Rozdílné výsledky těhotenských testů

dudek
1. srp 2009

Chci se zeptat na zkušensoti. Jsem po IVF na mamatestu od 6 dne po ET každý den sílící čárka, včera už dokonce velmi výrazná. Hmm jenže mamatesty došly a v lékárně neměli nic jiného než best2 a na tom je z dnešní ranní moči druhá // jen slabá. Je to možné když se jedná o testy se stejnou citlivostí nebo to může znamenat nějaký problém? Bojím se aby bojovníček nepřestal bojovat. Díky

marinka
1. srp 2009

dudek, já jsem taky testovala Mamatestem i Bestem 2 a na Bestu byly vždy mnohem méně výraznější čárka, než na Mamatestu, i když jsem testovala ve stejný den 😉 Ten Best ty čárky prostě dělá světlejší, ale nic špatného to neznamená, neboj! 😉 Držím palečky!! 😵

dudek
autor
1. srp 2009

Ufaa mi spad kámen ze srdce. Díky. Best už nikdy 🙂 ty nervy s tím. Eště že ty diskuze jsou a člověk se může zeptat
Díky

marinka
1. srp 2009

Mrkni, to jsou ty moje testy. Spodní Mamatest je focený ve stejný den jako prostřední Best. A později byl ten rozdíl ještě výraznější, na Mamatestu už byly úplné tlustice a na Bestu furt taková slabší čárka: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

dudek
autor
1. srp 2009

Hmm tak to mám skoro stejný akorát ten Best mám zdá se malinko slabší, ale ta fotka může zkreslovat. To mě fakt uklidnilo. Takže závěr 😨) Best už nikdy 🙂

marketa137
1. srp 2009

Co vim tak nejspolehlivější je mamatest. neznam nikoho komu by se ukázaly // a nebyl těhu. oproti best2 je dost nespolehlivý. Nejlepší je testovat jen jednou značkou a pak je jistější jestli čárka sílí 🙂

katrin111
1. srp 2009

ahoj holky taky souhlasim ze mamatesty jsou nejlepsi..taky jsem zkusila ten best a taky me to znepokojilo takze jsem pak testila jen mamatestem 🙂

misicka455
1. srp 2009

Best testy nebrat 😀 😀 😀

johanka33
3. zář 2009

mamatest 1* je za dobrý peníz a ty darhé údajně spolehlivé - lepší mi přišly na nic včetně Best!!!!

sylvka
3. zář 2009

dudek,přesně to se mi taky stalo.mamatest čárky dvě a na bestu jen slaboučká,jak to dopadlo se podívej do alba 😀

mariv
3. zář 2009

Taky se pridavam, ze Besty nebrat! Mam uplne stejnou zkusenost! Mamatest je dobrej a dobry josu i takovy ty "teplomerovy" jak ja rikam, ty co se jen pocuraji 🙂 ale ty jsou bohuzel drazsi.. ale best2 fakt nebrat, ono uz od pohledu kvalita zadna....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru