Příznaky těhu, test vyšel negativní. Kdy ho zopakovat?

verunek7
27. srp 2012

Ahojky holky....mám na vás dotaz,přeci jen je tady více zkušenějších než jsem já...už asi 4 den na sobě pozorují nějaké změny (hrozně mě pobolívají bradavky-hlavně na dotek,naběhlé žíly na prsou,otékání kotníku,podrážděnost,někdy i přecitlivělost,občasné pálení žáhy,někdy pocit obráceného žaludku) dnes ráno jsem si tedy udělala těhotenský test,ale ten byl sněhobílý...jinak poslední MS byla od 4.8-9.8.2012...co se týká milování tak se nějak nesoustředíme na určité dny,milujeme se podle chuti...ovulaci taky nijak neměřím,tak nevím zda je uprostřed cyklu nebo jinak 🙂 cyklus mám většinou tak 30 dní a každý měsíc od 18-25 dne jím 2x denně duphaston....myslíte si že bych mohla být těhu ??? kdy mám testík zopakovat ??? předem moc děkuji za názory....

andelka
27. srp 2012

Test zkus zas tak za 4 dny. Při cyklech 30dní by ovulka měla být tak 15-20DC, takže v srpnu asi tak 19-24.8. Takže na nějaké // na testu je podle mě ještě prostě brzo.

rory_g
27. srp 2012

@verunek7 ahojky, taky jsi mohla mít posunutou ovu a // na testu ještě nejsou 😉 Vydrž a uvidíš, podle meškající MS, hodně štěstí

kate013
27. srp 2012

@verunek7 ahoj,http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/menstruace-... na téhle kalkulajdě jsem byla pečená vařená🙂 a i ten den, kdy si máš udělat test tak přesně na ten den jsem měla slabou čárku😉

verunek7
autor
27. srp 2012

@andelka
@rory_g
@kate013 holky moc moc dík za odpovědi.... budu informovat co a jak 🙂

maximka33
29. srp 2012

testovala bych v den, kdy ti vynechá ms. u mně se ještě taky nic neobjevilo, až tři dny po tom, měla jsem pozdější ovulaci. dělat test dříve je blbost, může ti ukázat //, ale vajíčko se nemusí uhnízdit. jsou to pak zbytečné naděje..

verunek7
autor
29. srp 2012

@maximka33 ju tak to už taky znám 🙂 stalo se nám to s manželem před dvěmi lety...vajíčko bylo oplodněno,ale neuhnizdilo se.....ju zatím to nijak neřeším....ikdyž mám pocit že je mi den ode dne hůř 🙂

maximka33
29. srp 2012

@verunek7 opravdu jsou ženské, které skoro od oplodnění mají symptomy těhotenství, tak uvidíš. někdy je to bohužel jen planý poplach. jen aby to nebyla nějaká nemoc.

maximka33
29. srp 2012

teď mi došlo, že jsem měla z duphastonu taky takové příznaky, a bohužel to nevyšlo. můžou to být i nežádoucí účinky. mně nikdy prsa nebolela, jen jednou, to jsem si byla jistá, že jsem těhu, a buch, nic z toho.

verunek7
autor
29. srp 2012

@maximka33 tak je fakt že ten duphaston jím už skoro rok,tak nemyslím,že by mi až teď začal dělat takovou neplechu....ale neříkám,že by to nemohlo tak být...já se nějak extremně nepokouším o mimčo,takže si nemyslím že by to byl u mě ten připad vsugesce....no každopádně uvidíme...celkově se citím tak nějak divně,ale může to být i počasím,nebo na mě může lést nějaký bacil...uvidíme...nijak to nehrotím,počkám na MS a když nedojde tak pak to budu řešit....i tak dík

maximka33
29. srp 2012

@verunek7 jsem na tebe moc zvědavá 🙂

verunek7
autor
29. srp 2012

@maximka33 🙂 já sama na sebe taky....🙂

verunek7
autor
4. zář 2012

@maximka33 ahojky,tak včera jsem měla dostat MS..ještě stále nedošla,dnes ráno jsem si dělala test a jen jedna...🙂 tak nevím,počkám do konce týdne a jinak se objednám na gyndu...uvidíme co se z toho vyklube...🙂

maximka33
4. zář 2012

@verunek7 ty jo, ještě se to objevit může. mě se taky objevily // až 2 dny po termínu. tak držím palce 😉

verunek7
autor
4. zář 2012

@maximka33 ju děkuji...ve čtvrtek jsem objednaná na gyndu aby se doktor jukl zda tam není cysta a budu čekat zda se mi objeví // nebo ne 🙂 asi si nechám vzít i krev při jednom to bude jistější 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru