můžu začít těšit 😉 dekuji za názor

monyker
23. črc 2016

Ahojky, ja jsem sesty den po Et, s em.po 5-ti denni kultivaci. Prvni dva ny jsem jenom spala, a bricho me bolelo hned od prvniho dne, ted tak treti den mam bolesti podobne tomu kdyz to mam dostat, jen s tim rozdilem, ze to vzdy nachvilku prestane a pak zas zacne. Prsa mam uplne tvrda a podprsenka je mi jen tak. Tak si rikam jestli aspon neco z toho, bude znamenat uspech, musim vydrzet jeste tyden a pak bude jasno. Cele dny spim, jak jsem unavena, a stejne to moc neutika😒😊 mela jste to nejaka podobne ? 😉😊

fresijka
23. črc 2016

@monyker Jsi nadopovaná hormony, nesmíš tak ty příznaky hlídat a sledovat se. Vůbec na to nemysli. Já jsem dnes taky 6 den blasty a nic mi není..Jenže všechny předchozí transfery mi bylo ouvej a špinila jsem...kdo ví..každá prožíváme jinak to zahnízdění a každá bereme jiné léky, které vše ovlivní. Tak držím palce 😉

ruzicka77
23. črc 2016

Ahojholky, ja jsem 16 den po transferu zmrazeneho embrya a test mam pozitivni. Uz je to druhy pokus. U prvniho (transfer byl z cetstvych spermii) mi test vysel taky pozitivni, ale na ultrazvuku nebylo videt srdicko a tak jsem musela jit na kyretaz. Mam hrozny strach, ze se to bude opakovat znovu. Myslite, ze mam sanci na otehotneni? A co muzu delat pro to, aby vse bylo v poradku? Uz mame jedno dite, holcicku triletou, ale ta vznikla pritozene. Dekuji vsem za nazory a rady a preji krasny den. Katka

itworks
23. črc 2016

@ruzicka77 blahopřeji 🙂 to vůbec nesmíš myslet na takové věci, prostě to byla blbá náhoda. Bohužel se to stává často a tohle prostě ničím neovlivníme. Ale ty jsis to už jednou "vybrala" a teď už to bude určitě v pořádku. Kdy jdeš na utz? Držím palce, ať je vše v pořádku 🙂

ruzicka77
23. črc 2016

Itworks. Na ultrazvuk jdu az za tri tydny. Ale je to hrozne dlouha doba a strasne se bojim!!!

itworks
23. črc 2016

@ruzicka77 já vim, musíš se nějak zabavit, zaměstnat, ať na to tolik nemyslíš. Mi se to řekne, že? Já pro změnu čekám, jak dopadne třetí embryotransfer. Taky se bojím, že z toho nic nebude,ptz příznaky nemám žádné.

ruzicka77
24. črc 2016

Itworks. Ja taky nemam zadne priznaky. Bricho mam nafoukle vzdycky pres den, ale to je hormonama, alespon myslim. Snazim se na to nemyslet, ale moc mi to nejde. Vzdycky si najdu nejakou praci a potom myslenkama zase se vratim k tomu. Mam hrozny strach z toho, ze budu muset na kyretaz. Ta byla fakt strasna!!! Pri prvnim neuspechu to pry byla geneticka vada. Uvidime, jak to dopadne za tri tydny na ultrazvuku. Drzim ti palce, aby ti to dopadlo dobre. Bude to prvni mimco? Ja uz jedno mam, triletou holcicku, ale ta se podarila normalne. A mela jsi nejake zdravotni problemy? My jsme oba zcela zdravi.

ruzicka77
24. črc 2016

Itworks. A prosim te, muze clovek vubec neco udelat pro to, aby se embryo dobre vyvijelo? A aby to srdce se objevilo? Jsem 18 den po transferu. V kolikatem jsem tydnu?

ruzicka77
27. črc 2016

Ahoj, jsem v 19 tydnu tehotenstvi po umelem oplodneni. Vi nekdo, co se deje s embryem a co srdicko? Za 14 dni jdu na ultrazvuk a hodne se bojiim!!!!

itworks
27. črc 2016

@ruzicka77 ahoj, nějak jsem tu nebyla. Já jsem dnes 10 den po ket, mimco žádné nemám, byla jsem těhotná přirozeně,potratila jsem v 11 tt a od té doby nic. To ničím neovlivnis, aby bylo srdíčko a vše se vyvíjelo jak má. Nemas tam překlep v 19 týdnu nemá být 9 ?

itworks
27. črc 2016

@ruzicka77 když si dáš to teh.kalkulacky poslední MS, tak se ti ukáže v jakém cca týdnu jsi. Srdíčko by mělo být od 6-8 tydne, ale je to hodně indivudualni.

ruzicka77
27. črc 2016

Itworks. Takja nevim....17.cervna jsem dostala menstruaci a 7.cervence byl transfer. Tak v jakem tydnu jsem? Na ultrazvuk jdu 11. Srpna - myslis, ze uz bude videt srdicko?

itworks
27. črc 2016

@ruzicka77 no mi to vyšlo když jsem brala podle tvé poslední MS 6 týden a mělo by to souhlasit.Transfer neberu v úvahu.Urcite si tě schválně tak pozvali,aby bylo srdíčko,to budeš cca 8 týden.

ruzicka77
27. črc 2016

Itworks. Moc dekuji. Takze jestli to chapu dobre, srdicko jeste neni...?.na ultrazvuku se uvidi. Dekuji moc!!!!

itworks
27. črc 2016

@ruzicka77 nemáš zač,ale je to fakt vše cca. To teď nepoznas bez utz, jestli je srdíčko, někdo už v 6 týdnu může mít. Budu držet palce, ať se mimi ukáže v cele své kráse i se srdickem 🙂

ruzicka77
27. črc 2016

Itworks. Ted jsem cetla na netu, ze by embryo uz melo mit srdicko. Ale nemam vubec zadne priznaky. Kdyz jsem cekala prvni mimco, tak jsem taky zadne nemela. Takze vubec nevim, co se tam uvnitr deje. Tak musim cekat. Byla bych moc stastna, kdyby to embryo zilo. Avsak to se dozvim az za 14 dni. Bricho mam sice nafoukle, ale to muze byt hormonama. Tak mi drz palce prosim!

itworks
27. črc 2016

@ruzicka77 neboj, budu. U vás v car se nechodí po ET na krev, aby se potvrdilo těhotenství i z krve? Na utz jdes do car? Tak jedině dřív zajít za svým gynekologem,jestli té vezme,aspon byste třeba viděli gestacni vacek- dutinku nebo už i embryjko.Nestresuj se tím, s tím srdickem to má každý jinak,nekomu se ukáže už v 6, jinému třeba až v 8 a obojí je v pořádku. Nebo si jediné zajdi na krev, ať se tim trochu uklidnis. U nás v car chodíme na krev za 14 dni po ET i když mas neg.test.

itworks
27. črc 2016

@ruzicka77 a s příznaky to můžeš mít stejné jako u prvního, jak jsi psala.Vubec nemusíš mít, ze ti není špatně, nezvracis a kdo ví co všechno neznamena, že to není prosperující těhotenství. Nebo to hlavně ještě může přijít, pak si budeš říkat, že lepší ti bylo bez
blinkání 😀

ruzicka77
27. črc 2016

Itworks. Ja byla na krvi toto pondeli, tehotenstvi se potvrdilo, ale pri prvnim pokusu se tehotenstvi taky potvrdilo z krve a pak na ultrazvuku nebylo videt srdicko a musela jsem jit na kyretaz. Takze zatim radost nemam a spis pocitam s tim horsim. Na ultrazvuk mam jit 11. Sprna, tak dokud neuvidim srdicko, nebudu mit radost.

itworks
27. črc 2016

@ruzicka77 jo tak, tak to chápu 🙂

ruzicka77
27. črc 2016

Oni me tvrdili, ze pri prvnim IVF kazde pate embryo se nezahnizdi a dochazi k zamlklemu tehotenstvi. Ja jezdim na Letnou a ted mi pani doktorka pri transferu tvrdila, ze druhy pokus by se mel zdarit. Ale neuverim, dokud neuvidim. Tak se modlim, aby to vyslo!!!!!

ambruska16
12. únor 2017

Ahoj holky, Prosím o radu.
Jsem 11.den po ET s 5.denní kultivaci. Od 6. dne po ET jsem si dělala tt test a byla tam slaba čárka,pote jsem si dělala další 8. den a byla už viditelnější. 9. den po ET. jsem si dělala ještě jeden a čárka byla viditelnější ale neměla stejnou barvu jak testovací. Beru Utrogestan 3×1 tabletku. Od ET me sem tam pichlo v podbřišku, ale dnes začínám mit bolesti jak když dostanu MS... tak nevím co to znamena.... Měla jste některá podobný problém? Děkuji za rady.

misula29
17. únor 2017

@ambruska16 bolest jako na ms je v začátcích těhu normální,buď v klidu 😉

vendy81
8. dub 2017

Ahoj holky ... jsem nová. .. 5.4. Jsem byla na svém 1. ET... ale začínám trpět depresema že se nepodaří. .. že zklamu manžela. .. poboliva mě břicho a dost silně mě bolí i prsa .... beru utrogestan 2-2-2... prognózy od doktora dobré. ... jen mě trápí to bolení břicha. ... a na krev jdu až 19.4. Testovaly jste se dřív? Kdy? A co to břicho. .. měly jste to stejné? Vím , jsem asi hysterka ale je to všechno tak nové. .. pořád se uklidňuju ,že o nic nejde.... protože už dvě děti mám přirozenou cestou... ale tentokrát psychika selhává. ..😢

misula29
10. dub 2017

@vendy81 břicho i prsa te můžou bolet z léků. Já testovala dřív a ducha jsem mela už 5 den po et, jednoho 5ti denního embrya. Psychika je děs, ale snaží se hodit do klidu a hodně štěstí 😉

vendy81
11. dub 2017

@misula29 zkusila jsem nakonec domácí krevní těhotensky test a byl jasně pozitivní tak snad to bude vše v pořádku. ... 🙂

benhana
16. dub 2017

Dobry den, potřebovala bych radu. Jsem po IVF a 4 den po jsem zacla mít takový zlutohnedy vytok a bolest v podbřišku. Dnes je to 6 den a už je to cervenejsi. Jé to normální nebo jsem o to přišla? ??

katakabrt
27. čer 2019

@78marcela 12 den po ket jsem měla pozitivní test viz foto

katakabrt
27. čer 2019

@78marcela moc díky. Snad to bude zítra bude u doktora dobrý.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru