Sex po dlouhé době, pár dní před MS. Můžu být těhotná?

mija27
12. říj 2013

Dobrý den děvčata, mám takový dotaz, jsem trošku zmatena. Minulý čtvrtek jsem měla po dlouhé době (asi po 2 měsících) sex. Atikoncepci už dlouhou dobu neberu a nepoužili jsme ani kondom. V pondělí jsem měla dostat menstruaci, tu jsem nedostala a do dneška ji stále nemám, i když ji mívám pokaždé přesně, někdy i o pár dní dřív, ale nikdy se zpožděním. Vím, že je to asi hloupost, ale myslíte si, že tady může být i taková možnost, že bych byla těhotná, když to byl sex po dlouhé době a navíc jen pár dní před termínem menstruace? Opravdu jsem zmatena, ale to velké zpoždění mi vrtá hlavou. Děkuji za vaše odpovědi.

veronikapigi
12. říj 2013

@mija27 Těhotná být mužeš proč ne hodně holek má ovulku před MS podle delky cyklu.Vyčkej ještě pár dní a pak zkus testík aby to nebylo brzo třeba MS ještě přijde uvidíš 🙂

blondynka400
12. říj 2013

@mija27 Udělej si test 😀 😀

mija27
autor
12. říj 2013

Děkuji, počkám ještě pár dní a test si určitě udělám. Spíš pevně doufám v to, že menstruaci dostanu.

lucieandrlova
12. říj 2013

Tak po podobné náhodě teď máme 2-letou dceru... 🙂 když po 10 dnech nic nepřišlo, udělala jsem jen tak pro jistotu test a byly tam 2 čárky... Nejlepší je udělat test.

mija27
autor
12. říj 2013

Děkuji za Váš názor 🙂 Počkám ještě pár dní a pak si udělám test.

katie82
12. říj 2013

myslím, že po vynechání MS už máš dost dní, test tolik nestojí, asi bych ho radši koupila a měla jistotu... pak aspoň víš na čem jsi a nemusíš se zbytečně několik dní stresovat... můj názor teda 🙂

sarkad2856
13. říj 2013

@mija27 Já bych řekla že test to jistí a budeš vědět na čem seš hned 😉

prcekverunka
13. říj 2013

@mija27 Může to být třeba jen hormonální porucha. I když máš ms přesně na minutu už několik let, tak se to stát může. Ale těhotná být samozřejmě můžeš taky 😖 Což, jak jsem pochopila, asi není Tvoje přání...

zuzamik
13. říj 2013

Já bych se testla- možná to ještě nic neukáže, ale mohlo by... 😉

mija27
autor
13. říj 2013

Děkuji za rady holky, zítra si koupím test a uvidím 🙂 No přání to rozhodně není, ale co se bude dát dělat. Je třeba k tomu přistoupit zodpovědně.

veronikapigi
13. říj 2013

@mija27 Zkus ho a dej hned vědet jak dopadl ju? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru