Prvotní příznaky těhotenství. Pociťovaly jste ihned?

lendyy
14. kvě 2007

Zdravím všechny těhulky a nastávající maminy!
Zadala jsem toto téma, neboť by mě zajímalo, zda jste na sobě pociťovali nějaké změny od "prvopočátku", ještě než jste třeba začali testovat.
A tak všelijak. [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | Prostě veškeré změny]].
Pište maminy!!!

lifinka
1. pro 2010

marca22, díky 😉 kéž by byly //....no já kdybych měla čekat na MS tak se nedočkám, vždy jsem musela na vyvolávačku 🙄

marca22
1. pro 2010

a jak dlouho se snažíte?

marca22
15. pro 2010

Kdy se vám ukázaly 2 čárky na TT?

hamiks
8. únor 2011

Ahoj holky,
potřebovala bych Vaší radu. Mám zpozděnou MS již pátý den, první dva dny zpozdění jsem tomu nepřikláněla žádný význam, protože občas se mi stane, že se mi cyklus protáhne o dva dny (mám ho 30 dní). V neděli (33 DC) jsem však na sobě pociťovala bolesti v podbříšku, občas to byly i křeče, hlavně když jsem vstávala ze židle, nebo v leže, když jsem měnila polohu. V pondělí jsem již takové bolesti neměla, jen takové mírné, pouze večer při usínání jsem se překulila z boku na záda a opět se mi ta bolest objevila.
Test jsem si prozatím nedělala, bojím se zklamání, jelikož už jednou jsem měla 11 denní zpoždění, ale těhotná jsem nebyla.
Minulou neděli (26DC) se u mě objevil růžový výtok, který trval ještě následující den, pak už ne.
Ptám se Vás proto, jaké byly vaše příznaky těhu v době očekávané MS, která nedorazila, a kdy jste testovaly.

leushka
27. únor 2011

Hlásím se k vám snažilkám, pokud to nebude vadit.. ráda budu diskutovat o pro mě (a asi i pro spoustu žen z vás tady) aktuálním tématu.. Je mi 22let , v červnu se budu vdávat a rádi by jsme s mým budoucím manželem už miminko Tři měsíce už na tom tak nějak "polehoučku" pracujeme, nechci to zakřiknout,ale mám pocit,že už je asi "zaděláno"
Snad to není vsugerované.. Ovulku jsem měla někdy mezi 14.tým a 18.tým únorem, pokud jsou tedy mé počty správné, mrcha by měla dorazit 2.března,což je za chvilku.. Od 21.února mám lehké špinění,což může být to nidační jak jsem se dočetla,žaludek mám permanentně celý den jakoby na vodě, je mi nevolno když mám hlad i když se najím,ale není to na zvracení,mám nafouklé břicho a pořád říhám. Tak nevím. Včera jsem to nevydržela a udělala test,ale byl negativní-což jsem i čekala,protože je ještě hodně brzo.. Prostě jsem se neovládla -co kdyby že ;)

alice.r
1. bře 2011

@leushka Moc držím palce. Písni, jak to dopadlo. Já jsem 24DC a testovat se zatím bojím. příznaky mám podobné, jako Ty, ale mohou být vsugerované. Snažíme se 3měsíc. Snad to vyjde🙂

leushka
1. bře 2011

@alice.r Je to tam!!! Už 4 testy mi vyšly pozitivně a čárka každý den sílí. První pozitivní vyšel 3dny před MS, takže přáznaky fakt nebyly vsugerované 🙂 Mrkni do alba,mám tam fotku testů. Testovat se neboj ;) máš dvě možnosti s tím,že ta čárka se u každé objeví po jinak dlouhé době, mě samotnou překvapilo,že vylezla takhle brzy... moje zvědavost mě "překecala" a říkala jsem si,že to není možný,abych nebyla-když se tak nějak "těhotně" cítím...

simi251
1. bře 2011

@hamiks Ahoj, vidim ze Tvoj prispevok bol z 8.februara, takze teraz uz asi vies ci si alebo nie si tehotna. Ale aj tak ti chcem napisat, ze ja som nemala ziadne podozrive priznaky, bola som na tom asi tak ako ty a dokonca ani len vytok ruzovy, proste nic okrem miernej bolesti prs co bolo ale kazdy mesiac, ked sm mala dostat menstruaciu. Ale tiez ma v zdy pichlo v podbrusku pri vstavani zo sedu. Par dni po predpokladanom termine menstr. som urobila test a ten mi to potvedil, ze som tehotna. Ak ti to nevadi, daj vediet teda, ze ci si alebo nie si. Drzim palce.

hamiks
9. bře 2011

@simi251 Ahojky Simi, teprve dnes jsem si přečetla Tvůj vzkazík🙂. Děkuji za podporu a Tobě moc moc blahopřeji k Tvému těhotenství 🙂 a přeji hlavně zdraví a pohodový průběh! A jak to dopadlo se mnou? Na druhý den po tom, co jsem tady psala, jsem si dělala test, který vyšel slabě pozitivně. Byla jsem moc šťastná. Bohužel, má radost netrvala dlouho, protože na druhý den jsem začala špinit a v pátek přišla MS (v ten den vyšel i negativní těhu test). No oplakala jsem to, ale asi to tak mělo být ☹ .
Dnes jsem opět 27 DC, opět se u mě dnes objevil slabě růžový výtok, MS očekávám v neděli 13.3. Kromě toho na sobě pociťuji od ovulace (která pravděpodobně proběhla 16 DC) bolesti v podbříšku, která mívám před MS, a včera večer mě bolely prsa. Ale spíše to jsou jen mé pocity, protože si přeji, aby to vyšlo ☹ . Jak se říká: "tonoucí se stébla chytá"...
A jak prožíváš své těhu? Je to Tvoje první, nebo už jsi zkušená maminka 🙂?

nanetina
27. zář 2011

Ahoj děvčata, chtěla bych znát Vaše názory...věřím, že pomůžete. Snažíme se 3 měsíc o miminko, brala jsem předtím HA bez vysazení, minulá menstruace .již bez vlivu HA přišla v termínu...Plodné dny jsem měla 17.-21. Nyní pociťuji napnuté podbříško, jsem pořád unavená, točí se mi hlava...Měla jste některá obdobné příznaky a přitom již byla těhotná? Moc si miminko přejeme. A jestli můžete poradit kdy si udělat test, jestli už ted nebo až při zpožděné menstr. Má přijít 2.10. moc děkuju a doufám, že poradíte!!!

koutnapavla87
27. pro 2011

Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli jsem těhotná, protože jsem začala mít pochybnosti o používané antikoncepci. Našla jsem tohle : http://test-tehotenstvi.cz/?stranka=2 a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá gynekolog

klarka25
21. led 2013

Dobrý den já jsem opakovaně samovolně potratila a tak se teď asi až moc hlídám ale mám pár dní od ovulace a dost mě bolí podbříšek do menstruace mám zhruba ještě 10 dní je možné že se jedná o počátek těhotenství???

krul
23. led 2013

Tak já čekala na MS,šílený bolesti,byla jsem si 100% jistá,že přijde,ale vůbec nepřišla,za týden byly jasné // a změny jsem nepociťovala žádné...bylo mi normálně jako vždycky 🙂

jahudkamala
1. čer 2013

jahudkamala -Take se snazim o miminko,mam tyden spozdeni,bolesti v podbrisku a boli me prsa,je mi divne ze mam stale chut k jidlu a porad piju.Necham se prekvapit ,zpozdeni nikdy nemivam,nanejvis tak 2 dny,ale mam 30 deni cyklius,tak uvidim.

slunce09
24. črc 2013

přestala jsem před měsícem brát antiko.po ms jsme měli nechráněný styk a to do tedka.už několik dní mě bolí podbříško i při sexu..test je zatím negativ,a prsa zatím nebolí mohu být relativně těhule? už mám dva kluky.

nikolinna
30. říj 2013

Zdravim tady Nikol,je možné že jsem těhotná když jsem měla dostat měsíčky,ty se dostavily jak když se nedostavily.Jenom špinim,furt mě bolí hlava,ale jinak žádné příznaky zatim nepocituju.Než si půjdu koupit těhotenský test tak jsem se chtěla zeptat vás 🙂

kacka1983
26. lis 2013

První příznaky jsme začla pociťovat u prvního těhotenství s blížícím se termínem menstruace.
Bylo to přesně v týden před termínem MS, bolely mně prsa, což se mi nikdy před menstruací nestalo a cítila jsme pnutí a píchání v podbřišku, to jsme také před menstruací neměla, dokonce mně nebolela hlava a celkově nic nenasvědčovalo tomu že bych menstruaci měla dostat, což se později potvrdilo, nepřišla a později se ukázaly na testu dvě čárky.
U druhého těhotenství jsme nic na sobě nepozorovala až když jsme měla dostat menstruaci a přínaky které jsme vždy před měla, tak nebyly, začlo mi to vrtat hlavou, pak se menstruace spozdila, tředí den spoždění jsem si odpoledne udělal test, doma jsem v lékárničce měla ještě jeden co zbyl z prvního těhotenství, sice byla prošlá expirace,ale i tak byl pozitivní a druhý den mi na UZ potvrdila paní doktorka 4tt a byl krásně vidět gestační váček.
Ty "pravé" příznaky se u obou těhotenství oběvili kolem 8tt kdy jsem pociťovala, nechutenství,celodenní nevolnosti,bolesti hlavy, velkou únavu, výkyvy nálad.

snazilek89
1. led 2014

Dobry vecer holky,mam dotazek. S pritelem sme se po 5letech vztahu rozhodly pracovat na mimi. V nedeli sme tedy do toho " praskly" v ten den mi skoncila ms. Tak bych se chtela zeptat jestli je mozne hned po ms otehotnet. Mimi bych si strasne prala. ☹ dekuji za rady a odpovedi 🙂

zuzi.111
1. led 2014

@snazilek89
Ahoj, i kdyz je pravdepodobnost nizka, je to i v tomto pripade mozne. Ale co Ti doporucim, je, abys byla hlavne v klidu a neblaznila. Psychika je mocna a kdyz clovek neco moc chce, muze se bloknout. Tes se, ale s mirou 😉.

snazilek89
1. led 2014

@zuzi.111 Ahoj.Ja vim ze to je asi jen tim ze na to myslim,ale zacina me bolet pravy vajecnik. Snazim se na to moc nemyslet.

leni78
1. led 2014

@snazilek89 spermie čekají na ovulaci schovane v cipku a v idealnim pripade to vydrzi tech par nejzdatnejsich az pet dni. Takze pokud jsi mela v nedeli konec ms a zacina te bolet vajecnik, dochazi k ovulaci a spermie mohou vyrazit k vajicku. Drzim palce.

snazilek89
1. led 2014

@leni78 Dekuji,snad vydrzeli a cestu si najdou 🙂

zabka79
2. led 2014

Ahojte, moje príznaky pri prvom tehu boli dosť zväčšené a bolestivé prsia a nadmerná ospalosť asi 5 dni pred MS , neskôr sa pridali ďalšie príznaky. Prvé tehotenstvo však nevyšlo 😖 Teraz sa pokúšame znova. Predtým som otehotnela hneď. Som taká nedočkavá, že som si urobila teh.test 6 dní pred očakávanou MS. Jasné, že vyšiel negatívny 😕 . Žiadne príznaky nemám ale nahováram si že každé tehu môže byť iné. Teraz mám 4 dni do MS. Ďaľší test si urobím až v den MS, ale to je tak strááášne dlho 😠

monikaklosova
2. led 2014

@zabka79 Tak jsme na tom podobně, taky jsem testovala 6 dní před MS a test byl negativní... takže teď čekám zda přijde nebo nepřijde MS. měla by dojít v pondělí 6.1 .... ach jo .... jak mě nebaví čekat .... 😀

zabka79
2. led 2014

@monikaklosova tiež čakám na 6.1. 😀 to už sa mi dúfam úkaže výsledok. Stále na to myslím, tlačím očami hodiny do predu. Dúfam že budeme mať čo oslavovať na troch králov 😅 Potom napíš ako si dopadla. Mne sa predtým ukázal pozitívny test 1 deň pre MS, taká duch čiarka, ale musím vydržať 😎 Držím palce

monikaklosova
2. led 2014

@zabka79 Tak držím palce a dám určitě vědět jak jsem dopadla.... ;) taky dej info jak testik dopadl..... a držím palce nám oboum ať najdeme // ;)

snazilek89
2. led 2014

Holky,to cekani je hroznyyyy!!!! 😀 Me rikaly ze mam s testovanim pockat nejmene 14 dni,to snad ani nejde vydrzet. Dneska me cely den pobolivaji vajecniky a taky podbrisek . Divne.. tak snad to vydrzim a najdu tam ty vysnene dve // 😕

missuulle
2. led 2014

@snazilek89 jj čekání je hrozný, já jsem to nevydržala a dnest testla a bylo bílo. tak zkusím pokud ms nedojde a najdu //

snazilek89
2. led 2014

Ja bych na ms cekala mesic,vrhli sme se na to hned v den skonceni ms 😀

aylinmetin
4. led 2014

Zdravím všechny 24.12.2013 jsme mely nechráněný sex s manželem ted je to 12 dni co uběhlo prvni dny mne povolíval podbrisek a ted posledni dny mne pálí hrozne zaha divnou chut v puse a neustálou žízeň!v noci nemuzu spat jak mne je blbe! Prvni test byl negativni asi bylo brzo ama jeste pred menstruaci asi 10 dni ale nikdy mi takhle nebylo! Můžete poradit dekuji!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru