Prosáklá děloha. Jsem těhotná?

majka_maus
16. bře 2011

Všechny snažilky i maminky velmi zdravím, potřebovala bych radu.. jako každý jiný, kdo sem napíše 😉
Takže pěkně popořádku: Je mi sice jen 22, ale po děťátku velmi toužím. Už jsem si myslela, že jsem těhule před měsícem a cosi, objednala se na gyne, ale než stačilo přijít datum mé návštěvy, přišly mé dny. Nevzdávala jsem se. Dost jsem toho načetla a rozhodla se nakoupit hromadu ovulačních testů a poctivě jsem si je dělala.. Jenže jsem se doslechla, že ta čárka, která má být navíc, by měla být tmavší nebo stejně silná jako ta druhá čárka.. jenže jsem to tak neměla ani jednou, ovu testy došly a já 20.den po prvním dni mens už nad tím mávla rukou, jenže další den jsem měla úplně průhledný výtok, ale den předem jsme se s přítelem milovali.. Tal jsem si říkala, že to už nechám tak, protože jsem odcestovala pryč. a otcem mých dětí bude jedině můj přítel 😀 Dále k věci, po menstruaci jsem šla tedy na gynekologii (posl. mens byla 9.-13.2.11), kdy jsem byla objednaná na 4.3.11, věděla jsem, že těhu nejsem, ale přece jsem tam šla s tím, že třeba těhu budu, protože hodně žen mívá v těhotenství mens.. ale 8.3.11 mi doktorka volala, že test je negativní, takže těhotná určitě nejsem.. Jenže když mě prohlídla, říkala, že podle prosákl dělohy těhotná pravděpodobně jsem, na ultrazvuku ale nic neviděla a krev potvrdila, že taky nic. Jenže dnes je 6. den zpoždění, těhutesty mi ukazjí negativní, ale pořád mi vrtá hlavou ta prosáklá děloha, která je taková v těhotenství nebo před menstruací.. Myslíte, že jsem byla čerstvě a jsem těhotná, akorát to těhutesty ještě nepoví? Příjde mi, že 13. den od poslední návštěvy na gyne-kdy mi řekla, že mám prosáklou dělohu, je už dlouhá doba.. Jako dlouho před menstruací začíná být děloha prosáklá? Víte někdo? Snad je to srozumitelně napsané. 🙂 Moc vám děkuji za zodpovězení. Vrtá mi to hlavou a ráda bych těhu byla..

lauritka
16. bře 2011

myslim, ze to tehu nebude, ak ani krv ani testy neboli pozitivne.. presakla deloha je aj pred MS...
hoci som pocula, ze vraj lekar rozozna na usg tehotensku sliszicu od normalnej, tehotenska je nejaka trojvsrtvova... 😕

ak mas napriek tomu stale pochybnosti, skocila by som na krv ako samoplatca, ci predsa len nejake hcg nevyskoci.

dalsia vec, moze sa jednat aj o anovulacny cyklus, ked je sliznica maternice sice stimulovana, ale nedojde k uvoleneniu vajicka... mam o tom clanok v albume--

kazdopadne mohla ti pichnut vyvolavacku, pripadnemu tehu by to neuskodilo ak este stale meskas s MS:

minerva
16. bře 2011

Ahoj, já to tak jednou měla taky. Byla jsem na preventivce a dva týdny mi meškala menstruace. Podle sona jsem těhotná nebyla, ale taky mi řekla, že mám prosáklou dělohu, ale že to tak je i před menses a že sliznice je střední. V těhotenství by prý byla ještě vyšší. Pokud ti nic neukázaly testy, tak těhotná nejsi. Škoda, já vím, ale kdo si počká, ten se dočká 🙂 Tak se tulte 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru