První příznaky těhotenství. Kdy?

16. srp 2022

Ahoj, za jak dlouho po styku jste cítili první příznaky těhotenství? Manžel jezdí pracovně pryč, tak spolu nespíme tak často. Kyž jsem čekala dceru, už 14 dní před menstruací mě bolely prsa a podbřišek jako při menstruaci. Poslední cyklus byl jen 19 dní, místo obvyklých 31-32 dní, možná mi je zle z toho. Měsíčky začaly 22.7., spali jsme spolu 4.8. a dneska od rána mi je zle. Díky za zkušenosti 👍🏻

krisstina93
16. srp 2022

U mě tak 2 týdny po styku, začlo to strašnou únavou, další příznaky jako nevolnosti přišly až později, někdy v 7-8tt

klokanka31
16. srp 2022

Já příznaky neměla celé těhotenství.

jaja01k
16. srp 2022

Dřív jsem měla pozitivní test než nějaké příznaky. U prvního mi začaly nevolnosti asi v 7tt. U druhého jsem žádné příznaky neměla.

jjasmina
16. srp 2022

já od 6tt cca abylo mi zle až do porodu

lenerka1
16. srp 2022

Týden po mě budil noční hlad a byla jsem nafouklá, že mě tlačily i volně tepláky.

terkamamka
17. srp 2022

Já mám tři děti, ale těhotenství už 5X, vždy se mi asi 2. Den vynechání ms zamotala brutálně hlava 🙂 ale jinak nic extra jsem necítila.

veru181
17. srp 2022

V obou případech mě bolela a trochu se zvětšila prsa zhruba týden před menstruací.

karkulka1283
17. srp 2022

Den,dva před očekávanou ms

kapecko22
17. srp 2022

4 dny po vynechani - bolest prsou. Nikdy jsem na to netrpela ani pred MS

jako_mala_holka
17. srp 2022

Poprvé cca 6-7tt, podruhé 8-9tt...unava, nevolnosti atd... Kdybych počítala i takové ty "příznaky", jako citlivá prsa nebo tak, tak někdy před vynechanim MS, ale to přesně nevím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru