Růžové špinění v 5. týdnu, co by to mohlo být?

besie
7. črc 2018

Chci se pozeptat..po utreni mam ruzove spineni na toaletnim papire jsem cca v 5tt,nevite co by to mohlo znamenat? Celkove jsem unavena jinak..

journals
7. črc 2018

@besie nemuze jit o zacatek menstruace? Co to muze a nemusi znamenat ti nikdo online nerekne...

calvac
7. črc 2018

@besie Tezko takto rici,ja tohle mela 9 tydnu,pak jsem brala Utrogestan. Muze to byt i menzes nebo uhnizdovani vajicka atd.

vendelinka08
7. črc 2018

@besie pokud to neni krvaceni..tak neplas. Kazdy doktor ti rekne ze na zacatku tehotenstvi je lehke spineni v poradku...je to vse prekrvene..a co se bude dit dal..to ti tady nikdo nerekne. Je to zacatek tehotenstvi...

lachtanice86
7. črc 2018

@besie začátek je buď a nebo.

priefi
7. črc 2018

@besie muze to byt hematom, prasknuta cevka atd. Hodne pij a jez vit C. Pokud dr.na utz bude videt mimco, predepise nejspis ascorutin a nejakou formu progesteronu. Pokud mimi nebude videt, objedna Te za par dnu znova. Bohuze muze se jednat i o to, ze vajicko nebylo ok a dojde k ukonceni.

moly001
7. črc 2018

@besie. Ano, jak píší holky výše. Začátek je buď a nebo...a vit.C je určitě dobrá volba, Ascorutinem se nic taky nezkazí, je i volně prodejný. Přeji ať je vše o.k:-)

ruzicka06
8. črc 2018

@besie Důvody mohou být různé, jak píši už holky výše. Já bych raději navštívila dr. ať máš klid, že jsi v pořádku, tím nic nepokazíš. Naopak Ti dr. může na to něco předepsat.

lenka253
8. črc 2018

Já ho také měla s vše ok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru