První příznaky těhotenství? Testy negativní

zuzurara
31. kvě 2014

Holky ,tak ja taky poprosím o názor : poslední mensky 13.4., cyklus mám zcele nepravidelný a delší, ale čekala jsem je asi někdy minulý víkend. Nicméně už tak 14 dní mně bodá až bolí v bedrech, cítím se jak při PMS, chodím často na malou, mám zácpu, když něco sním tak sice nezvracím ale dobře mi není, jsem unavená jak pes, asi týden jsem měla bílý výtok a a ještě ke všemu mám teď pořád nějak moc slin v puse 🙂 .
Dělala jsem si 2 testy (rozdíl mezi nimi byl 3 dny) a oba byly negativní ... tak co myslíte, vypadá to nadějně nebo mi jen šibe a všechny potíže jsou psychické ? 🙂
díky

jahodarka
31. kvě 2014

@zuzurara za sebe musim rict, ze priznaky tehotenstvi jsou u kazdeho tehotenstvi jine, nekdy vubec zadne jindy uplne jasne... Jsem potreti tehotna, sledovala jsem to pomerne dost, takze chapu, ze kdyz clovek ceka na dve carky jak na smilovani, chyta se ceho jen muze...
Takze za me, co bylo u vsech tehu stejne a jasne, ale nejsem si uplne jista, jestli to prislo uz pred ms...
Husty bily vytok, zacpa a velka nafouklost.. Vsechno ostatni myslim mohly byt i priznaky pms, takze tezko soudit.
Kazdopadne druha carka uz by asi mela byt videt, jeste chvilku pockej a zkus to znovu, nekdo ma nizsi hladinu hcg, ale moc se k tomu neupinej...

sarkad2856
1. čer 2014

@zuzurara A testa byly stejné značky,nebo ne?Ono taky záleží kdy byla ovulace a podle toho by se už cca dalo vypočítat a spekulovat 😉 Každopádně naděje tady je

zuzurara
autor
1. čer 2014

holky diky.... testy byly 2 různé. Někdy po neděli to zkusím znovu a uvidíme, když tak se bojednám na gyndu na vyvolávačku ať je klid 🙂

killi
2. čer 2014

já měla párkrát pocit, že podle příznaků jsem těhotná a nic. U druhého mimi jsem příznaky první měsíc neměla žádné 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru