Selhal vam těhotenský test?

marguerite
7. kvě 2006

ahojky holky..už týden bych toměla dostat..ale testy říkají, že těhotná nejsem. Máte některá zkušnost, že to testy ukazovaly a steně jste byly těhotné? díííkes

snilek1
20. dub 2007

ahoj holky me test ukazal negativni a oritom uz jsem byla v tom a navic se mi potom jeste dostavila menses az ted po mesici se mi objevila slaboulinka carka a doktorka mi vcera potvrdila tehotenstvi.takze neni nic lepsiho nez dat na vlastni instinkt.priznaky mam az poslednich 14 dni.je mi 35 tak to mozna bude tim vekem nevim.kazdopadne kdyz se objevi ta 2 carka mas velkou nadeji drzim palecky

kachnik
20. dub 2007

snilek1, to je teda dobrý.. když normálně přijde MS a je ti špatně a pak si bereš prášky na bolest, přitom jsi zkoušela před i po testy a nic.. doufám, že to není taky můj případ.. 🙂 Tak držim palečky, a't je to vše ok.

syslik
20. dub 2007

Myslíte si,že je nějaká pravděpodobnost,že bych byla těhotná a test byl negativní? Moc tomu nevěřím.Nejhorší na tom je,že asi přesně nevím, kdy se mi menstruace měla objevit, protože díky nepravidelnosti si chodí, jak se jí zachce, takže ani nevím kolik dní mám zpoždění. Vím jen to, že nemít to od února je zřejmě problém. A příznaky těhu žádné. ☹

casia
24. dub 2007

Ahojda holky, preju pekne odpoledne. Tak jsem se dnes objednala na patek na gyndu a jsem vazne zvedava, jak to dopadne, mam 10 den od vynechani MS a za sebou cca 5 ruznych testu, vse nega, jen na jednom byla po delsi dobe velmi slaba carka, jinak mam vysazeno anti cca 6 mesicu, MS pravidelna jako hodinky, fakt uz si pripadam jak cvok, nevim co to bude, miminko bych chtela, je mi dobre, zadne bolesti, ani nechutenstvi, zadne bolesti ani jine zmeny, citim se dobre, mam z te navstevy strach, protoze me navic odesla gyn. do duchodu, tak jdu k novemu, je to chlap, rika se, ze jsou lepsi, ale nevim, taky mam strach co to krome tehu muze byt, cysta ci co....Diky predem za nazor..Casia

haninka
28. dub 2007

Ahoj Casia,
tak už jistě víš jak to dopadlo...co na to doktor?..Ja mam zatim 2. den od vynechani..a testy nega..Jeden jsem dokonce rozkuchala abych se dostala az k papírku 😅 ..a byl tam takový stín...no asi by ho nikdo jiný neviděl... 😅

Tak dej vědět 🙂

verculka
28. dub 2007

Ahoj holčiny, znám některé případy kdy byla mentruace a těhu test negativní a holčiny byli přitom těhu. Anebo naopak.
Pokud je menstruace nepravidelná je možné, že je někde nějaký problém a v tomto případě bych určitě zašla k lékaři!!!Protože to pro tělo není dobré. Ale pokud je menst pravidelná je možné, že i přesto, že těhu test je nagativní jste těhotné. Moc Vám držím palečky ať je vše ok 🙂

dandule1
29. dub 2007

ahoj holky,já jsem teď taky nějak zmatená těhu testem.Jedno dítko už teda mám a když jsem ho čekala,vůbec jsem žádné příznaky první týdny neměla a dokonce proběhla i slabá MS.Jenomže já jí měla slabou normálně a navíc silně nepravidelnou,tak jsem se tomu ani nijak nevěnovala a těhu zjistila při normální kontrole 😀
teď se teda o druhé snažíme vědomě....říkala jsem si,že testovat nebudu.Tulení bylo jen 14DC...ovulaci mám 17ctý den,tak to vidím dost nepravděpodobně 😒 ...ale,test jsem si samozřejmě koupila,jak jinak.Pani v lekárně mi objednala test ForYou Comfort.Na rozdíl od Mamatestu,Clearblue a ostatních-které mají citlivost 25mlU/ml(takže těhu opravdu zjistíte po vynechání MS),tak tenhle test má už citlivost 20mlU/ml.A dokonce v příbalovém letáku píší,že lze zjistit i hladinu hCG nižší.....
No tak mi to nedalo a test jsem dělala ve středu 9 DPO a měla jsem tam druhou,hodně slabou čárku-jenže já na něj koukla až po půl hodině,protože se mi tam hned nic neukázalo a pak mi to nedalo 😀
Další test,ten samý jsem dělal dneska ráno a čučela na něj pro jistotu pořád...druhá,zase ale hodně slabá tam byla cca po 7mi minutách 😒 Tak nevim,jestli bych byla těhu,měla by přeci čárka sílit každým dnem,jak stoupá hCG ne????? Máte s tím některá zkušenost....Jinak,vtipně to mám dostat na prvního máje, 😀 fakt romantika 😀

haninka
29. dub 2007

Ahoj Dandule,
já ti moc neporadím, v testech se nevyznam...nekolikrat mi ukazali i silnou 2. čárku a nic z toho nebylo...chce to prostě počkat a tak za týden to zkusit znovu... 🙂

Držím palce!

dandule1
30. dub 2007

haninko,dík...uvidím zítra.... 😖 Ale už mrchu cítím v zádech...

sylvka
1. kvě 2007

Ahoj,tak já se přidám.Vysadila jsem antikoncpci v prosinci.P"rvní MS dorazila s týdením spožděním,další s dvoutýdením spožděním.Tento měsíc měla přijít dvanáctého a nic.Břicho mě nebolí ale prsa dost silně asi měsíc.Navíc mám tušení,že se něco děje.No ALE dělala jsem si test a nic 😢 myslím si,že po třech týdnch by už něco ukázal,zítra jdu k doktorovi,myslíte že mám šanci na těhu? 😔 Dík.

casia
2. kvě 2007

Tak jsem po vysetreni, takze davam info 😉
No nic moc se nezmenilo, doktor byl v pohode, i kdyz starsi, takze stejne asi brzo pujde do duchodu...byl milej a celkove ordinace na me pusobila dobre, ze mam testy negativni mi rekl, ze nic nemusi znamenat, prohmatal me a vzal ster z cipku, rikal, ze to tak nepozna a objednal me na sono az na 7.5. v pondeli, zadnej odber a injekce, tu mi daji pry az po sonu, takze vim prdlacku a jsem na tom porad stejne, v nejistote. Mela jsem to dostat 13.4., takze uz docela dlouho, citim se dobre, nic me neboli, jsem nafoukla, ale nevim jestli z prip. tehu nebo, ze jsem to nedostala, posledni test jsem delala minuly ctvrtek a nega, zkusim zase zitra, no des bes..

krehlice
9. kvě 2007

Ahoj holky, tak já se také podělím o zážitek s těhotenským testem. Měla jsem slabší menstruaci v termínu . Po cca 4-5 dnech jsem začala špinit, protože je to u mne neobvyklé a proto že jsem se dočetla, že menstruace v době těhotenství je možná udělala jsem si test 2x. Byl pozitivní 2x. Zašla jsem tedy ke známé, která mi vzala krev a měla jsem výsledek testu HCG 22,4 IU/I.
Takže slabí pozitovní výsledek. To bylo jenom ze známosti. Tak tedy po 3 dnech mi můj gynekolog vzal krev oficiálně a výsledek je negativní. Protože beru Proveru a teď pozor, tyto léky vyvolávají prý falešný pozitivní test. Chápete jistě mé zdrcující zklamání.

megy
9. kvě 2007

Tak u mě to bylo asi tak.asi 8 DPO jsem lehce dva dny špinila, a 12,13,14DPO jsem měla pozitivní TT. Pak se to naráz vytratilo a přišla mrška. Takže nadšení taky žádné

konka
9. kvě 2007

ahojte, delala jsem si tri testy a vzdy vysla slabounka druha carka, ale az po delsi dobe, radovala jsem se uplne neskutecne a pak prislo tvrde zklamani, normalne jsem to dostala. ja uz se tak tesila na miminko a tohle mi vzalo vitr z plachet. takze se budu snazit dal, ale uz nebudu verit testem /stejne si je kupuju dal/ no jo no.. porad cekam, kdy se potvrdi pozitivni vysledek. a stale nic 😢

megy
9. kvě 2007

konka: já z toho byla taky rozčarovaná, ale rychle mě to přešlo. Ani nevím jak jsem to rychle vymazala, snad, že asi ještě nebyl vhodný čas

Holky nic si z toho nedělejte, však ono se nám to povede 😀

kim
9. kvě 2007

Megy, Konka:Je mi líto, že to nevyšlo, ale to je bohužel důsledek toho, že holky testují příliš brzo(nebyla jsem jiná!!!)K oplodnění dojde, ale vajíčko je odplaveno, stává se to dost často, akorát ta co netestuje hned den očekávané MS má tu výhodu, že na to vlastně nepřijde.Nelze o tomto mluvit jako o potratu, prostě se vajíčko neuchytí.Držím palce, protože další měsíc, to určitě vyjde 😉 a nechte trochu MS meškat než budete testovat!!!

konka
10. kvě 2007

kim, ale ona nejak meskat nechce ☹ no treba to bude tento mesic jine

inanda
2. říj 2007

Ahoj,jsem 11dní po umělém oplodnění 5dnůstarým embryem,takže asi 16 dní od ovulace,MS zatím nepřišly,ale vkládám si nějaké kapsle,aby se tam vajíčku lépe žilo a pozdrželo to MS.Dnes jsem si udělala test a čárky tam jsou dvě ,ale ta důležitá je světlejší.......Jak to vidíte kolegyně??????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru