Prvotní příznaky těhotenství. Pociťovaly jste ihned?

lendyy
14. kvě 2007

Zdravím všechny těhulky a nastávající maminy!
Zadala jsem toto téma, neboť by mě zajímalo, zda jste na sobě pociťovali nějaké změny od "prvopočátku", ještě než jste třeba začali testovat.
A tak všelijak. [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | Prostě veškeré změny]].
Pište maminy!!!

msadiq
14. led 2014

@monikaklosova No rozjela se mrcha s tydenim zpozdenim ☹

monikaklosova
14. led 2014

@msadiq to je mrcha ☹ ale neves hlavu. Tak hurá do dalšího kola třeba nám to vyjde teď.

sankyb
15. led 2014

Ahoj, taky teď loudím info kde se dá..... a dík za tvůj příspěvek. Já bych za normálních okolností řekla, že těhotná jsem, ALE!
mám už děti 3 a udělanou sterilizaci, jenže mám několik příznaků, ještě před příchodem ms a prostě to nějak tuším... a tak vůbec nevim na čem jsem. druhá věc je, že je složitá situace "doma" a směrem kde by byl případný otec.... a pokud to opravdu je tak jak je, bude to docela sranda 😎 dočetla jsem se že otěhotnění při sterilizaci je 1:1000

msadiq
15. led 2014

@monikaklosova Ja vim, treba vydrzet. Ja si fakt pripadam jak fena s falesnym brezim. 😀 Fakt jsem si byla jista, ze jsem tehule. I mlezivo z prsu vyteklo po zmacknuti, no psychou ze me 😀

greysanatomy
15. led 2014

ahoj holky....chtela by jsem se vas zeptat na vas nazor zda mohu byt tehotna;)
26.12. - 1.den menstruace
8.1. - 14.den cyklu, vecer nechraneny styk
9.1. - ovulacni bolesti
10.1. - pozitivni ovulacni test a ovulacni bolesti
ted je to cca dva dny co mam tlaky do male panve a bily vytok.....tak co myslite???diky

monikaklosova
15. led 2014

@greysanatomy těžko říct, myslím že klidně můžeš, životnost spermie je minimálně 2 dny. V dobrých podmínkách i déle takže nějaká šance tam je. Každopádně když přečteš diskuze zjistiš že spousta holek má všchny možné příznaky a těhu není a naopak někdo nemá žádné a zjisti že těhu je.... Každá jsme jiná a každá své tělo vnímame jinak .... chvilku počkej a zkus udělat TT ;)

bakinka11
23. led 2014

Holky?neberu prasky, ale o mimco se nesnazime a pritel se hlida..jenze min tyden jsem mela MS jen tri dny oproti 6 a strasne.me boli bricho jak u MS a hlavne pali nohy tak trnou a boli stehna☹ picha me v podbrisku a boli zada, zacala jsem se se potit a je mi prizom furt zima, unava, plna pusa aftu, strasne precitlivela vecne bych plakala atd..Tak ja nevim jstl neblaznim jstl.tj mozny kdyz se hlidame? ze by ukapnuti.😀 mam narocnou praci tkz u me to muze byt cokoli ale hlavne me opravdu trnou a boli nohy jak u MS ale trojnasobne☹ Mela to nektera?

janajens
23. led 2014

Menstruace jen slabe dva dny a vytoky z prsu nejsem tehotna

myskaq
25. led 2014

Ja bych teda nerekla ze jsem mela uplne nejake extremni priznaky prvotni, nejak jsem tomu nevenovala moc pozornost.. porad jsem si rikala ze to zase beztak nevyslo....no tak jsem cekala porad na ms. Akorat co jsem spozorovala bylo ze se mi hodne brzo udelaly bolaky na obliceji ktere pak vymizely..a bolely a boli prsa no ale to jsem porad priklanela k tomu ze mam chytit ms...asi tyden po vynechani ms coz je dnes jsem zkusila testy a vysly pozitivne no. 🙂 jinak jeste jsem mela bolesti jako pri ms.. a bily vytok.. ;)

rose123
23. bře 2014

Ahoj dne 13.3.jsem byla na vyšetření pruchodnosti vejcovodů.Ovulace mě vycházela od 17.-20.3.a v neděli 16.3.byl pohlavní styk nechráněný.Od soboty 22.3.jsem měla jednodenní špinění,cítím unavu,spavost,pálení prsou a pořád piju a často chodím na záchod,občas mě bolí hlava.Menzes mám dostat až kolem 5.4.Mohla by to být známka začínajícího těhotenství?Díky za odpovědi 😨

janadajova
4. dub 2014

brnění rukou ? měl někdo,

kocour1
9. čer 2014

Já jsem u obou svou těhotenství poznala, že jsem těhu velmi brzy (min. týden před plánovanou menstruací už jsem měla i slabě pozitivní test) a vždy, když jsem si test dělala, tak byl pozitivní...nějak to na sobě prostě cítím. U prvního těhu jsem najednou nemohla chodit (byla jsem unavená jako na chřipku) a u druhého jsem nemohla spát a neměla jsem žádné chutě (přitom normálně dobře a ráda spím a pořád bych mlsala). Detailněji popisuji své příznaky zde na blogu: http://materskadovolena.blogspot.cz/2014/06/div...

belleelle
10. říj 2014

byla jsem v pohodě, den před ms mě bolelo břicho jako před ms, ale čárka byla 🙂 příznaky se postupně rozjížděly. psychika, únava, kolem 7. týdne pachy.

terka_85
10. říj 2014

U prvního jsem nepoznala nic, protože mi ani nijak špatně nebo divně nebylo.
Teď čekám druhé a že se něco děje jsem poznala už asi 3 dny před očekávanou ms. Začínala jsem být unavená, bylo mi špatně, atd.

lucienka28
19. pro 2014

Ahoj snažilky a těhulky,mám už jednu dcerku a ted se s přítelem snažíme o mimčo,poslední MS mi skončil 12.12 a den než se dostavila jsme měli už nechráněný styk...je to brzy a tak nevím jestli můžu být už těhulka,tři dny mě bolí podbřišek i při sedání a vstávání, ale stejně věřím že to budou zaražený prdy 😀 kazdopádně to pojišťujeme od konce Ms skoro kazdý den 😀

anjelita
19. pro 2014

Hned behem prvniho tydne. Chodila jsem bezne na boot camp ale ten den jsem byla hrozne slaba a bez energie, coz se normalne stava jen pri menstruaci (kdy pochopitelne z toho duvodu boot camp vynechavam). Ale menses mi skoncil tyden pred tim tak jsem to pripisovala zrejme zacinajici chripce. Pak me zacaly bolet prsa celkem dost brzo, to uz jsem neco tusila. A kdyz jsem jednoho dne vstala ze zidle, pichlo (jakoby tahlo) me to v podbrisku. Udelala jsem si brzo na to test a byl negativni. Ovsem ten za dalsi 2 tydny uz byl okamzite pozitivni 😀

lucienka28
22. pro 2014

No tak to bylo veselé 🙂 já si počkám do rána a zkusím test,ale myslím že se mi to ještě neukáže ikybych byla,MS mám očekávanou až kolem 5.ledna 😖

roseofnight
22. pro 2014

S manželem se sice nesnažíme, ale těhotenství je možné - teď mám tři dny tlak v podbřišku a pálí mě žáha (nikdy na to netrpím).... měla jste to tak některá?

ronyx
26. pro 2014

@lucienka28 Něco málo by se už ukázat mohlo,já čekám ms taky tak nějak a dneska jsme s přítelem oběvili malilinkatého dušíka 🙂 tak snad jsme oba neměli vidiny 🙂 snažíme se teprve první měsíc,u prvního dítětě to vyšlo na první pokus,tak kdo ví,třeba to výjde znova 🙂 Navíc mám už pár dní po ránu žaludek pěkně na vodě a píchání v podbřišku

nonacek
27. pro 2014

tak ja mela příznaky tehu .... od ovulace me bolel podbřišek jako před ovulkou.. a 9 den duch na tt.😉😉

ronyx
28. pro 2014

Tak nám dušík krásně sílí,už jde vidět i na první pohled 🙂 zítra zase zkusím testnout,jestli nám sílí.I když mám malinko strach.Dneska jsem si na spodním prádle všimla růžového výtoku. Ms bych měla dostat až kolem toho 1.1 . U prvního jsem to nezažila,tak jsem se trošku lekla.Někde jsem četla,že to může být právě příznak těhu,když se vajíčko zavrtává.Tak doufám,že je to právě to

lucienka28
5. led 2015

ronyx - Tak to moc gratuluji !!!! 🙂 mě začala pálit žáha asi před třemi dny a nikdy na to netrpím, tak nevím, spíš abych to neměla vsugerované 🙂 Každopádně dám pak hned vědět, a co se týče toho výtoku tak je to normální jak se hnízdí to vajíčko a pak i po sexu je to běžné ;)

ronyx
5. led 2015

@lucienka28 Ahojík,děkuju,tak mrška samozřejmě nedorazila a testík ze včerejška vypadá takto 🙂 .Takže teď už jen hurááá k doktorovi,snad bude vše jak má být. A co ty? Zadařilo se? Nebo se snažíte?

matra
6. led 2015

18.12. začatek poslední mršky
1.1. ovu a sexík
2.1. naružovělé špinění při utírání na WC
3.1. bolesti hlavy na které netrpím a od dalšího dne bolesti podbřišku
a od večera 5.1.bolest a napětí v prsou, ty jsou dneska od rána pořád a podbřišek také stále pobolívá

15.1. bych měla dostat menzes, tak uvidíme...

takže jsem zvědavá co z toho bude, či nebude 🙂

lucienka28
6. led 2015

ronyx tak to je parádička :D tak držím pěsti ať je vše v pořádku jako že bude určitě ;) no já se teď koukala na výpočet plodných dnů a zjistila jsem že jsem v neděli měla dostat menzes a pak jedině dnes kdyby byl cyklus 30 dní, nemám to až tak pravidelné, každopádně pokud dneska nic tak zítra zkusím testík :D

lucienka28
6. led 2015

@matra já teda nemám přímo napětí v prsou ale asi tři dny zpátky mě hrozně bolely bradavky a nevim z čeho, přikládala jsem to špatné podprsence tak uvidíme ;)

janagm
6. led 2015

@lucienka28 taky jsem to prisuzovala nove podprsence a ejhle dve carky na testu.

matra
6. led 2015

mě nebolí bradavky, ale mám pocit jako by se mi nalévaly prsa :D A intuice mi hlásí, že dálnici na testu mám asi očekávat :D

lucienka28
6. led 2015

No js jsem si udelala odpoledne test a byl negativni, tak nevim..kazdopadne jsem mela.dostat menzes ktera se zatim nedostavila,ale podle.toho jak me.boli zada a bricho by mohla rano,takze uvidime....pri prvnim to bylo jednodussi 😀

ronyx
7. led 2015

@lucienka28 Ahojík,díky za podporu.Snad to do toho 14.1 vydržím 😀 U mě to bylo u obou těhu stejné,hned první měsíc snažení se zadařilo. 🙂 Tak přeju hodně štěstí a ať brzy najdeš // 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru