Prosím o radu. Co si mám myslet?

romana1997
10. srp 2022

Dobrý den snažíme se s přítelem o mimi už přes rok...minulý měsíc jsem měla mít ms 23.7. ale dostavilo jen jen špinění 24.7. do druhého dne od té doby nic a spíše to byli takové hleny... :/ Mám pocit že se mi zvětšili prsa a stmavli dvorce.tyden po špinění jsem byla ranní nevolnosti které trvali asi 10dni. V pondělí 8.8.jsem si dělala test a výsledek viz foto. Nevím co si myslet prosím o váš názor děkuji

krisstina93
10. srp 2022

Negativní, pokud bys měla zpoždění už 2 týdny, tak by tam byla dálnice.

merope
10. srp 2022

Hodně těhotenství končí časným potratem. I když to je tedy taky s MS. Pro klid bych se objednala na gynekologii.

kelish666
10. srp 2022

Slaba carka tam je, ale vzhledem k tomu, ze uz bys byla tak daleko, mela by byt uplne normalne viditelna. Byt tebou, zavolam na gynekologii a objednam se. Mohlo to byt opravdu biochemicke tehotenstvi, ktere se nevyvijelo. Drzim palce, at jsi v pohode a brzy se zadari.

romana1997
autor
10. srp 2022

@kelish666 děkuji vám všem. Zkusím zopakovat test a kdyžtak gynekologii.

jancazao
10. srp 2022

@romana1997 a já tě trošku uklidním, měla jsem to tak. V době menzes jen špinění, dělala jsem si test a byl negativní. 14 dní po vynechání jsem byla na pohřbu v kostele, málem se tam složila, bylo mi blbě. Druhý den jsem si udělala test a byla tam slaboučká čárka. A byla jsem těhotná, dceři už je 12😊

romana1997
autor
10. srp 2022

@jancazao děkuji za odpověď,potěšila mě snažíme se už dlouho a jediný přání je aby se povedlo,ale zase falešných těhotenství mám za sebou už dost,ale nikdy jsem neměla duch na testu a dnes jsem test opakovala a přijde mi že tam druhá je silnější ale zase jen duch tak nevím..

romana1997
autor
20. srp 2022

Tenhle měsíc jsem menstruaci nedostala vůbec měla jsem ji dostat včera ale necítím ani že by měla přijít....a pocity stejně. TT negativní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru