První ranní moč ukázala //, po hodině už jen /

katt59
5. únor 2012

Prosím o Vaši zkušenost.
Dnes ráno jsem si pro kontrolu udělala těhotenský test (menstruaci jsem měla dostat v pondělí) - Mamatest, kde jsou v jednom balení 2 proužky. Na obou mi vyšly 2 tlusté čárky (z ranní moči). Asi po hodině jsem to opakovala (ale nešlo samozřejmě už o první moč) s dalším Mamatestem (tim dražším) a na něm byla jen čárka jedna, bez jakéhokoliv stínu. Co si myslíte? Doktorka má až do 13. 2 dovolenou, do té doby asi nevydržím…. Kamarádka, mě ale postrašila tím, že testy bývají falešně pozitivní jen minimálně...

jana8
5. únor 2012

@katt59 ... je to tak že testy můžou být i falešné, ale já bych na tvém místě zkusila test o dva dni a pak uvidíš, jak bude čárka sílit.... a nebo pak i přes den.....možná byl ten falešný poslední a jsi skutečně těhotná 🙂 tak jestli chceš být těhotná, tak ti držím palečky 😉

dasa24
5. únor 2012

zkus si zajit nekam do laboratore na krev HCG, tak to budes mit urcite jisty...., jinak ja uz jsem tehotna poctvrty a vzdy jsem testovala s Mamatestem, tim levnejsim a nikdy me nezklamal.

katt59
autor
5. únor 2012

Dobrá, děkuju moc, Maminy 🙂

luciemeli
7. únor 2012

Ahojky jak u kterých testů...já když si dělala mamatest...vyšla mi jedna čárka...ale boleli mě čím dál víc prsa...neřešila jsem to...měla jsem i menstruaci 2 dny...a vůbec mi to nešlo do hlavy....dítě...na to jsem neměla pomyšlení...ale tak za nedlouho jsem si koupila dražši test a tam mi ukázal dvě silné čárky....šla jsem k doktorovi a ten mi potvrdil, že jsem těhotná už 6 týdnů....a mezi tím před 3 týdny jsem si dělala ten test a vyšel negativní...tak jsem se divila...já tomu moc nevěřím...si radši zajdu k doktorovi a tan mi řekne co a jak 🙂

salomee
7. únor 2012

..jestli těhotná šest týdnů, tak to se divím, že to mamatest nevzal... jestli šest týdnů podle poslení mens.,tak to ještě vzít nemusel...to by bylo testováno tak nějak týden od početí..

mickey06
7. únor 2012

Mě se ukázal na mamatestu duch druhé čárky už 5 dní po oplodnění. Podle mě to záleží na tom, jak je která citlivá a kolik produkuje hormonu, jak její tělo reaguje. Ale pokud ti na testu od jiné firmy vyšly čárky, a na mamatestu ne, může jít o vadný test. koupila bych další.

katt59
autor
8. únor 2012

Ták, už mám po nervech, jak to teda vlastně je. Včera jsem se doslova vecpala na odběry a dnes mě rovnou poslali na ultrazvuk. Je to potvrzené, čekám mimčo. 🙂 Nic jsme sice neplánovali, ale stejně vám musí být jasné, jakou nefalšovanou radost jsem měla, když jsem na ultrazvuku viděla tu maličkou bublinu 🙂. Takže to jít honem oznámit budoucímu taťuldovi a držet palečky, že to s ním nesekne. 😀

mickey06
8. únor 2012

Gratuluji :D je to hezký pocit žejo....já byla celá bez sebe :D Držím palce dál.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru