Sílily vám čarky na testu a mimi odešlo s menstruací?

janiis
28. srp 2013

Ahoj děvčata, prosím o váš názor. Mám dvouletou princeznu, ovšem předtím jsem měla zamlklé těhotenství, ukončené kyretáží, nato jsem otěhotněla úspěšně a po naprosto nekomplikovaném těhotenství se mi narodila krásná zdravá holčička 🙂 Když jsme se rozhodli pořídit další mimi, byl opět problém, první měsíc jsem sice otěhotněla, ovšem byla to biochemická gravidita, další měsíc jsem neotěhotněla vůbec, a tentokrát to vypadá nadějně, první test s mikro čárkou mi vyšel už 22.dc, ostatní testy jsou dělané následující rána. Chci se zeptat, jestli se některé stalo, že vám takhle sílily čárky, a přitom nakonec mimi odešlo s menstruací? Nebo v tom případě že se mimi neudrží jste měly čárku stále slabou či nesílící? Mám strach a mimi si moc přejeme 🙂 díky za odpovědi

luciebx
28. srp 2013

Tak na otazku zda to bude dobry ti asi neodpovi nikdo.. ano tehu jsi. carka ti sili.. ale stat se muze cokoliv kdykoliv.. zatim bych pockala.. zkusila byt v klidu.. a pak za 2 tydny zasla na utz a uvidis co ti dr rekne.. hodne stesticka preji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru