Prvotní příznaky těhotenství. Pociťovaly jste ihned?

lendyy
14. kvě 2007

Zdravím všechny těhulky a nastávající maminy!
Zadala jsem toto téma, neboť by mě zajímalo, zda jste na sobě pociťovali nějaké změny od "prvopočátku", ještě než jste třeba začali testovat.
A tak všelijak. [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | Prostě veškeré změny]].
Pište maminy!!!

pajus13
17. srp 2016

@marienkah00000 udělěj si testik nejdrive v den vynechane MS 🙂 a pokud je nekde napsano, ze ukazi vysleden tyden pred MS, tak to snad ani neni mozny 🙂 me to teda neukazalo. Prvniho ducha jsem mela presne v den vynechani, driv ani tuk 🙂

stanca11
17. srp 2016

@marienkah00000 me tyden pred ocekavanou menstruaci brnelo v bradavkach,prsa me bolely,byly nalitejsi,a byly viditelne zilky,unava a ducha me test ukazal 2 dny pred ocekavanou menstrauci 🙂 hodne stesticka 😉

marienkah00000
17. srp 2016

@stanca11 diky holky no dneska BT klesla jen 36,6, tak to je asi naznak, ze to neklaplo opet..achjo :/

pajus13
17. srp 2016

ještě nezoufej 🙂 testík ti ukáže 🙂

marienkah00000
5. zář 2016

Tak ja misto ms jen hnede spinila a to tyden se zpozdenim trvalo to asi 4 dny skoncilo to ted pred dvouma dny zadna sliznice nic, malilinko krve uplne (normalnr krvacim jak blba) dnes jsem si delala test a je z uhlu a na dobrym svetle vidim ducha ale fakt skoro neviditelny :(

marienkah00000
6. zář 2016

A dnes uz je viditelnej ♡

pajus13
6. zář 2016

@marienkah00000 moc gratuluji 🙂 🙂 🙂 🙂

stanca11
6. zář 2016

@pajus13 držím palečky a moc moc gratuluji 😊

marienkah00000
6. zář 2016

@pajus13 dekuji, no snad bude brzo dalnice a udrzi se to..snazime se pul roku :/

pajus13
6. zář 2016

@marienkah00000 určitě udrží, budu držet pěsti 🙂 pak nám sem dej zase vědět 🙂 uplně si představuju ty nervíky aby to vše vyšlo 🙂

marienkah00000
6. zář 2016

Urcite dam 🙂 Jo, mas pravdu cely den na to myslim hruzaaa :D

petrushka88
11. zář 2016

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. 29.8. jsme se s manželem milovali, 30.8. přišla MS, v pondělí 5.9. skončila a od 6.-8.9. jsme se denně milovali. Dneska ráno mě probudil šílený pocit na zvracení, tak jsem vylítla z ložnice jako raketa 😀 Myslíte, že je možné, že by se nám to toho 29.8. povedlo? U prvního těhu jsem zvracela týden před očekávanou MS a u druhého ani jednou, tohle mi přijde extra rychle, ale těch příznaků je více - hrozné hučení v uších (to jsem měla u prvního), šílená únava, bolest hlavy. Nevím, co si o tom myslet.

marketmax
11. zář 2016

ahoj Holky já když byla v prvním měsíci tak jsem nepocítila vůbec nic..dokonce jsem slavila silvestra a dala si asi 3 panáky,ale tehdy mi z toho bylo nějak podezřele zle ..no a pak mi nedošly krámy a udělala jsem si test a bylo to...myslím že asi málokdo pozná hned že je těhu 🙂 já se ted snažím s manželem o druhé a až moc to prožívám,ale zatím se nedaří...není to jak před tím to jsme tomu nechali čas a bylo do měsíce zaděláno 😀

salenas
11. zář 2016

@petrushka88 takže jste se milovali 8, 9 a 10 den po menstruaci ? víš kdy máš plodné dny?

evulina77
11. zář 2016

@petrushka88 no ony teď řádí všude blicí choroby...

petrushka88
12. zář 2016

@salenas No to právě nevím, protože někdy mám cyklus 28 dní a někdy 30 max. 31

petrushka88
12. zář 2016

@evulina77 to vím, u dcerky ve školce chybí snad polovina třídy a syn má ve škole taky poloprázdnou třídu, takže i tohle je možné

dv1987
27. zář 2016

zdravím hoky s manželem si dáváme pozor ale měla jsem spoždění 8 dni ultrazuk mě dělal ale viděl tam jen nějaký útvar tak nevím co si o tom mám myslet a včera jsem tam byla že jsem měla jen ty 2 dny slabou menstraci tak mě udělal jen test a byl neg.tak už fakt nevím co by to mohlo být tet 3 dny mě občas píchne v levém vaječníku poradte prosím už jsem zoufalá kdyby se jednalo o těhu tak to by vycházelo bud 31.8 nebo 9.9

90moni90
29. říj 2016

Ahoj holky....
Dnes bych to měla dostat, ale zatím nic. Testy negativní. Asi od úterý do čtvrtku jsem měla divné pocity - divná chuť v ústech (ale ne kovová), pocity na MS, píchání a bodání ve vaječníku i jakoby uprostřed pochvy. Ve čtvrtek mě z ničeho nic chytla šílená bolest v kříži, nejméně to bolelo ve stoje... Včera jsem byla bez nálady a unavená a letěla jsem na wc už s tamponem, ale na papíře pouze bílo-průhledný výtok.. Mám pocit plnějších prsou, ale nebolí.. Dnes je mi zatím celkem OK, zkoušela jsem bazální teplotu, ta je 37,2°C, ale nevím, zda to má smysl, když se neměřím každý den..
Máte někdo zkušenosti? Děkuji 🙂)

pajus13
29. říj 2016

@90moni90 to vypada nadejne 🙂 drzim palecky aby to dopadlo 🙂 zkus test zitra a uvidis jestli bude aspon duch. Ja ho mela az 2 dny po ocekavane ms 🙂

90moni90
30. říj 2016

@pajus13 Ahojky. Uvidime. Hlavne me ty priznaky neno pocity prekvapily. Mam uz pul roku sledovanou ovulaci na utz a zatim jsem se tak nikdy necitila. Premestruacni projevy jsem nemela 😄 Uvidim. Test zkusim az v utery, mam vikend nocni a ten kratky spanek po sluzbe neni idealni na nejake testovani. Tobe preju klidny porod 🙂

90moni90
30. říj 2016

@marienkah00000 Gratuluju k pozit. testu. Jak dlouho jsi teda mela zpozdeni nez se ukazal? 🙂

pajus13
30. říj 2016

@90moni90 dekuji ti 🙂 uz se mi to pomalu blizi a zacinam z toho byt silene nervozni. Prijde mi to tako pred tydnem, co jsem nasla // 🙂 dej vedet jak jsi dopadla 🙂 🙂

90moni90
31. říj 2016

@pajus13 No to verim. Ale nebud nervozni. Urcite to probehne v pohode. Ja pracuju s miminkama, tak se aspon muzu zatim kochat cizima 😄 Dam vedet. Diky mooc

marienkah00000
31. říj 2016

@90moni90 dekuji🙂 tak deset dni po opozdene ms byla uz dalnice

hujerovka
31. říj 2016

Ahoj holky...
15.10. jsem se vdala, týden na to jsme se zacli snažit a dnes jsem po ultrazvuku a čekám na výsledky krve. Už týden jsem unavená, bolí mě prsa a břicho, mám těžký žaludek a jsem nervózní... Slizníci mám 23 mm a jsem napjatá... Holky držte mi palce! Ať se mi tam hnízdí mimisek!

90moni90
31. říj 2016

@hujerovka Drzim pesti.

p4vl4
31. říj 2016

Držím palce všem, jsem taky v napětí. Mám nepravidelnou MS, 35 dní žádná míra, a teď jsem 31 DC, už týden bolest v prsou, zejména ráno a dopoledne je mi na zvracení, a celkově se prostě cítím jinak, nějak se nedokážu na nic soustředit. Místo toho, co jsem si myslela, že bude menstruace, jsem měla mezi 26 - 29 DC takové špinění, teď už skoro nic. Test negativní, ale zdravotně stále stejné pocity, jak na houpačce - chvíli je mi dobře, chvíli na nic. Takže za dva dny zase testuju. Nechci se k tomu upínat, ale těžko se na to nemyslí!! 😒 😅

90moni90
1. lis 2016

Tak ja to porad nedostala. TT negativni. Vcera jsem zacla mit radny knedlik v krku a dnes se da rict, ze jsem nachlazena. Achjo.

pajus13
1. lis 2016

@90moni90 to je zvlastni, proc se ta potvurka, druha carka, nechce ukazat ☹ vzdyt priznaky mas? A testovala jsi z prvni ranni moci?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru