Růžový výtok a bolení v podbřišku v 7tt

kdvorakova76
3. lis 2014

Ahoj chci se zeptat už třetí den mám růžový výtok a bolest v podbříšku. Jsem těhotná už podruhé a u dcery jsem tohle vůbec neměla. Nevíte někdo co by to mohlo znamenat a jestli bych se měla nějak strachovat..? Minulý čtvrtek jsem byla na kontrole a dr.říkal,že je vše v pořádku. Děkuji předem za odpověď

ninikry
3. lis 2014

@kdvorakova76 Nemela bys touto dobou treba MS? Ja spinila a nic to nebylo...byt tebou skocim k dr, pro uklidneni 🙂

saphire
3. lis 2014

@kdvorakova76 Já byla s tím samým u doktora dnes, jsem na konci 8tt a od čtvrtka hnědorůžový výtok, dostala jsem utrogestan (na udržení těhotenství) a ascorutin (na zpevnění cévní stěny myslím) a neschopenku dokud se to nezlepší - shodli jsme se na tom, že je to ze stresu v práci, tak jsem si tu neschopenku radši vzala... Předtím jsem byla předminulý čtvrtek a taky bylo všechno ok. Rozhodně se ale nedivil, že jsem přišla a hned mě prohlédl i udělal utz. Musím říct že se mi udělalo líp už jenom tím, že vím, že je prcek ok... Takže za mě - určitě k zajít k dr, i když pokud neteče červená, tak to snad bude v pohodě...

kdvorakova76
autor
3. lis 2014

Zítra mám naplánováná tam skočit,mám doma 16měsíční holčičku tak se bojím,že je to i z toho,že se chce občas nechat nést :-/ tak doufám,že bude vše ok

anka.
3. lis 2014

@kdvorakova76 určitě zajdi k dr. Držím palce!

kdvorakova76
autor
5. lis 2014

Tak ten den co jsem psala příspěvěk..jsem skončila ještě na pohotovosti..žačala jsem krvácet ale naštěstí vše ok 🙂

pulpk
7. lis 2014

@kdvorakova76 Uf, tak hlavně, že to dobře dopadlo! Držím pěsti štěstí 🙂

michl1
8. lis 2014

Ja jsem u syna take spinila a to dost dlouho.Nakonec vse dopadlo ok.

kdvorakova76
autor
9. lis 2014

Jsem po revizi..ze středy na čtvrtek jsem začala krvácet tak jsem jela do nemocnice..udělaly mi ultrazvuk a bylo vše ok srdíčko bylo..za dvě hodiny se to zhoršilo..a než jsem znova dojela do nemocnice už bylo po všem..
:'(

michl1
10. lis 2014

@kdvorakova76 to je mi moc lito.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru