Ráno mě polívá horko, mám průjem. Jsem těhotná?

kacka1992
24. kvě 2012

Ahoj holky mam mensi dotaz mela jsem telisko ale prisli mi na to ze mi ho zandaly spatne a vyndali mi ho. asi po roce ted jsme bez telíska a samozdrejme s pritelem spolu spíme ale já nevim delam si naky testy ale vzdycky vyjdou negativny a ted me uz asi 2-3 den me vzdycky rano poliva horko a mam prujem já nevim jestli si mam zase udelat test nebo mela naka maminka takovydle stavy rano? jako není mi nak spatne je mi asi jasny ze mi doporucite abych zasla na gyndu ale já nevim.

ennie22
24. kvě 2012

@kacka1992 ahoj, určitě pokud si seš vědoma možnosti , že bys mohla být těhotná ,,pokud si měla sex nechráněný tak si test udělej...to co popisuješ můžou být příznaky nebo si to jednoduše nevědomky vsugeruješ

kacka1992
autor
25. kvě 2012

aha já jsem si delala uz dva testy asi pred tydnem.. a byly negativni

kacka1992
autor
25. kvě 2012

@ennie22 já nevim jestli si mam udelat test znovu ale asi nejstoprocenjtnejsi bude kdyz si zajdu na gyndu

ennie22
25. kvě 2012

pokud si těhotná chvilku tak se to ani nemuselo ukázat,,hladina hcg ješte nemusí být taková aby to test ukázal,,skus třeba v neděli test a pak kdyžtak za doktorkou 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru