Prodloužil se mi cyklus, můžu být těhotná?

beijing5
13. bře 2013

Ahoj ženy ,jsem nováček nejen tady, ale i ve snažení se o miminko 🙂 jak to tu pročítám tak je možné opravdu všechno i otěhotnět těsně před nebo po MS :D A i já si jdu pro "radu" cyklus 24-26 dní poslední teď byl z ničeho nic 31, (11.3.2013), poprvé od vysazení HA, což je cca 1,5 roku...no na jednu stranu jsem ráda, že se zpozdila, měli jsme pár měsíců naplánovaný romanticky víkend 8-10.3.2013 ve dvou, tudíž jsme si ho mohli náležitě užít se vším všudy :D dušinka se malilinkato začínala radovat, že by i možná(hlava asi dokáže mraky věcí s tělem, bolestivé bradavky, a tak dále :D ), protože se s mým drahým mužem 4tým měsícem snažíme o našeho první mimíska-je pravda, nikdy jsem nesledovala ovulaci, BT a jiné věci, prozatím, máme báječný sex, tak bych nerada aby se z toho stala "povinnost" , řešit bych to řešila, kdyby to nešlo delší dobu...,ale ta mrcha dorazila s týdenním zpožděním...a dotaz zní je možné, že bych čistě teoreticky o víkendu otěhotněla, pak dostala zmiňovanou MS.Třeba by ta další už nemusela dorazit ?!Ale to si budu muset ještě počkat... Moc díky za názory...

kopa39
13. bře 2013

Nechci ti brát iluze, ale pokud jsi dostala MS, těhotná nejsi musíš s plozením počkat do další ovulace.
Jestli jsi brala HA, tak jsi pravděpodobně v této době neovulovala; tělo se asi musí chvíli vzpamatovat, než se dostane do běžného režimu.

hav81
13. bře 2013

Co já vím,tak klidně můžeš být těhotná a dostat mensruaci,ale není to dobře,tak se musí hned k doktorovi,aby jí zastavil.Ale taky se spíš přikláním k tomu,že se tělo rovná s přestáním HA.Každopádně můžeš zkusit ovulační testy,mě to vyšlo a mimčo se nám podařilo hnedka.Doporučuji ti,aby si si došla k dotorovi,aby tě klasicky prohlídkl,že máš všechno v pořádku.A co vím tak po roce snažení začínají doktoři s léčbou.Záleží taky kolik ti je let 🙂

evulinkab
13. bře 2013

S menstruací začíná nový cyklus, čili i nové snažení.Jako samozřejme je možné, že když má žena posunutou ovulaci, tak muže dojít k oplodněni treba i tesne pred menstruací a ta pak dorazí-ale vetsinou je slabší!!..Nicmene spise je to vyjimka a tak pár dni pred menstruací už plodné dny nebývaji, tudiž ani neotehotnis.Spise bych tedy spolehala na to, že tehotná s nejvetsi pravdepodnbností nejsi a začíná vám další cyklus snaženi...Každopádne pokud jsi po vysazení HA, tak mužeš pocitat s tim, že nejaké odchylky v MS a ovulaci mit budes...po vysazeni HA se telo musi zase "nastartovat" , aby normálne fungoval cyklus...což chvili muže trvat. 😉

innes
13. bře 2013

Ta šance je asi malá, ale možné je vše 🙂 S dcerou jsem taky otěhotněla pár dní před MS a menstruaci jsem měla, sice slabší a trvala krátce, ale o špinění nešlo.

edeltraut
13. bře 2013

Když jsem otěhotněla s Eliškou, tak MS normálně přišla, ale ne a ne skončit, tak jsem šla k doktorovi a ten mi pogratuloval, že jsem v sedmém týdnu. Tehdy mě málem odvezli 😀. Při posledním těhu jsem v době MS taky špinila, ale to bylo úplně jiný - slabý a trvalo jen tři dny. Udělej test a uvidíš 😉

bolekat
13. bře 2013

@beijing5 pokud se 4 mesice snazite o mimino a teprve 11.3. jsi vysadila antikoncepci, tak je nekde asi problem.. a tehotna nejsi, tak rychle to nefunguje.

andy80
13. bře 2013

bolekat, pisatelka píše, že HA vysadila před rokem a půl. Jinak, mě při prvním těhu MS dorazila v neděli ráno, večer mi skončila, v pondělí ráno jsem sebou sekla v autobuse, tak jsem jo vzala přes lékárnu a co? Na testu dálnice 😀 . Takže ano, je možné dostat MS ale asi ne normální.

pajab
14. bře 2013

Ženy takový dotaz 🙂 tím že jsem vysadila H.A tak jsem si totálně rozhodila menstruaci a dodnes nejsem schopná zjisit kdy ovuluju a kdy menstruasci dostanu. Je nějaká rada, jak zjistím že je eted ta vhodná chvilka na snažení 🙂 Ovulační testy moc nechci. Kupujte neustále testy ono kdyby se kupovali po více kusech ale takhle .... díky moc ...

helen_8
14. bře 2013

Znám pár případů, kdy holky menstruovaly i pár měsíců a už byly těhotné, ale radši si to nepřipouštím, rozhodně kvůli tomu nemíním každý měsíc testovat. Zkus to zatím neřešit a užívejte si ten báječný sex, jak píšeš. Pokud Ti ještě nebylo 30, řešila bych to až po roce. Je fajn zkusit vypozorovat ovulaci - najdi si příznaky, já je na sobě poznám a směřovat to k tomu dni, ideálně dvakrát před ní a pak v ten den. Ale je pravda, že ovulace občas může občas i jindy, než obvykle. Opravdu se tím zatím netrap, nemá to cenu. 😉

kacenka1111
14. bře 2013

fake, devcata

gepe
14. bře 2013

@beijing5
@kopa39 moje mama mela MS az do tretiho mesice, mj. dostala i vyvolavacku a hled, jsem tady uz 35 let 😀 Tak jak pise @helen_8 je opravdu mozne a stava se, ze zeny maji MS i treba nekolikrat, napr. i do 5.teho mesice.
@kacenka1111 ne vse musi byt fake 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru