Sílící testy po krvácení? 🤔

kelish666
8. srp 2022

Ahoj, v pátek jsem měla jeden den zpoždění. Udělala jsem si test a vyšel pozitivní. Digitální test ukázal jeden až dva týdny po početí. Ještě ten den jsem ale začala krvácet. Jsou to čtyři dny, pořád slabě krvácím, ale udělala jsem si dnes další test a vyšel opět pozitivní a byl mnohem silnější. Přikládám fotky z pátku a dneška. Nemám žádné bolesti ale bojím se jestli tam nemůže být nějaký problém. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

bertik20
8. srp 2022

Někdo má slabou ms ikdyž je těhotná

nikol125
8. srp 2022

No tim ze zaclo krvaceni bych rekla ze to bylo biochemicke tehu, ale pokud ten test zesilil tak se to asi udrzelo.. nekdo ma ms a i presto je tehotny😊

izzylka
8. srp 2022

Já jsem jednou měla normálně ms, po ms přišlo ještě špinění... Po pár dnech mi to přišlo divné, tak jsem udělala test. Byl pozitivní, ale já furt špinila a lehce krvácela. Hcg ještě pár dní stoupalo a pak začalo klesat 🤷

ferda90
8. srp 2022

@kelish666 kamarádka měla prý MS skoro 3 měsíce a vše bylo v pořádku, malý má teď 4 roky 🤗

katherine177
8. srp 2022

@kelish666 zkusila bych za pár dní ještě další test

pe_tu_ss_ka
8. srp 2022

Já bych byla na pozoru. Také jsem to tak měla a bylo z toho mimoděložní.

kelish666
autor
9. srp 2022

@izzylka Diky za sdileni. A mela jsi i nejake nevolnosti nebo tak?

kelish666
autor
9. srp 2022

@pe_tu_ss_ka Dekuju, toho se prave bojim.. Cekala bych, ze jinak to zacne klesat hned nebo to zustane stejne. Mela jsi nejake dalsi priznaky? Mela jsem 2 dny pred testem obcasnou nevolnost a ted mam taky porad zaludek jak na vode, ale nic me neboli. Cetla jsem, ze mimodelozni tehotenstvi se mimo jine pozna podle bolesti v podbrisku. Ja bych ale rekla, ze dokonce normalne moje klasicka ms byva horsi a zadne bolesti nemam.

kelish666
autor
9. srp 2022

@bertik20 nerekla bych, ze je slaba.. normalne krvacim jako vzdy, mozna o malinko mene a nemam takove bolesti, ktere mam pri bezne ms. Prave proto si rikam, co se asi deje.

izzylka
9. srp 2022

@kelish666 měla jsem pár těhu příznaků.. Trochu bolely prsa, lehké nevolnosti, bolest břicha. Já nakonec skončila na asi 3 dny v nemocnici pro podezření na mimoděložní... Naštěstí to odešlo samo... Ale špinila/krvácela jsem asi měsíc.
Já neříkám, že to u vás bude stejné, třeba to dobře dopadne 🙏 u mě to tenkrát bohužel bylo takhle.

lilian2111
9. srp 2022

Pozitivní test po ms jsem měla 2x a pokaždý to teda dopadlo blbě 😕 jednou neúplný potrat, podruhý taky samovolný potrat ale něco v tele zůstalo a neumělo si s tím poradit, musela jaem na vyčištění. Držím ale palce ať je to u tebe v pořádku 😊

zlaticko22
9. srp 2022

@kelish666 já bych zkusila zavolat doktorce. Popsat jí to a uvidíš co ti řekne. Jinak test krásně sílí, to to vypadá hezky. Držím palce 🍀

eloana
9. srp 2022

@kelish666 mela jsem to same..... tyden pred ms mi vysel pozitivni test ( citila jsem se tehotna, tak jsem zkusila) a v den ms jsem zacala krvacet- test jsem zopakovala a silil i pres krvaceni..... ted uz mu je 9 let🙂

kelish666
autor
9. srp 2022

Diky vsem, asi jeste chvili pockam, nez ms neodezni, pak udelam test a uvidim. Kdyby se pridaly nejake bolesti, budu to rovnou resit s doktorkou.

kelish666
autor
9. srp 2022

@lilian2111 Diky za sdileni, to me mrzi. Snad se to u me srovna a budu brzy vedet, na cem jsem.

mionella
9. srp 2022

Taky bych řekla ze test který sílí je nejdůležitější informace...držím pěsti🍀😊

handulkak
9. srp 2022

I já jsem krvacela. U druhé - v termínu MS. U třetí ti same.

kelish666
autor
9. srp 2022

@handulkak vazne? Vsichni lekari vzdy rikaji, ze spineni je mozne, ale ms krvaceni jako takove ne a neslucuje se s tehotenstvim.. coz je celkem logicke, ale ozyva se hodne zen, ze maji jine zkusenosti.

handulkak
9. srp 2022

@kelish666 ano, klasické krvácení - celkem velké, i sliznice, Tal jak jsem zvykla při MS. Byla jsem na kontrole v FN v Praze, tam řekli, ze jde o potrat. Za dva dny jsem byla na ko u svého lékaře, vše ok.
U třetí to same.

pe_tu_ss_ka
9. srp 2022

@kelish666 mě právě bylo fakt blbě, když jsem to dostala, hodně jsem krvácela a v práci myslela, zr umřu. Pak se to srovnalo a test jsem měla pozitivní i po tomhle. No pak mě sledovali 14 dní, pořád nikde nic nebylo vidět, ob den kontrola, nic mě nebolelo, normálně jsem fungovala a když jsem měla po laparoskopii, tak mi pak říkali, že to bylo za 5 minut 12, že už jsem měla vejcovod před prasknutím. Držím palce, aby to bylo v pořádku. Ale jak jsem psala, byla bych na pozoru.

clo1
9. srp 2022

@kelish666 zopakuj test zase zítra a pokud bude opět silnější, volej už doktorce. Držím palce 🍀

kelish666
autor
9. srp 2022

@pe_tu_ss_ka diky moc

kelish666
autor
9. srp 2022

@clo1 nakonec me pritel donutil zavolat doktorce uz dnes a ta me rovnou poslala na odber na HCG a zitra jsem k ni objednana... Udelala jsem si dalsi test, po 24h a je opet silnejsi, tak uvidime zitra, co mi povi doktorka.

clo1
9. srp 2022

@kelish666 tak to vypadá nadějně 👍🏻 Dej vědět jak to dopadlo 🍀🍀🍀

nitii
9. srp 2022

Zkušenost nemám, jen mě napadlo, jestli třeba nemohlo jít o dvě embrya a udrželo se jedno? Každopádně držím palce a dej vědět, jak si dopadla 🍀

mionella
9. srp 2022

@kelish666 vypadá to velmi dobře 🍀😊můžu se zeptat jakou značku máte toho testu??

ruzova_pastelka
9. srp 2022

@kelish666 Během obou těhotenství jsem dostala MS v termínu. Obě dopadla dobře, jednomu je rok a druhému skoro čtyři 🙂

susmevem
9. srp 2022

@kelish666 ... to jsem zvědavá, jak to dopadne... 🙂

susmevem
9. srp 2022

@mionella ... to je možná Pepino...

lilian2111
9. srp 2022

@kelish666 Tohle ale vypadá celkem dobře řekla bych 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru