Prvotní příznaky těhotenství. Pociťovaly jste ihned?

lendyy
14. kvě 2007

Zdravím všechny těhulky a nastávající maminy!
Zadala jsem toto téma, neboť by mě zajímalo, zda jste na sobě pociťovali nějaké změny od "prvopočátku", ještě než jste třeba začali testovat.
A tak všelijak. [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | Prostě veškeré změny]].
Pište maminy!!!

sylvinka
22. kvě 2007

Jdu se koukat na televizi a spát. Ráno vstávám a špatně spím 😒
Přeju hezký večer všem.

ivetak
24. kvě 2007

prdecek:dlouho jsem tady nebyla, tak jsem si až teď všimla, žes reagovala na můj problém.Pořád jsem to nedostala a v pondělí mě čeká gyn.tak budu chytřejší.Ještě zvažuji, jestli si před tím udělat test, ale bojím se, že bude zase neg. a já zklamaná. ☹ Navíc mě poslední dobou bývá nějak šoufl, ale nevím jestli to už není psychika.Pokud se potvrdí, že jsem těhotná, tak nevím, kdy teda věřit testům?No, uvidíme v pondělí.Všem těhulkám moc gratuluji!A snažilkám přeji brzy //.

prdecek
25. kvě 2007

ahojky Ivetak: já sem Ti dnes odpověděla na ten mail. Nestíhám sledovat diskuze. No já du taky v pondělí k doktorce a je mi taky divně až špatně a mám pořád divnou chuť v puse. Včera mě bolelo břicho jako bych to měla dostat, ale nic, naštěstí!!!už aby bylo pondělí!!! dneska jedu na víkend k příteli, tak tu nebudu, ale klidně mi piš maily a já Ti na ně v neděli odpovím!!! zatím pa a drž se!

petula1985
16. črc 2007

Ahojky holky, dnes mám třetí den zpoždění MS. Včera jsem si dělala Mamatest a byl negativní. Antikoncepci jsem vysadila v březnu 07. Myslíte si, že bych měla testovat dále_???? 🙂

krista
16. črc 2007

Petula1985 určitě se testuj dál, dokud neni mrcha, naděje pořád je 😉

marinka
16. črc 2007

petule, počkej dva dny a testík zopakuj. Ovu mohla být později, a proto se // nemusí objevit hned po vynechání..Držím palce!

janinininka
16. črc 2007

Já si taky myslím, testuj, nevzdávej se, třeba jsi na začátku a ještě to není vidět!! 😉

petula1985
16. črc 2007

Děkuji všem za váš názor. Ano počkám a budu dělat dále testíky. Moc bych si mimčo přála 🙂

macc
16. črc 2007

to je hrozné to čekání holky co ? 😒 když jeden neví na čem je 😎 ...

petula1985
16. črc 2007

macc : Ahojky jak se vede??? Tak co tvé testíky??????

macc
17. črc 2007

petulo ahojda, nevydržela jsem do čtvrtka a testla už dnes večer a nic z toho 😠 😖 ☹ chjo, takže čekám, kdy teplotky klesnou 😖
tobě držím palečky, ať ti to vyjde na // 😉 🙂 😵

lussi
18. črc 2007

macc to ale ještě nic neznamená ne? Nebo ano? ☹

petula1985
18. črc 2007

Ahojky holky, musím Vám sdělit, že dnes ráno jsem ti dělala další testík a vyšli mi dvě //, jsem moc šťastná a přeji Vám to taky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lussi
18. črc 2007

gratulujíííííííííííííííí! To je super, další těhulka 🙂

jity.d
18. črc 2007

Ahojky Peťuli: moc moc moc gratuluji 😉

petula1985
18. črc 2007

Děkuji Všem,jste moc hodný. Koukala jsem ráno jako blázen, když mi vyšli dvě //, ta druhé je ještě slabší, ale prostě tam je. Každou chvéli jím, občas bolí záda a prsa mám napjatá (ale to vše k tomu patří) a co vy holky a testíky???????? 🙂

lussi
18. črc 2007

mě čeká testování v úterý, jestli nepřijde do té doby mrcha 😀 Kdy jdeš na ultrazvuk?

petula1985
18. črc 2007

lussi : příští týden jdu k doktorce, vezme mi i krev a počkám si na výsledky

lussi
19. črc 2007

petulo tak pak dej vědět 😉

hancam
19. črc 2007

Milé snažilky,
mám problém s mamatestem. Já mám menstruaci hodně nepravidelnou, ale očekávám ji zhruba v neděli. Samozřejmě jsem to nevydržela a udělala si mamatest v úterý a byl negativní. Dnes ráno jsem si dělala mamatest comfort a tam se objevily //. Ta jedna je hodně slaboučká.
Jaké máte s testy zkušenosti? Setkaly jste se s pozitivním výsledkem, ale přitom jste těhu nebyly?
Díky

verunka19
19. črc 2007

ahojky holky jsem tady poprve dělala jsem si ted test a vyšly mi dvě čarky 🙂

petula1985
19. črc 2007

verunka 19 : Tak to graluluji tak to jsi těhulka jako já, mě vyšli taky dvě //. A jaké máš příznaky 🙂

verunka19
19. črc 2007

petula1985:Děkuju za gratulaci,ale nejsem si jista dělala jsem si dva testy jeden vysel pozitivni a druhej negativni,nejsem si ještě jista.Příznaky mam bolijou mě prsa a zvracim po ranu a 14dní mam už zpoždění 🙂

ivanahubackova
19. črc 2007

AHojte, chci se zeptat, jestli jste některá z vás otěhotněla přes prášky????díky

marinka
19. črc 2007

hanco, mamatest si holky pochvalují, ale už jsem čelta i příspěvek, kdy byla holka těhu, ostatní testy jí vycházely pozitivní a mamatest negativní. Být tebou, tak bych zkusila udělat test úplně jiné značky, mně se osvědčil z těch levných Best 2, ten mi ukázal // už 2 dny před MS.
Pokud test použiješ správně (tzn., že se výsledek objeví do limitu nebo mírně po) a čárka je viditelná, pak by jsi měla být těhu. Spíš se to stává naopak, že je test negativní a jsi těhulka..

macc
19. črc 2007

ivanahuuu: 🙂 já nikoho takového neznám, ale říkala mi jedna dr., že její kamarádce se to stalo 😎

marca22
1. pro 2010

Myslíte že by se první příznaky mohly objevit třeba 5 dní po ovulaci? Při stimulaci na ivf se mi nejspíš 2 vajíčka uvolnila dřív,potom už tam byly jen malý,tak se to zrušilo. Ale dnes je mi dost mizerně,myslim na zvracení od tý doby co jsem vstala,ale třeba na mě jen něco leze 😒

lifinka
1. pro 2010

marca22, tak já měla ovulaci v úterý min. týden a od pátku mě začlo bodat v podbřišku a prsa mám citlivější a v neděli mi začal bílý výtok nic hroznýho, a včera mi bylo na zvracení, ale nezvracela jsem, ale už jsem byla nad mísou 😀 .Takže u každýho je to jinak, ale uvidíš, však na test je ještě brzy.

lifinka
1. pro 2010

jo a těhu test mám strašně slabou druhou čárku takovýho ducha, ale na závěry je opravdu brzy 😉

marca22
1. pro 2010

@lifinka to je fakt,test bych si zatim ani nedelala,pockam na mrchu a uvidime,ale diky 😉 a přeju //

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru