Prvotní příznaky těhotenství. Pociťovaly jste ihned?

lendyy
14. kvě 2007

Zdravím všechny těhulky a nastávající maminy!
Zadala jsem toto téma, neboť by mě zajímalo, zda jste na sobě pociťovali nějaké změny od "prvopočátku", ještě než jste třeba začali testovat.
A tak všelijak. [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | Prostě veškeré změny]].
Pište maminy!!!

ammalka
15. kvě 2007

PŘÁLA BYCH TI TĚHU!!!! Moc! Určitě to vyjde, a když ne teď tak přiště. Já to teď opravdu nečekala, prostě jsem si jen tak udělala test ráno, jukla jsem na něj a zbarvovala se jen jedna čárka. Tak říkám - holt nic. Jenže večer jsem se na proužek znova podívala a oni tam byly //! Hrozně mě to překvapilo. Zatím jsem testovala jen jednou, takže ani těhu zatím být nemusím, ale naděje svitla 😀

lendyy
autor
15. kvě 2007

Ammalka - můžu vědět, kolik roků je tobě?
Víš, prostě ve mně asi fakt začali tikat ty biologickejšn hodiny.
Všichni okolo mě jsou těchu nebo už mají prcka a tak to v nás s přítelem tak nějak uzrálo, že bychom mohli začít taky.
Docela mě zarazilo, když mi pan doktor sdělil, že jsem ještě relativně mladá 😀
Ale za 4 roky 30 na krku 😠
Já vím, že do té doby můžu mít třeba i 2 děti, ale taky nemusím mít žádný.
A roky utíkaj strašně rychle - a každýmu se to na první pokud nepovede - že? 😒
Tak prostě není na co čekat.
Teď se s vámi na chvíli rozloučím. Pisinkuji z práce a musím opustit pole své působnosti - takže sem juknu až tak kolem oběda.
Zatím pa holky.

reruna
15. kvě 2007

Ahoj, mně bylo jako bych měla dostat menstruaci, která pořád nepřicházela - takže pupínky na obličeji, bolest v podbřišku, průjem, bolestivá prsa - to jediné bylo trochu neobvyklé. Cítila jsem se divně, vzpomínám si, že mi pořád šrotovalo v hlavě: "NĚCO je JINAK". Podvědomě jsem si říkala, co kdyby ... a bylo to ono 🙂

reruna
15. kvě 2007

Lendyy, mi jsme se s manželem snažili od mých 25 a povedlo se teprve letos, už je mi 29. Přeju Vám, ať Vám to vyjde co nejdřív a rozhodně na nic nečekejte. Jestli máš pocit, že mimčo chceš a přítel taky, tak se do toho pus´tte, přeju hodně štěstí 🙂

lendyy
autor
15. kvě 2007

Čauvec "reruna"
tak to Vám teda blahopřeju. A zda se tě můžu "soukromě" zeptat. To jste to ty 4roky nechávali taky pouze na přírodě, nebo pomohli doktoři.
Zatím páčko!

lendyy
autor
15. kvě 2007

Můžu se Vás "už těhulek" zeptat, kolikátý den po vynechání menstruace jste testovali? (od kdy to má nějaký význam?)
Já to asi do konce týdne nevydržím 😀
Ale dřív to nemá asi smysl,co? ☹

ammalka
15. kvě 2007

Lendyy, já bych to testla hned první den po vynechání menstruace, to jsem také udělala a udělala se mi právě jedna silná vínová čárka a jedna slabší, holky psali, že po 2 dnech mám zkusit znova, tak jsem se testíkama zásobila a budeme s miláčkem testovat 😀

lendyy
autor
15. kvě 2007

Tak to znamená - do soboty čekat. Se asi picnu 😀
Jen doufám, že mě mrška nepředžene ☹
Zatím páčko kočky 😵

markeeta
15. kvě 2007

Na me to muj manzel poznal drive, nez ja na sobe. Pred menstruaci jsem dostala plisen, muj prvni gyne problem v zivote. Potom jsem zacala pocitovat casto paleni zahy. Zvetsovala se mi prsa a prsni bradavky. Nakonec to manzel nevydrzel a sel koupit tehotensky test do lekarny. Byl pozitivni. Cele tehotenstvi probiha bez komplikaci a citim se skvele. Akorat me pali zaha v dobe ocekavane menstruace, ale za celou dobu tehotenstvi jsem ani nezvracela. Ted jsme v 29. tydnu. Vlastne zvracela jsem dvakrat, kdyz jsem si cistila zuby. Potom jsem zjistila, ze jsem precitlivela na fluor. Pouzivam pastu bez fluoru a uz nikdy nemam nutkani na zvraceni pri cisteni zubu.

bel
16. kvě 2007

Ahojky holky, mám asi pitomej dotaz... Ale zkouším zjistit, jestli se to taky některé stalo... Může se měnit kvalita děložního hlenu i bez ovulace? Na ovutestu se mi nic nezobrazilo, ale hlen se mění. ☹ Tak jsem z toho docela zmatená a nevím podle čeho se řídit... 😢

katarina82
16. kvě 2007

bel, s ovutesty to není tak lehké, aby jsi viděla //, tak musíš vystihnout tu správnou dobu. Já to kombinovala s měřením teploty a tím pádem to bylo jisté.

bel
17. kvě 2007

katarina82 ahojky, no já to zkouším už od 10.5. a pořád se mi tam ukazovala slabolinkatá čárka a 12. se mi ukázala relativně nejsilnější čárka ze všech, ale stejnak to bylo slabší než ta testovací a dneska se mi neukázala už žádná... Takže to je vlastně k ničemu, když se to testuje obtížně... ☹ No uvidíme za týden, ale asi z toho zase nic nebude... 😒

ivetak
18. kvě 2007

Ahoj všem!
Mám dotaz: mám asi 16dní zpoždění mens.Myslíte si, že bych mohla být těhotná, když mě 4.,7. a 10.den po vynechání vyšly testy negativní?Nevím, co si o tom myslet.Nějaké zvláštní příznaky taky nemám.Jen občas pobolívání v podbříšku a únava.Mans.jsem měla pravidelnou.Chtěla bych být těhotná, ale ty testy mě zaráží. ☹

prdecek
22. kvě 2007

ivetak: ahojky, mám to úplně stejný jako ty!!! matka se ptala doktorky a ta jí řekla, že i když těhu testy jsou negativní tak těhu být můžeš. já du 28.5. k doktorce tak uvidíme.

sylvinka
22. kvě 2007

Ahoj holky,

těhotná být můžeš, si myslím. Jsem toho živoucí příklad 🙂
MS měla přjít 30.4. nepřišla, testy byly deset dní negativní, pak jsem šla k doktorce a ta mi píchla vyvolávačku. Nedalo mi to a šestý den jsem udělala test a byla tam slabá druhá. Ta rostla. Dnes čerstvě to má potvrzeno HCG roste a já jsem těhotná.

pavlina05
22. kvě 2007

sylvinka • tak to hcg ti roste???? Jsem ráda za tebe!!! 😀
No, a ty jsi se tak bála!!! Hurááááááááááááá. Já jdu na krev zítra. 🙂

prdecek
22. kvě 2007

tak to by bylo fajn, kdybych to měla taky tak...

sylvinka
22. kvě 2007

Já to totiž ani tak neplánovala ařekla jsem příteli, že den před MS to nevadí 😀
A muselo to být poprvé v životě, kdy se mi zpozdila ovulace a protáhl cyklus.
A je to!!!
Myslím, že to tak mělo být a jsem strašně ráda 🙂

prdecek
22. kvě 2007

whow...no třeba jsem na tom stejně, jak píšeš.

sylvinka
22. kvě 2007

Je to určitě možné 🙂
Věřím, že všechny ty grafy fungují, ale u mě to bylo zkrátka jinak 😉
Držím pěsti 🙂

prdecek
22. kvě 2007

Díky.

marinka
22. kvě 2007

Sylvi, a už jsi tu radostnou novinku oznámila doma?

sylvinka
22. kvě 2007

Ne, je to tajemství

marinka
22. kvě 2007

"Ahoj Sylvo, tady Petr Cuha (píšu od mojí manželky 🙂.. Tak to je bomba, Jindra bude určitě v šoku, já jsem taky, mám z toho obrovskou radost! Chtěl jsem hned gratulovat Jindrovi, ale pak jsem si uvědomil, že to možná ještě neví, tak ještě štěstí, že jsem se udržel a nevolal jsem mu 🙂 Budou to sice muka, ale vydržím to a neboj, nic mu neřeknu. Tak se opatruj a těš se!

marinka
22. kvě 2007

Jinak Sylvi, já za sebe taky gratuluju!! 🙂 Nás zítra čeká rozluštění, jestli čekáme holčičku, nebo chlapečka 🙂

sylvinka
22. kvě 2007

Já věděla, že to praskne brzo - je to dnes novinka (dnes uplně, ale dnes snad potvrzeno, že vše v pořádku), takže prosím mlčet, mlčet, mlčet.
Jindra to ví už týden 🙂

sylvinka
22. kvě 2007

Jinak Jindra o vás na koníkovi taky už ví nějaký čas 🙂

marinka
22. kvě 2007

Peťa mi říkal, že si dělali srandu, na jaké stránky chodíme 🙂 Ale já jsem vůbec nevěděla, že tu taky chodíš. Já jsem většinou jenom v naší diskusi říjen/október a ostatní moc nesleduju 🙂 Je to super překvápko! A budete plánovat svatbičku, než se mimčo narodí, nebo až potom?

sylvinka
22. kvě 2007

Jak říkám, je to natolik čerstvé, že se potřebujeme vzpamatovat a pořešit jiné věci, pak možná svatbu

marinka
22. kvě 2007

Však jo, teď si to hlavně užívej, je to krásný pocit! Navíc, když tě mimčo tak napínalo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru