Příznaky těhu před termínem MS. Jsem těhotná?

tublatanka
10. srp 2011

Holky prosím,měla z Vá některé příznaky před těhu? Obvykle mívám před MS bolestivá prsa,teď jsou taky bolestivá,ale podle partnera je to prý ma omak jiné a jsou větší..žaludeční příznaky žádné,test nevím,zda udělat..23den cyklu.. ☹

hansed
10. srp 2011

Tak já měla 2 dny přes MS (26.den) jiné chutě...vypila jsem jogurtový nápoj (jogurty moc nemusím), večír jsem si dala pivo k masu a nechutnalo mi + jsem nějak podvědomě si myslela, že jsem těhu, tak jsem si večer udělala test a už tam byly // ... jinak mi špatně nebylo, jen se mi změnily chutě.... prsa mě začala bolet až tak za týden..... 😉

marca22
10. srp 2011

Počkej alespoň do menstruace,pak si kup test. Tohle může být klidně jen premenstruační syndrom.

sisip
10. srp 2011

Ahoj Já měla před MS příznaky, bylo mi zle, sice jen trošku ale bylo, žaludeční obtíže atd..pak se to už jen zvyšovalo. Ale test si raději udělej až budeš mít tak týden spoždění, myslím že pak je spolehlivý na 99% 🙂

hojda
10. srp 2011

Může být i nemusí. Test citlivost 10 mi ukázal slavé 2 čárky 25 den cyklu (bežně mám MS pro 28)

werumka
10. srp 2011

Pozitivní test jsem měla 21. den cyklu. Den před tím už se mi houpal žaludek. Ale bylo to tím, že ovulaci jsem běžně měla už 10. den cyklu.

kammka
10. srp 2011

s tím testováním počkej po termínu ms, můžou to být i nervíky, já na tom jednu dobu byla tak, že jsem těsně před příchozí a samozřejmě nechtěnou ms, měla prsa jak balony, houpal se mi žaludek a dokonce se mi i zatmělo před očima a motala jsem se.. taky jsem si myslela, že je to jasný....tak jsem si koupila test, byl negativní, pořvala jsem si a ms dorazila..leda by ses chtěla uklidnit, nebo zjistit, zda si můžeš dát někde na mejdanu skleničku alkohollu (nebo víc..)

danny617
10. srp 2011

Já měla bolestivá prsa a bolení podbřiškumnohem dříve než když jsem měla dostat MS. Normálně jsem měla PMS, tak max 5 dní před MS a teď už mne prsa a břicho bolelo asi 9 dní před MS. Bolest zad v bedrech. Těhu test byl pozitivní v 28 DC, ale myslím, že by byl i dříve 🙂.

jarabicaa
12. srp 2011

ja som bola velmi unavena, chcelo sa mi spat aj poobede. toto bol zaruceny priznak pri kazdom mojom tehu.

pusolamy
12. srp 2011

omdlívání a tekla mi krev z nosu - to mi vydrzelo cele tehu ze mi casto tekla a od porodu zatim ani jednou 😉

megy
13. srp 2011

Ahoj holky, dnes je u mě den D, kdy se měla dostavit MS. Ve středu jsem si udělala testík, jelikož jsem usínala nezvykle za pochodu i po vypití silné kávy a 0,5 l coly 😀 a vyšel pozitivně. Vzhledem k práškům, co jsem baštila jsem musela hned na potvrzení udělat HCG a vyšlo 33. V pátek mě chytly křeče, že jsem nemohla pořádně usedět, tak jsem šla na pohotovost a HCG stouplo za dva dny na 82. Bolí mě prsa a podbřišek( ten takovým jiným způsobem, než na menses ). Takže co říkáte??

barbara66
13. srp 2011

No super,gratuluju 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru