Selhal vam těhotenský test?

marguerite
7. kvě 2006

ahojky holky..už týden bych toměla dostat..ale testy říkají, že těhotná nejsem. Máte některá zkušnost, že to testy ukazovaly a steně jste byly těhotné? díííkes

osibisa
26. črc 2006

Ahojte. Mě se test ukázal pozitivní až po 14dnech od vynechání. A to ještě slabě. Jsme myslela, že v dnešní době budou TT kvalitnější

z.lucie
26. črc 2006

Ahpj holky, i já čekám na další příležitost ke zkoušce testem. První jsem - jak jsem se dozvěděla od zkušenější - udělala špatně - asi. Čekala jsem na výsledek, objevila se ta první čárka (co znamená NE), a já dál nečekala. Prostě jsem při svém prvním testu trochu zazmatkovla. Pořád jsem to ale nedostala, takže čekám do pátku a jdu na další 😎 Doufám, že tentokrát to vyjde. Jak dlouho jste vy čekaly???

nesrine
27. črc 2006

No,já to taky za zázrak považuju. Dnes jsem byla u doktora,domluvili jsme se,že to teda zkusím...doktor už byl trošku optymističtější a to z důvodů,že já prostě nemám absolutně žádné problémy,řekl,že je to dost překvapující,já totiž nemám ani žádné těhotenské příznaky,prostě se cítím,jako obvykle a z toho byl doktor dost nadšen...jen,aby to prý vydrželo. Takže mám sice před sebou dlouhou cestu,snad to dobře dopadne,ale já jsem dost pověrčivá a říkám si,že všechno má svůj důvod a otěhotnět po tolika létech a ještě pár týdnů po svatbě...to už asi nebude jen tak. 😎

frantina
28. črc 2006

uz pet mesicu se snazime...ja si vzdy udelam test cca v dobe ocekavane MS, protoze to memuzu s nervama vydrzet...MS mam docela nepravidelnou, 28-33 dni. vzdy je tam jedna silna kontrolni carka a ta druha slaba taky, ale pak to vzdy dostanu!!!nerozumim tomu!!!jsem vzdy tehotna a ono se to neuchyti???nebo mam nejaky splaseny hormony???
podotykam, ze uz mam dve deti a vzdy jsem otehotnela hned

hankah
28. črc 2006

Frantina: tak teď jsi mě trochu zarzila☹ na MS čekám 4 den, uděla jsem test, první čárka silná pěkná, druhá slabounká - tak jsem si myslela, že na té intenzitě ze začátku tolik nezáleží☹ někdy mi přijde, že člověk vidí i to co někdy není. no tak musíme ještě počkat. no na rduhou stranu, už dvě dětičky máš, u nás je to horší☹

frantina
28. črc 2006

hankah:mam sice dva syny, ale tata nam tragicky zemrel...ted jsem se znovu vdala a muj novy manzel je bezdetny...sice ma me deti rad, ale ja vidim, jak moc by touzil po vlastnim...mozna je lepsi ty testy nedelat preventivne, ale az po delsi dobe od vynechani MS, zbytecne se pak stresujeme...ja jsem slysela, ze kolikrat dojde k oplodneni, ale neuchyti se to, mozna to je muj pripad...ale tvuj urcite ne! 4 dni od vynechani uz je dost!drzim palce

hankah
28. črc 2006

frantina: omlouvám se, to jsem netušila - bylo to ode mně netaktní!!!mě pomohlo měření BT - teda při tom prvním těhot., lékaři pak zjistili, že mám nějakou hormon.poruchu, nasadili prášky a řekli, že si jí měřit ani nemám, že to s těma práškama nefunguje............

frantina
28. črc 2006

hankah:neomlouvej se, nemohla jsi to tusit..taky se snazim zjistovat ruzne metody na urceni ovulace, to mereni a tak, asi to bude nutne, mozna uz jsem taky starsi(35) nez pri prvnich detech, kdy jsem otehotnela, ani nevim jak a kluci jsou po roce...
tak at ti to dobre dopadne, doufam, ze u tebe ty dve carky znamenaji to, co si prejes...loucim se, odjizdime s detma pod stan..

hankah
28. črc 2006

frantina: tak to je super🙂 užijte si pořádnou dovču - myslím, že nemyslet na to je ten nejlepší lék..........

p.s. 35 není tak hrozný věk na další mimi..........., mě bude za týden 32 a mám jen jedno nepovedené těhu............, takže hlavu vzůru!!!!

frantina
28. črc 2006

hankah: dik za podporu

makyna123
28. črc 2006

ahoj holky, myslíte, že ten TT by mohl pravdu ukázat už před tím než dostanu MS?? třeba týden před tím než to vůbec mám dostat??

marinka
30. črc 2006

makyna: Týden předtím je příliš dlouhá doba, to ti test nic neukáže. Hcg stoupá od 12 dne po ovulaci, takže kdybys byla příliš netrělivá, můžeš test už ten 12 DPO zkusit, ale spíš se ti ještě nic neukáže. Já bych počkala až tak na 16 DPO..

muf
30. črc 2006

já jsem zkoušela test týden po vynechání, takže bych radši počkala 🙂

lucika
17. dub 2007

Ahojte, chtěla bych vás poprosit o radu. V srpnu jsem vysadila HA a MS mi začala chodit za 28 (stejně jako s HA) – 33 dní. Prostě jak kdy. Poslední MS jsem měla dostat 8.4. (počítáno s 28 dny), ale jenom jsem slabounce špinila. Už se mi to tak jednou stalo a do týdne přišla normální MS. Ale tentokrát to po 2-3 dnech přešlo a MS se už nedostavila. Přišlo mi ale divné, že mám stále bolesti jako při MS – bolí mě v kříži. A bývá mi tak divně, občas se mi zatočí hlava. Tak jsem si v neděli 15.4. udělala test a byl negativní. Jenomže je mi pořád stejně, tak jak jsem se dnes ve 4 h ráno probudila na WC, tak jsem si udělala další test. Počkala jsem 5 minut a byl negativní. Jenomže když jsem pak za dvě hodiny vstávala do práce a podívala se na něj, tak tam byla slaboučká čárečka. A teď mi jde o to, jestli můžu po tak dlouhé době brát ten výsledek za směrodatný? Zajímavé na tom je, že ten první test jsem si taky schovala a je pořád čistý, tam se po delší době nic neukázalo…je možné, že je to tím, že je každý od jiného výrobce…Ve čtvrtek chci jít k MUDr. a poradit se, jestli to špinění mohla být MS nebo co dál. Ale ráno před tím si ještě raději udělám jeden test. Jo, ještě v návodu toho testu píšou akorát o tom, že pokud se po 6-ti minutách neukáže žádný proužek nebo jen testovací (to je ten ukazující těhu), tak se k výsledku nemá přihlížet. Ale mě se kontrolní – ten co vyskočí vždy – ukázal a ten testovací prostě později. Omlouvám se za dlouhý příspěvek, snad to není moc zmatené. Určitě mě pochopíte 😉 Vím, že se ve čtvrtek dozvím více, ale jsem docela napjatá 😅

marinka
17. dub 2007

Ahou Luci!
Ono se na těch testech sice píše, že se má výsledek objevit do 3-5 minut, ale já jsem dělala několik testů, když jsem byla těhu a vždy se mi ta druhá čárka zažala slaboulince rýsovat až po těch 5 minutách a pořádně výrazná byla třeba až za 20 minut. A to i v případě, že to potom už byly pořádné tlustice. Vždycky jsem myslela, že tam ta čárka musí prostě do 3 minut naskočit, ale já jsem to tak nikdy neměla, i když jsem měla hodně citlivý test a už vysoké hcg. Takže si myslím, že těhu být můžeš! Záleží i na tom, jak je ta čárka tlustá. Je vidět normálně na délku natažené ruky? Kdybys měla možnost test vyfotit a dát sem fotečku, tak bych určitě poznala, jestli je to těhu čárka, nebo planý poplach.. V každém případě se ale objednej k dr. a ještě test zopakuj tak za 2, za 3 dny. Čárka už musí být silnější!

luuciee83
17. dub 2007

ahoj Luci, jak už psala Marinka, tak pokud se Ti objevila druhá čárka, tak si myslím, že je velká naděje, že jsi těhu! 😉 já když jsem se snašila otěhotnět a nepovedlo se to, tak testík byl negativní - ani náznak druhé čárky a když se to pak povedlo, tak nejdříve ta druhá byla jen slabší... Jinak to špinění nemusí vůbec nic znamenat - někdy ženy špiní celé těhu nebo první tři měsíce mají klasickou ms! jak Ti už radila Marinka - udělala bych si test tak za 2-3dny a uvidíš! Budu držet palečky a určitě nám dej pak vědět, jak jsi dopadla! 😉
Krásný den!

lucika
17. dub 2007

Marinko a Luci, děkuji vám za odpovědi! Jak přijdu domů, hned se zkusím podívat, jak radí Marinka, jestli čárku uvidím i na délku ruky. Je to jen tenká čárečka, ale je tam a na předchozím testu není, takže naděje je. Zatím jsem rozhodnutá jít k doktorce ve čtvrtek, protože pak je možnost jít až v pondělí a to bych snad ani nevydržela! 😅 Doufám, že to není planý poplach, to by bylo štěstíčko 🙂

luuciee83
17. dub 2007

Luci, určitě to vyjde! budu na Tebe ve čtvrtek myslet, tak se potom ozvi, ať víme, jak to s Tebou vypadá... 😉 mooooc Ti to miminko přeju!

sylvka
17. dub 2007

Ahoj,já měla MS dostat ve čtvrtek a zatím nic.V sobotu jsem si dělala test a nic ☹ Jak to tady ale čtu,tak si třeba ve čtvrtek,když nepřijde MS, udělám další.Dva týdny mě už bolí prsa 😅 Zase ale musím říct,že po vysazení HA mám MS tak po 5 - 6 týdnech ☹ Tak uvidím.Lucika,držím palečky.
Jo a ještě dotázek:Nevíte jak dlouho se tělo čistí od hormonů?
Kdy se MS ustálí?
Dík

luuciee83
18. dub 2007

ahoj Sylvko, tak určo budu držet palečky, aby se Ti objevily na testíku dvě // 😉 Jinak mě na začátku těhu vůbec nic nebylo, jen mě právě strašně bolela prsa... a po vysazení HA jsem dostala jednu ms po nějakých 33dnech - do té doby to bylo pravidelně 28. Druhý měsíc jsem ji už nedostala... 🙂

lucika
19. dub 2007

Ahoj holky, tak jsem dneska byla u doktorky. Podle ultrazvuku by řekla, že spíše nejde o těhotenství (ten váček byl je 5mm velký), ale že ve své praxi už zažila ledaco a dbá i na pocity pacientek (že mě dráždí pachy atd.)a taky že ten jeden test ukázal čárečku (i když slaboulinkou).Takže jsme se dohodly, že 14 dní počkáme a buď se menses objeví nebo už půjde poznat, jestli je to těhotenství. A když nebude, tak mi dá vyvolávačku.
Sylvka: co je nového u tebe?

casia
19. dub 2007

Ahoj Luciko, tak ja mam dnes 8 den od vynechani MS, udelala jsem si 3 testy a vubec nic, ani naznak, fakt uz jsem z toho silena, myslis, ze kdybych mela mimodel., ze by byl pozitivni? Diky za radu. Casia

lucika
19. dub 2007

Ahoj casio, promiň, ale zase tak dalece se v tom neorientuju. Zkus pohledat v jiných diskusích, jestli se o tom holky nebavily. Já jsem na vážkách právě kvůli té jedné čárečce, ale fakt je slaboučká, další 2 testy byly negativní a přesto plaším, takže tě naprosto chápu, že se ti v hlavě honí různé myšlenky...

georgine
19. dub 2007

ahoj luciko.. nechci te klamat ale já mela taky jednou(ne jedno) slabou cárecku na testu pak jsem sla na gyndu a tam mi rekl ze je tam neco co vypada jako tehu 3mm a zebral mi krev a dokonce se me zeptal jestli bych si to mimi nechala a ze si mám zavolat za týden no a jak to dopadlo.. testy na krev negativní-- no proste se zmýlil..

strasne spatne jsou tehu testy best2 😠 spatná zkusenost a ne jedna..

marcax
19. dub 2007

casia, i při mimoděložním t. se test ukáže pozitivní.

megy
20. dub 2007

já jsem si dělala teď dva dny po sobě testy - 11, 12 DPO. Ten první měl jen takový stín, že jsem si myslela, že mám halucinace. Tak jsem t ochtěla dnes prubnout znova, ale ejhle, nějak jsem chodila stále na záchod a místo toho, abych to udělala tak o půl páté, tak jsem to udělala z druhé ranní moči. Druhá čárka byla viditelnější než na předchozí. Mám dnes už druhý den žaludek na vodě, takže nic moc. prsa mě bolíá spíše odpoledne a hlavně večer. JAká je šance?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

atreides
20. dub 2007

megy: jsem se ti dívala do alba a myslím si, že by ti to mohlo vyjít 😉

lajla
20. dub 2007

tak já mám zase s best 2 dobrou zkusenost ono fakt asi zalezi na cloveku a je fakt ze takhle brzo jsem si delala jiny test a best 2 az o trochu pozdeji a ukazaly se opravdu tlustice 😉

rozak
20. dub 2007

megy to bude dobrý, to je jasně pozitivní test

syslik
20. dub 2007

Jsem tady nová a chci se taky podělit s mým trápením.V září 2006 jsem vysadila antikoncepci, od té doby se potýkám s problémy jako je nepravidelná menstruace a cysty. No a poslední menstruace, která mi přišla, byla 23.2.2007. Těhotná nejsem, dělala jsem si asi pět testů, ten poslední byl minulý týden a opět negativní. Jsem z toho zoufalá. Dnes jdu k lékaři a bojím se, co mi zase najde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru