Prvotní příznaky těhotenství. Pociťovaly jste ihned?

lendyy
14. kvě 2007

Zdravím všechny těhulky a nastávající maminy!
Zadala jsem toto téma, neboť by mě zajímalo, zda jste na sobě pociťovali nějaké změny od "prvopočátku", ještě než jste třeba začali testovat.
A tak všelijak. [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | Prostě veškeré změny]].
Pište maminy!!!

lucienka28
7. led 2015

@ronyx Dekuju moc 🙂 dnesni ranni test take negativni,tak ja nevim 😀 pockam jeste do pondeli a uvidime 😀 asi v tele zustalo jeste trochu bordelu z antikoncepce 😉

lucienka28
8. led 2015

Tak holky prosim o radu...4.12. Jsem vysadila antikoncepci, 7. Se dostavila mrcha.Plodne.dny jsem mela 22-26.12 a ted jsem mela dostat mrchu v nedeli max utery,ktera se nedostavila.Testy jsou negativni,a vcera vecer jsem omdlela-tomu asi napomohla horka sprcha jinak nevim...nikdy jsem nemela problem s nepravidelnosti cyklu i pred antikoncepci tak i pri ni...bricho me poboliva a boli v krizi jako bych to mela dostat,prsa pobolivaji ale nic hrozneho...nemela.jste nektera takove zkusenosti? ☹

ronyx
8. led 2015

@lucienka28 Ahojík,tak teda s tímhle zkušenosti nemám 😒 Každopádně bych počkala ještě pár dní,zkoušela ob den testovat a pokud se mrcha nedostaví ani za týden určitě bych zavolala na gyndu a obědnala se.

lucienka28
8. led 2015

@ronyx Ahojky, dekuju za zpravu 🙂 jsem.z toho prave trochu zmatena,po tom vcerejsku me.jeste trochu duni hlava ale jde to...Zkusim test v sobotu a pak kdyztak v pondeli a ve stredu vyrazim na.gyndu radsi... 😒

lucienka28
12. led 2015

@ronyx Tak i já mám krásnou zprávu 🙂

ronyx
12. led 2015

@lucienka28 Ahojík,tak to gratuluju, To je super 🙂 Přeji ať jen sílí a vše je v pořádku

lucienka28
12. led 2015

@ronyx Dekuju moc 🙂 necekala jsem ze by to slo tak rychle 🙂

zelenazaba
23. únor 2015

Ahoj holky. Už druhý den mě děsně bolí prsa. Dřív mě párkrát jen tak pobolívala pře MS. Teď je to děs. Musím na to celej den myslet ☹ udělala jsem si test a nic! Tak nevím jestli nějak plašit nebo ne. Antikoncepci jsem po cca 10 letech vysadila v prosinci 2014. Teploty ani ovu. nehlídám,nepočítám. Tak nevím. Jen mě ta bolest vyděsila.

petapepa
27. únor 2015

Zdravím všechny snažilky a prosím o radu.....v říjnu 2014 jsem samovolně potratila v 7tt těhu ( po 2 letech snažení), hrůza.....každopádně jsem celou tu věc nějak vytěsnila z hlavy a už si nevzpomínám na první příznaky. Dnes jsem asi 8 den po možném oplodnění ( ovu pozoruju dle hlenu, prvně tažný, čirý a po ovu mlečný, netažný) a celé dopoledne mě tlačilo a jemně píchalo na pravé straně a celé odpoledne mám hodně hustý, ale opravdu hodně hustý, čirý, velmi tažný hlen....měla jste některý z vás takové příznaky??? Děkuji za odpověd 😀

lzii
26. bře 2015

Zdravím holky,
s přitelem se snažíme sice chvilicku ,ale mrška stále nedorazila. Moje MS je nepravidelná má různou odchylku nejdéle věak byla 10dní, a dnes je to 11 dni a nic... dělala jsem si tehu test ale negativni. Mám zvětšené prsa, citlive na pohmat hlavně bradavky, mám chut na česnekové věci -omáčky, pomazanky- vsude ho cpu, mám trošku vetší břicho ,ale váhu pořád stejnou...
Co si o tom myslíte ?? Ke gynekoložce jsem objednana až za týden...Moc si s přitelem přejeme mimi 🙂
Díky.

lucydee
7. črc 2015

Ahoj holky,potrebuju se zeptat jestli jste nektera nemela treba takovou nevolnost a pocit hladu ze vas to vzbudilo brzy ráno.Děkuju 🙂

kamilka90
25. zář 2015

Ahoj holky emoticonpotřebuji názor a zkušenosti 🙂 ovulace 11dc, 18–19dc růžový výtok, jen torchu ( po zatlačení na wc 🤐 ), ted jsem 24dc a začala jsem pěkně cítit podbřišek. Měla jste to některá na začátku těhu?

skyvik
25. zář 2015

@lucydee Ja jsem vstavala v noci snad cele tehotenstvi na jidlo, jak mi bylo spatne z hladu 🙂 Jinak tehotenstvi jsem poprve zaznamenala snad uz 5. den od oplodneni, nasucho jsem se davila. Po tydnu uz to preslo na pravidelne ranni zvraceni asi do 18.tydne.. a u porodu taky 🙂

marticka28
21. bře 2016

@sankyb ahoj tak jak si dopadla taky mamobavu abych nebyla tehotna taky sem po sterilizaci pred 6 mesicema a mela me menzes prijit vcera a porad nic mam uz stoho nervy na pochodu tak me reknete jestly je to mozne byt opet tehu

vitr
1. kvě 2016

Ahojte. Mam dotaz. Mela jsem čtyři dny zpoždění pravidelné MS, test negativní. Od včerejška špiním, jen na papíru růžova krev ale i kousky maličké. ..Cítím se divně, dny abstinence MS byly jako kdybych to měla, silná únava. Vim, že na test bylo brzy ale tim, že jsem trošku začala krvácet ale je to jako bych to skoro neměla je možné ze jsem těhotná? Mám tlak v podbřišku už týden, cítím se divně. Nedá mi to a porad na to myslím. ♡Děkuji za rady.

martisek11
3. kvě 2016

já myslím, že po 4dnech zpoždění by test už ukázal //čárky, mě ukázal den před menses..ale naděje ještě být může 😉

maxinkaa
3. kvě 2016

Měli jsme výročí, udělala jsme naši oblíbenou čínu, dala ji na talíř a ani neochutnala, nějak se mi do toho nechtělo 🙂 První 3 měsíce jsem trpěla nechutenstvím, zhubla 6kg, úplně stejné jako u první dcery 😉 Jo a nemůžu doteď krájet syrové maso.

vitr
5. kvě 2016

@martisek11 MS jsem měla jen den a půl, a už nic...Ale třetí test ukázal zase negativně. Takže to vypustím z hlavy a uvidím k dalšímu cyklu, rovněž přihlížím k negativnímu závěru...škoda..příště to určitě bude 🙂 díky za odpověd. Ahojky

timonek
5. kvě 2016

já jsem pociťovala příznaky jen, když jsem si je vsugerovala, když jsem skutečně otěhotněla, nepoznala jsem na sobě lautr nic 🙂, cítila jsem bolesti jako při menstruaci.

englerova14
5. kvě 2016

Ahoj děvčata, jsem dnes 7DPO/DC 25/, a již druhým dnem jsem úplně grogy, dnes jsem dokonce dopoledne na chvilku dřímla při sledování pohádky se synem, ráno se mi houpal žaludek a dnes bulím kvůli blbinkám. Se synem jsem žádné těhu známky,kromě bříška neměla. Je možné mít takto brzy příznaky?

englerova14
5. kvě 2016

@englerova14 plus tedy ještě dva dny nezvykle silný výtok, takový jsem mívala v těhotenství, mykóza to není..

barcci85
5. kvě 2016

Já je cítila každý měsíc a kupodivu vždy přišla MS... 🙂. V měsíc, kdy jsem necítila nic, jsem zjistila že jsem těhotná 🙂)). Takže asi tak.

englerova14
5. kvě 2016

Taky si říkám, že už asi blbnu🙂 každopádně jisté tu bude tak jako tak až na koncy cyklu.

englerova14
5. kvě 2016

@englerova14 konci😀

viktorka124
6. kvě 2016

Ahojte ženušky, aká je podľa vás šanca že som otehotnela 2 dní pred ovulkou? Je to možné? Veľmi by som si to priala..počas ovulacie bol priateľ odcestovaný...a kedy by mi mohol test ukázať ako na tom som ? 🙂

clea89
9. čer 2016

ahoj holky, tak se směju..všude píšou a říkají, že maminka je v prvních týdnech těhu unavená a já to mám naopak..Večer se mi nechce usnout a vzbudím se třeba ve 3 ráno a do půl šesté - kdy vstávám do práce - jsem vzhůru, koukám do stropu a přemýšlím o blbostech 😀

bambinotka
9. čer 2016

@viktorka124 možné to je velmi dobře, protože spermie dokáží v ženě přežít i několik dní, tedy si mohou na dozrávající vajíčko počkat.

petulibiii
15. čer 2016

Holky, mam tyden po ovulaci..a mam tlaky a takove lechtani v podbřišku..je mozne uhnízdění???mam to tak uz druhý den..na test je brzy to ja vim ;( chjooo to čekání...

nikca15
29. črc 2016

Dobrý den můžete mi někdo poradit? Beru antikoncepci (ebelia) a dostala jsem to o 8 dní dříve. Jsem těhotná?

marienkah00000
16. srp 2016

Ahoj i Ja se pridam, ja uz teda pozitivni test jednoi driv mela bohuzel to nevyslo. Podl.MS jsem mela 29.7,3.8 jsme spolu s pritelem spali dva dny pred Ovu mam tyden do dalsi MS ale mam napjate prsa i bricho, caste moceni, casta unava, nechut k jidlu avse mi srdi.Dnes mi test nevysel.myslite,ze se mohlo zadarit? Prece jen tyden do MS a tyden po ovulaci uz by to mel test ukazat, ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru