Používáme cookies. Více informací zde. OK

První sex a těhotná?

itlucii
11. zář 2019

dobrý den
Ke dni 21.7 jsem měla svůj první sex a bohužel bez ochrany ale přítel se do mě neudělal a ještě po té aby se udělal musel hodně dlouho si honit.
Bohužel teď ke dni 11.9 jsem ještě nedostala menstruaci. Těhotenský test jsem si dělala 2x a 2x vyšel negativně. Ale pořád se toho obávám.
Je tu pořád nějaká možnost být těhotná?

denca033
11. zář 2019

@itlucii pokud se neudělal do tebe tak určitě ne.

terry1512
11. zář 2019

@denca033 to bych si teda tvrdit nedovolila. Říkají ti něco ,,kapičky lásky" ?

@itlucii těhotná nejspíš nebudeš, test už by něco ukázal. A pro příště když nevíš co je ochrana, tak nesoulož.

jituli84
11. zář 2019

@terry1512 Naprostý souhlas

mimi1004
11. zář 2019

Mimochodem, ochrana není nutná jen před nechtěným těhotenstvím, ale i před pohlavními chorobami. Tak o tom přemýšlej...

malenka3
11. zář 2019

To už by test ukázal, kdybys byla těhotná, takže pokud nebyl další sex dosud, tak nejsi.
Jinak jsi teda hodně odvážná, první sex a hned bez ochrany? Jsi připravená mít dítě nebo se léčit z pohlavně přenosných nemocí?

hasara33
11. zář 2019

Ženský vy jste strašný moralistky 🤦 jako by žádná z vás nikdy neudělala chybu, že?
Nicméně zakladatelko, pravděpodobně těhotná nejsi, ale pokud si nejsi jistá tak se objednej na gynekologii ať máš 100% jistotu 😉 jinak budiž ti tahle situace ponaučením do budoucna, dávej si větší pozor, protože dámy zde, i když to podaly celkem nevybíravým způsobem, mají pravdu 😉 nejde jen o nechtěné těhotenství, ale i o pohlavně přenosné choroby což je ještě větší problém. Hodně štěstí 🙂

itlucii
autor
11. zář 2019

@hasara33 jistě budu si dávat pozor! A děkuji

kittyy17
11. zář 2019

@itlucii pokud od té doby nebyl žádný další sex ani s ochranou, test je negativní, a stále nemáš ms, tak těhotná nejsi. A mazej k doktorovi, asi máš nějaký problém se zpožděním.

priefi
11. zář 2019

@itlucii ne, pokud test je 11.9.negativni a styk byl 21.7., neni mozne, abys byla tehu

martiniquest
11. zář 2019

Kristepane, dalsi trol? Ze vas to jeste bavi 🙈

drakenn
12. zář 2019

@hasara33 nemám pocit, že bys napsala holcine něco jiného, než holky před tebou. A taky sis slušně zamoralizovala -. "jinak budiž ti tahle situace ponaučením" atd. Kde je rozdíl?

Sem začni psát odpověď...

Odešli