Šílená rýma a zpožděná menstruace. Jsem těhotná?

lusyli
5. srp 2012

Holky...dneska jsem 35DC a MS nikde,sice me to nevzrušuje,protože mám nepravidelnou MS,ale od noci mám šílenou rýmu...včera bylo teplo a vůbec nevím kde bych nastydla,,,Četla sjem,že na začátku těhotenství je slabá imunita,,,,já nebývam nemocna,všichni jsou a já ne a teď v takovem verdu..šilená rýma...pořed ,ale porad kýchám a smrkám...no stejně asi rozhodne test,,,ale nesmím si pořád hledat zamínku,abych byla,,,stejně nejsem... ☹

petrajavor
5. srp 2012

@lusyli zkus napsat holkám sem https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/myslite-...
Jinak já oslabenou imunitu v těhu neměla a to sem byla těhu na podzim,ale každé těhu je jiné...

garzonka
5. srp 2012

@lusyli Vidím to spíš na nějakou alergii, než na těhotenství....
Já mám občas taky rýmu, zničeho nic v létě , smrkám, kýchám, teče mi z nosu a pak to zase zmizí.

oezde
6. srp 2012

afty, natekly uzliny, natekly krk a zpozdena menstruace... testovat chci ale az ve stredu, at neplasim zbuhdarma...

ladus88
6. srp 2012

kurnik a to jsem si rikala ze jsem jen nekde nachladla kdyz mam kasel a rymu..ze by???🙂

jennyska
6. srp 2012

@lusyli Ahoj, téma je duplicitní. Obrať se prosím na doporučenou diskuzi výše. J*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru