Sex v době ovulace, vynechání MS a negativní těhu test

kvetule_fleure
18. čer 2013

Holky, chtěla bych se zeptat... od ledna jsem měla nějaké zdravotní problémy, menstruovala jsem ob týden, jednou ob 14 dní,... no byl to jeden velký cirkus ! 🙂 od dubna se situace znormalizovala, cyklus jsem měla naprosto ukázkový, minulý měsíc jsem i podle BT i podle ovu testů vyčíhla ovulaci, s manželem jsme i měli dostatek sexu před, v průběhu i po ovulaci, dneska je to 9. den po vynechání menstruace, a testy jsou stále negativní - je možné, abych byla těhotná? a nebo si zase tělo dělá co chce? žádné premenstruační bolesti nemám, a těhotenské příznaky taky ne... stalo s eněkomu něco podobného? A jak to dopadlo? Díky za názory! 🙂

kristl85
18. čer 2013

Ahoj, mě se to stalo. Vysadila sem Antik. minulý rok v srpnu a až do března tohoto roku jsem měla vždy pravidelny cyklus (28dni), ale pak sem čejaka 7dní na MS, která teda nakonec dorazila, ale už už sem si myslela, že se nám to vlastně hned povedlo, protože sme si do ledna dávali pozor, ale nakonec nic. Ale to samozřejmě neznamená, že ty těhotná být nemůžeš, třeba máš jen nízkou hladinu hcg nebo seš těhotná chvilinku, když jsi to měla tak halabala, tak bych se ani nedivila, kdyby jsi měla ovu až později. Kždp moc držím pěsti🙂

salomee
18. čer 2013

Možná třeba nebyla ovulace...nebo netrpíš na cysty? To se mi stalo, když jsem měla cystu..a dokonce bylo na ultrazvuku něco jako gestační váček, ale dr. říkal,v že to může být i trhlina ve sliznici a že brzo bude ms...a bylo to tak.

brisalek
18. čer 2013

ještě může být brzo a těch věcí co se mohou stát i když je ovu a sex ve správnou dobu je tolik🙂

maximka33
18. čer 2013

mně přijde, že to zpoždění je už dlouhé, že by se to mělo projevit. ale mohla jsi mít pozdější ovulaci. pokud ne, tak to bohužel může být cysta či myom... lepší bude zajít na gynekologii, na ultrazvuku to uvidí.

andulka86
19. čer 2013

za mně asi spíš né, já mám s testy fakt stopro pozitivní zkušenost. Když bylo bylo, když né tak né. Určitě to vyjde příště, hlavně, že jste si srovnala cyklus 🙂
To je hlavní !!! Držím palce

stazina
19. čer 2013

Ahoj, nerada bych vzbouzela plané naděje, ale já měla pozitivní test s vyšší citlivostí 25, až někdy v 8tt...někdy v 5tt jsem měla na tom nejcitlivějším testu jen stín,který se ukazoval jen při určitém světle...zašla bych za dr. když píchne vyvolávačku, tak kdyby tam náhodoumimi bylo,tak mu neublíží a když tam nebude,aspon to co nejdřív dostaneš a můžeš jet dál.Držím palce, určitě psíni,jak si dopadla..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru