Silný bílý hustý hlen, bolest prsa. Druhá ovulace?

saga100
15. čer 2015

Ahoj holky, chtela bych zkusit pochopit sve telo, protoze uz tomu fakt nerozumim. Od unora neberu prasky po cca 9 letech. Do dubna jsem trpela kazdych 14 dnu menstruaci. Po navsteve lekare, ktery zkousel jit nejdrive cestou bez leku, jsem mesic a pul brala gynex. Uspesne. Cyklus se mi srovnal na krasnych cca 30 dnu. Minuly mesic dokonce probehla ovulka - pruhledny tahavy hlen, bolest vaječníků a pozitivni ovu test. Probehl ted v cervnu menses v terminu, pak prisla ovulka (ctvrtek) no a ted me zacalo bolet od včerejška jedno prso, cely citlivy, je mi na zvraceni a ode dneska silny bily hlen, husty. Co to je??? Ovu probehla, do menses ještě casu dost. Uz se v tom nevyznam, dve ovu prece mit nemuzu ne? Vim, ze mam jit k lekari, ale nechci tam byt pecena varena tak to zkouším takto 🙂

cepanka
15. čer 2015

Dve ovu muzou byt, ale max 24hod po sobe...
byt tebou, neresim cykly...9 let je strasne moc..me se cyklus srovnaval 3roky po 9letech brani HA.

anansie40
16. čer 2015

Co to je? Normální pokračování cyklu po skončení ovulace, kdy nastupuje hormon progesteron. Není se proč trápit a panikařit, po 9 letech HA se opravdu budeš muset naučit své tělo znát. Navíc tvé tělo se teď také učí fungovat samo pomocí vlastních hormonů, takže některé projevy budou pro Tebe zřejmě novotou. Věřím, že po několika zpravidelněných cyklech zjistíš, že se některé věci přirozeně opakují (jako kvalita hlenu např.) a nebudeš nad nimi bádat.